Kayıttayız

Kayıttayız
Kayıttayız
Mete Çubukçu
Mete Çubukçu

Kayıttayız

Tarihi yaşarken olaylara kayıtsız kalmayın

NTVRadyo'da her cuma saat 16.20'de Kayıttayız. Gazeteci Mete Çubukçu konuklarına bilinmesi gerekenleri soruyor, gelişmeleri aktarırken hafızaları tazeliyor. Olan biteni anlamak ve tarihe not düşmek için...

Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Podcast

Kayıttayız -Taliban heyetinin Ankara temasları 15 Ekim 2021

Kayıttayız

Afganistan’da Taliban "yeni dönemde" hedeflediği ivmeyi yakalayamadı. Ülkede yoksulluk ve şiddet halen devam ediyor. Böyle bir ortamda Taliban’ın dışişleri heyeti, Türkiye’ye geldi; bir dizi görüşme gerçekleştirdi.. Gazeteci Mete Çubukçu Taliban'la ilk üst düzey teması Profesör Ragıp Kutay Karaca ve emekli albay Gürsel Tokmakoğlu'yla konuştu..

Kayıttayız -Almanya'nın seçimi 24 Eylül 2021

Kayıttayız

Avrupa’nın motor gücü Almanya’da bu haftasonu seçim var.. 16 yıllık Angela Merkel dönemi sona eriyor. Merkel sonrasında kimin başa geleceği merak ediliyor. Hristiyan Demokratlar, Sosyal Demokratlar ve Yeşiller zorlu bir yarış içinde. Son anketler ne söylüyor, Merkel sonrası dönemde Ankara ile ilişkiler nasıl olur? Almanya nasıl bir göçmen politikası izler? Mete Çubukçu sordu; Doçent Çiğdem Nas ve gazeteci Fulya Canşen yanıtladı. 

Kayıttayız -Türk askerinin Kabil görevi09 Temmuz 2021

Kayıttayız

ABD, Afganistan'dan neden çekildi?
Türk askeri Afganistan'da ne yapacak?
Taliban, Türk askerinin Kabil görevi için bir risk mi?
ABD sonrası Afganistan'ı ne bekliyor?

Mete Çubukçu soruyor, Dr. Murat Aslan ve Doç. Bahadır Kaynak yanıtlıyor.

Kayıttayız -Çocuğa yönelik cinsel istismarda hukuki ve psikolojik süreç02 Temmuz 2021

Kayıttayız

Gazeteci Mete Çubukçu, İstanbul Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkanı avukat Aşkın Topuzoğlu ve psikiyatrist Prof. İrem Yaluğ Ulubil ile çocuğa yönelik cinsel istismarda hukuki ve psikolojik süreç hakkında konuşuyor.

Kayıttayız -Delta Varyantı hakkında her şey25 Haziran 2021

Kayıttayız

Gazeteci Mete Çubukçu Delta Varyantı başta olmak üzere Covid-19 ile ilgili korunma, tedavi, aşı konusunda bilmeniz gerekenleri Prof.Dr. Alper Şener ile Prof.Dr. Bülent Tutluoğlu’na soruyor.

Kayıttayız -Müsilaj kabusu04 Haziran 2021

Kayıttayız

Mete Çubukçu, ODTÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü’nden Doç.Dr. Mustafa Yücel ve Deniz Biyoloğu Mert Gökalp’a müsilajla ilgili bilmeniz gerekenleri soruyor.

Kayıttayız -Belarusta'ki uçak krizi28 Mayıs 2021

Kayıttayız

Belarus, bir yolcu uçağını sahte ihbarla indirdi, uçaktaki muhalif gazeteciyi gözaltına aldı. Hafta başında yaşanan olay sonrası Batı ayağa kalktı. NATO soruşturma istedi. Krizin siyasi sonuçları ne olur? Uluslararası havacılık kuralları ne söylüyor? Gazeteci Mete Çubukçu, Doç Hakan Güneş ile emekli hava albayı Gürsel Tokmakoğlu yanıtladı.

Kayıttayız -Mısır'la normalleşme adımları07 Mayıs 2021

Kayıttayız

Türkiye - Mısır ilişkileri eskisi gibi olur mu? İlişkilerin normalleşmesi bölgeyi nasıl etkiler? Mete Çubukçu soruyor, Prof Dr. Murat Yeşiltaş ile emekli büyükelçi Uluç Özülker yanıtlıyor.

Kayıttayız -Aşılarla ilgili merak edilenler30 Nisan 2021

Kayıttayız

Kayıttayız'da haftanın başlığı Covid; Hangi aşı ne kadar koruyor? Alman aşısında iki doz arasının açılması risk yaratır mı? Gazeteci Mete Çubukçu sordu, Prof.Dr. Murat Akova ve Prof.Dr. Tufan Tükek yanıtladı.

Kayıttayız -Ankara'da gergin basın toplantısı, Kayıttayız16 Nisan 2021

Kayıttayız

Türkiye ile Yunanistan arasında sıra dışı bir basın toplantısına tanıklık edildi... Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın ithamlarına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu sert yanıt verdi. Toplantı diplomatik gerilime sahne oldu. Gazeteci Mete Çubukçu bu gerilimin arka planında neler olduğunu, Ankara - Atina ilişkilerinde sorunların kronik bir hale gelip gelmeyeceğini gazeteci Nur Batur ve emekli Büyükelçi Uluç Özülker'e sordu.

Kayıttayız -Türk SİHA'larının sahadaki başarısı09 Nisan 2021

Kayıttayız

Ünlü siyaset bilimci Francis Fukuyama son makalesinde Türk SİHA'larının yarattığı güçlü etkilerden bahsetti. Türkiye'nin bu alanda hızlı bir şekilde yeni bir aktör olarak ortaya çıktığını belirtti. Gazeteci Mete Çubukçu'nun konukları; - Savunma Sanayii ve Havacılık Uzmanı Arda Mevlütoğlu - Eski Hava Kuvvetleri İstihbarat Daire Başkanı Gürsel Tokmakoğlu

Kayıttayız -Salgında 3. dalga ve aşıda son durum02 Nisan 2021

Kayıttayız

Mete Çubukçu bugün konuklarına Türkiye'de 3. dalga #Covid19 salgını ve aşılarla ilgili son durumu, çalışmaları, merak edilenleri soruyor. Prof.Dr. Nurettin Yiyit ve Prof.Dr. Yağız Üresin anlatıyor, önemli bilgiler veriyor.

Kayıttayız -AB Zirvesinden Türkiye kararı26 Mart 2021

Kayıttayız

AB Liderler Zirvesi'nin sonuç bildirgesi ne söylüyor? Gazeteci Mete Çubukçu Dr. Nilgün Arısan Eralp ve Sinan Ülgen ile konuşuyor.

Kayıttayız -Salgında bir yılın muhasebesi12 Mart 2021

Kayıttayız

Koronavirüsle mücadelede bir yılı geride bıraktık. Salgın dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük üzüntülere yol açtı.. 30 bine yakın kişi hayatını kaybetti. Pandemiyle birlikte yaşantımızı da değiştirdik. Yeni endişemiz ise mutasyon.. Farklı varyantlar dört biryanda görülüyor. Ne yapmalı, nelere dikkat etmeliyiz? Salgında bir yılı nasıl geçirdik? Gazeteci Mete Çubukçu sordu, enfeksiyon hastalıkları uzmanı Profesör İftihar Köksal ve Profesör Bülent Ertuğrul yanıtladı.

Kayıttayız -Mısır'la ilişkiler yeniden düzelir mi? 05 Mart 2021

Kayıttayız

Türkiye - Mısır ilişkileri yeniden düzelir mi? Mısır, Türkiye’nin Birleşmiş Milletler’e bildirdiği kıta sahanlığı sınırlarını dikkate aldı. Ankara'dan "deniz yetki alanları meselesini Mısır’la müzakere edip bir anlaşma imzalayabiliriz” açıklaması geldi. İstihbarat örgütleri düzeyinde süren görüşmeler siyasi diyaloga evilir mi? Gazeteci Mete Çubukçu sordu, uluslararası ilişkiler uzmanı Profesör Hasan Ünal ve eski Kahire büyükelçisi Şafak Göktürk yanıtladı.

Kayıttayız -S-400'ler için Girit Modeli12 Şubat 2021

Kayıttayız

Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar; S - 400'ler için "Girit Modeli" önerisi getirdi. Peki bu model ne öngörüyor? Ankara - Washington hattında güven yeniden tazelenecek mi? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası Mete Çubukçu ile Kayıttayız programında. Çubukçu'nun konukları; Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Mitat Çelikpala ve eski Hava Kuvvetleri İstihbarat Daire Başkanı Gürsel Tokmakoğlu. Tarihi yaşarken olaylara kayıtsız kalmayın...

Kayıttayız -Biden'ın mesajları nasıl yorumlanmalı?05 Şubat 2021

Kayıttayız

ABD Başkanı Joe Biden dış politika üzerine ilk konuşmasını yaptı. Dış siyasetteki önceliklerini açıkladı. Diplomasiyi öne çıkaracağını söyledi; bununla birlikte Rusya'nın agresif eylemleri karşısında ülkesinin boyun eğmeyeceğini ifade etti. Peki yeni dönemde dünyada nasıl bir denge oluşacak, Türk - Amerikan ilişkilerindeki sorunlar aşılabilecek mi? Mete Çubukçu sordu; Profesör İlter Turan ve Profesör Nurşin Ateşoğlu Güney yanıtladı.

Kayıttayız -Zarif'in Türkiye temasları 29 Ocak 2021

Kayıttayız

İran dışişleri bakanı Cevad Zarif, Kafkasya turu kapsamında Azerbaycan, Rusya, Ermenistan ve Gürcistan’ı ziyaret etti; ardından rotasını istanbul’a kırdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve mevkidaşı Mevlüt Çavuşoğlu'yla görüştü. Suriye, Karabağ ve İran’ın nükleer programı ele alındı. Gazeteci Mete Çubukçu, bu kritik ziyareti Dr. Serhan Afacan ve Doçent Hakan Güneş'le konuştu.

Kayıttayız -Kayıttayız - ABD'de yeni dönem22 Ocak 2021

Kayıttayız

ABD'de yeni dönem başladı. Biden'ı Oval Ofis’te hayli zor günler bekliyor. Uzmanlar, Trump'ın Amerikan demokrasisine verdiği zararın onarılmasının zaman alacağına dikkat çekiyor. Peki bu süreçte Türk - Amerikan ilişkileri nereye evrilecek, sıkıntılı başlıklar nasıl çözülecek? Mete Çubukçu sordu, gazeteci Sedat Ergin ve Dr. Bahadır Kaynak yanıtladı.

Kayıttayız -Kendileri de aşı olan doktorlara sorduk15 Ocak 2021

Kayıttayız

Kitlesel aşılama sağlık çalışanları için başladı. Peki bundan sonrası için nasıl bir takvim öngörülüyor? Covid aşısı ne kadar etkili olacak? Gazeteci Mete Çubukçu sordu; Bilim Kurulu üyesi Doçent Afşin Emre Kayıpmaz ve Profesör Bülent Ertuğrul yanıtladı.

Kayıttayız -Kayıttayız - "Türkiye'nin Eğilimi" araştırması08 Ocak 2021

Kayıttayız

Kadir Has Üniversitesi "Türkiye'nin Eğilimleri" araştırmasıyla halkın nabzını tuttu. En önemli sorunumuz ne, en çok hangi kuruma güven duyduk, siyasi yelpazede halk kendini nerede tanımlıyor? Mete Çubukçu, halkın eğilimini, araştırmanın başında bulunan isimle; Profesör Mustafa Aydın’la konuştu.

Kayıttayız -Yeni yıl özel söyleşisi - Fatma Turgut 31 Aralık 2020

Kayıttayız

Pandemi nedeniyle zor bir yılı geride bıraktık. Öğrenciler eğitimlerini; çalışanlar da mesailerini teknoloji sayesinde evden sürdürdü. Sanatta ise "farklı" bir yöntem denendi. Konserler iptal edilince sanatçılarla hayranları "çevrimiçi" buluştu. Taraflar arasında organik bağ kurulamasa da birçok müzisyen bu sayede geçimini sağladı. Mete Çubukçu, 2020'nin sanat dünyası için nasıl geçtiğini, 2021'den beklentileri rock müziğinin önemli isimlerinden Fatma Turgut'la konuştu.

Kayıttayız -Buket Uzuner ve Ercan Kesal'la pandemi gölgesinde kültür sanat 25 Aralık 2020

Kayıttayız

Dünya acı dolu bir yılı geride bırakıyor. Kayıplar çok ve görünen o ki 2021 yılının önemli bir bölümü yine coronavirüs gölgesinde geçecek. Mete Çubukçu 2020 yılının son programında hem pandemiyi hem de salgının kültür sanat dünyasını nasıl etkilediğini ele aldı. Programın konukları yazar - gezgin Buket Uzuner ve yönetmen - doktor Ercan Kesal'dı.

Kayıttayız -Kuraklık tehlikesine uzmanlar ne diyor?18 Aralık 2020

Kayıttayız

Son bir asırda İstanbul’da hava sıcaklığı bir buçuk derece arttı. Kimi uzmana göre İstanbul için kuraklık artık depremden daha büyük tehlike. Yağış azlığına, pandemi döneminde su kullanımının artması da eklenince barajlardaki doluluk oranı geriledi. Mete Çubukçu kuraklık riskini, İstanbul'a neden yeteri kadar yağmur yağmadığını ve yapılması gerekenleri Profesör Mikdat Kadıoğlu ile Profesör Orhan Şen'e sordu.

Kayıttayız -Batı'yla İlişkilere Yaptırım Gölgesi 11 Aralık 2020

Kayıttayız

Türkiye'nin Batı'yla ilişkilerinde kritik bir dönemden geçiliyor. Washington ve Brüksel'den yaptırım hamleleri geliyor. Diyalog kapıları yeniden açılabilir mi? Gerginlik nasıl aşılacak? Ankara karşı hamlede bulunur mu? Mete Çubukçu sordu, TEPAV AB Çalışmaları Merkezi'nden Nilgün Arısan Eralp ve Sabancı Üniversitesi'nden Profesör Fuat Keyman yanıtladı.

Kayıttayız -Aşıların Çeşitleri, Güvenliği ve Olası Yan Etkileri 04 Aralık 2020

Kayıttayız

Dünya coronavirüse karşı geliştirilen aşılarla "nefes alacak". Peki bu aşılar nasıl üretildi, başarı oranları ne, herhangi bir yan etkileri var mı? Mete Çubukçu sordu; Profesör Mustafa Çetiner ve Profesör Yağız Üresin yanıtladı.

Kayıttayız -Kayıttayız - Salgında gidişat kötüleşti20 Kasım 2020

Kayıttayız

Koronavirüste ikinci dalga sert vurdu. Her gün binlerce yeni vaka kayda geçiyor, ölenlerin sayısı artıyor. Kısıtlamalar yeniden hayatımıza girdi. Peki neden bu noktaya geldik, neyi iyi yapamadık? Gidişat ne söylüyor, Mete Çubukçu, Bilim Kurulu üyesi Profesör Serhat Ünal ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Profesör Sıla Akhan'la konuştu.

Kayıttayız -Kayıttayız - Karabağ İçin Ateşkes Mekanizması Kuruluyor 13 Kasım 2020

Kayıttayız

Dağlık Karabağ'da anlaşmaya varıldı. Ateşkesi gözleyip denetlemek için ortak barış gücü oluşturulacak. Peki mekanizma nasıl çalışacak, kimlerden oluşacak? Kafkaslar'da yeni bir denge kuruluyor, Türkiye denklemin neresinde yer alıyor? Gazeteci Mete Çubukçu, Profesör Mitat Çelikpala ve Profesör Ragıp Kutay Karaca'yla konuştu.

Kayıttayız -Kayıttayız - ABD Başkanlık Seçiminin Muhtemel Etkileri 06 Kasım 2020

Kayıttayız

Dünyanın gözü ABD Başkanlık seçiminde. Oy sayımı sürüyor, Donald Trump ve Joe Biden arasında kıran kırana bir yarış yaşanıyor. Peki bu seçim ABD'de kutuplaşmayı derinleştirdi mi? Kimi yorumcular yeni başkanı ayrışmış bir toplum beklediğini söylüyor. Yeni başkanın Türk - Amerikan ilişkilerine nasıl bakacağı da merak ediliyor. Kayıttayız'da bu hafta Mete Çubukçu Amerikan seçimini tüm yönleriyle ele aldı. Profesör Mustafa Aydın ve emekli büyükelçi Uluç Özülker'e merak edilenleri sordu.

Kayıttayız -Kayıttayız - Dağlık Karabağ Düğümü Nasıl Çözülecek? 30 Ekim 2020

Kayıttayız

Dağlık Karabağ çevresinde çatışmalar sürüyor. Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor. Bir yandan da diplomatik temaslar hız kazandı. Rusya Devlet Başkanı Putin, "Çözüm masasında Türkiye dahil birçok ülke olmalı" dedi. Peki Türkiye bu denklemin neresinde yer alabilir, Kafkaslar'a huzur gelir mi? Gazeteci Mete Çubukçu, Profesör Mitat Çelikpala ve Dr. Bahadır Kaynak'la konuştu.

Kayıttayız -Kayıttayız - Kimler Grip Aşısı Olabilecek? 23 Ekim 2020

Kayıttayız

Coronavirüs tehdidi nedeniyle grip aşısına büyük talep var. Ancak Türkiye'ye gelen aşı miktarı sınırlı olduğundan Sağlık Bakanlığı riskli gruptakilere öncelik verdi. Peki kimler risk grubunda kabul edilecek, grip aşısına erişimde nasıl bir süreç izlenecek? Mete Çubukçu, İstanbul Aile Hekimliği Derneği Başkan Yardımcısı Doktor Mustafa Tamur ve İstanbul Eczacılar Odası Başkanı Cenap Sarıalioğlu'na sordu.

Kayıttayız -Kayıttayız - Masada ve sahada Dağlık Karabağ02 Ekim 2020

Kayıttayız

Yıllardır süregiden anlaşmazlık Ermenistan ile Azerbaycan’ı bir kez daha çatışmaya sürükledi. Dağlık Karabağ’da silahlar ateşlendi, bölgede istikrarsızlığın derinleşme ihtimali belirdi. Herkes zamanlamayı konuşurken, konvansiyonel savaş tehdidi büyüyor. Minsk grubu devrede. Çatışmalar nasıl duracak, sahada ve masada neler yaşanmakta? NTVRadyo programcısı gazeteci Mete Çubukçu sordu, Doçent Hakan Güneş ve Dr. Murat Yeşiltaş yanıtladı.

Kayıttayız -Kayıttayız - Covid19, grip ve aşı25 Eylül 2020

Kayıttayız

Sonbaharla birlikte covid ve grip vakaları artışa geçecek. Peki Covid-19 ile grip ayrımı nasıl yapılabilir, hangi durumlarda hastaneye gidilmeli? NTVRadyo programcısı gazeteci Mete Çubukçu, Bilim Kurulu üyesi Profesör Tevfik Özlü'ye merak edilenleri sordu. Programda ayrıca Türkiye ve Dünya'daki aşı çalışmalarında son durum masaya yatırıldı. Aşıda Türkiye'ye öncelik verilip verilmeyeceğini Prof.Dr. Sıla Akhan anlattı.

Kayıttayız -Kayıttayız - Adalar krizi ve tarihçesi18 Eylül 2020

Kayıttayız

Mete Çubukçu bu hafta Adalar gündemini tarihçesiyle ele alıyor, konuklarıyla merak edilenlere cevap arıyor: Ege'de yıllardır gerilime neden olan adalar, hatta bazı yerlerde kayalıklar nasıl el değiştirdi? Bugüne nasıl gelindi? Ne bekleniyor?

Kayıttayız -Kayıttayız - Pandemi şartlarında Süper Lig11 Eylül 2020

Kayıttayız

Mete Çubukçu bu hafta yeni takımlar, yeni transferler, seyircisiz maçlarla başlayan Süper Lig'i konuşuyor. Konukları NTVSpor Müdürü Nebil Evren ile Socrates Dergisi Yayın Koordinatörü Banu Yelkovan.

Kayıttayız -Kayıttayız - Sonbaharın gelişiyle pandemi04 Eylül 2020

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Büyük Taarruz'a Giden Süreç 28 Ağustos 2020

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Yeni Eğitim Yılı Nasıl Geçecek?21 Ağustos 2020

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - 25. Yılında Srebrenitsa Katliamı 10 Temmuz 2020

Kayıttayız

Kayıttayız'da 25. yılında Srebrenitsa Katliamı konuşuldu. Katliama giden süreçte neler yaşandı, Avrupa, yanıbaşındaki bu kıyıma neden seyirci kaldı? Mete Çubukçu'nun sorularını Bosna Sancak Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Akif Göğüsgeren ve gazeteci yazar Süleyman Gündüz yanıtladı

Kayıttayız -Kayıttayız - Pandeminin Turizme Etkisi ve 2020 Yılından Beklentiler03 Temmuz 2020

Kayıttayız

Türkiye’nin turizm merkezi Antalya’da yeni sezon için ne gibi hazırlıklar yapıldı, iç ve dış turizmde hareketlilik ne düzeyde? Mete Çubukçu sordu,, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Erkan Yağcı ve NTV Antalya temsilcisi Sibel Atasoy yanıtladı...

Kayıttayız -Kayıttayız - Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı26 Haziran 2020

Kayıttayız

Üniversite sınavı arefesinde öğrencilere dönük uyarılar, sınava dönük şifreler... Mete Çubukçu sordu, eğitim uzmanı Sadık Gültekin ve psikolog Ebru Şalcıoğlu yanıtladı..

Kayıttayız -Kayıttayız - Liselere Geçiş Sınavı 19 Haziran 2020

Kayıttayız

Pandemi gölgesinde sınava hazırlık... LGS'ye girecek adaylar nelere dikkat etmeli, sınav stratejileri ne olmalı? Mete Çubukçu sordu, eğitim uzmanı Sadık Gültekin ve Profesör Bengi Semerci yanıtladı.

Kayıttayız -Kayıttayız - Vaka Sayıları Ne Söylüyor?12 Haziran 2020

Kayıttayız

Artan vaka sayıları ne söylüyor? Mete Çubukçu sordu, Profesör Kemalettin Aydın ve Profesör Serap Şimşek Yavuz yanıtladı.

Kayıttayız -Kayıttayız - Libya'da Dengeler Değişiyor 05 Haziran 2020

Kayıttayız

Türkiye'nin Libya stratejisi, işbirliğinin sahaya etkisi... Mete Çubukçu sordu Emekeli Büyükelçi Uluç Özülker ve Dr. Murat Aslan yanıtladı...

Kayıttayız -Kayıttayız - Bayram Özel22 Mayıs 2020

Kayıttayız

Bayram Özel Programı.. Oyuncu Reha Özcan ve Psikiyatrist Ejder Akgün Yıldırım bayramın kendileri açısından ne ifade ettiğini anlattı...

Kayıttayız -Kayıttayız - TBMM'in 100. Yılı24 Nisan 2020

Kayıttayız

Meclis 100 yaşında. 23 Nisan'ın ve TBMM'nin önemini tarihçi Mehmet Alkan ile Profesör Vahdettin Engin anlattı..

Kayıttayız -Kayıttayız - Koronavirüs Salgınında Son Durum10 Nisan 2020

Kayıttayız

Salgındaki son durum ve virüsün uluslararası ilişkilere etkisi.. EDAM Başkanı Sinan Ülgen ve Profesör Ateş Kara değerlendirdi...

Kayıttayız -Kayıttayız - Dünyada Koronavirüs (COVID-19) Küresel Salgını20 Mart 2020

Kayıttayız

Türkiye ve Avrupa'da salgına karşı hangi tedbirler alınıyor? Mete Çubukçu sordu, Profesör Serhat Ünal ve NTV temsilcisi Gökhan Bozkurt yanıtladı...

Kayıttayız -Kayıttayız - Virüs Karantinasında Gündelik Yaşam 13 Mart 2020

Kayıttayız

Virüs Çin'de nasıl ilerledi, Avrupa'da salgın yönetiminde zaafiyet yaşandı mı? Mete Çubukçu sordu, gazeteci Sıdal Utkucu, NTV Temsilcisi Kayhan Karaca ve yazar Gökhan Kutluer yanıtladı..

Kayıttayız -Kayıttayız - İdlib'de Çatışma Riski Büyüyor 21 Şubat 2020

Kayıttayız

İdlib'te tansiyon yüksek. Konvansiyonel çatışma riskini Doçent Murat Yeşiltaş ve gazeteci Sedat Ergin değerlendirdi..

Kayıttayız -Kayıttayız - İdlib'de Neler Oluyor? 14 Şubat 2020

Kayıttayız

İdlib, Suriye iç savaşında kanayan yara haline geldi.. Ankara - Moskova hattındaki görüş ayrılıkları nasıl giderilecek? Mete Çubukçu sordu, Doçent Nihat Ali Özcan ve EDAM Başkanı Sinan Ülgen yanıtladı..

Kayıttayız -Kayıttayız - Dünyanın Coronavirüsle Mücadelesi 07 Şubat 2020

Kayıttayız

Dünya Coronavirüs salgınıyla mücadele ediyor.. Peki virüsle ilgili neler biliniyor, çıkış noktası olan Çin'de hangi önlemler alınıyor? Enfeksiyon hastalıkları uzmanı Profesör Alpay Azap ve Pekin'den gazeteci Emre Demir anlattı..

Kayıttayız -Kayıttayız - İngiltere - AB Ayrılığı 31 Ocak 2020

Kayıttayız

Brexit süreci nihayete eriyor. 47 yıllık ilişki sona eriyor. Brexit ne ifade ediyor,, Adayla avrupa kıtası arasına duvar mı çekiliyor? Gazeteci Gökhan Bozkurt ve Dr. Can Baydarol değerlendirdi.

Kayıttayız -Kayıttayız - 13. Yılında Hrant Dink Cinayeti 17 Ocak 2020

Kayıttayız

13. yılında Hrant Dink Cinayeti. Dink ailesi avukatlarından Hakan Bakırcıoğlu ve Hrant Dink Hafıza Merkezi Koordinatörü Nayat Karaköse Mete Çubukçu'nun sorularını yanıtladı..

Kayıttayız -Kayıttayız - Avustralya Yangınlara Teslim 10 Ocak 2020

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Kasım Süleymani Kimdi? 03 Ocak 2020

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Libya Tezkeresi Meclis Gündemine Geliyor 27 Aralık 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - ABD Başkanı Hakkındaki Azil Süreci 20 Aralık 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Libya ile Yapılan Anlaşma 13 Aralık 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Nato Zirvesi'nde Neler Konuşuldu? 06 Aralık 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Erdoğan - Trump Buluşmasından Ne Çıktı? 15 Kasım 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Berlin Duvarı'nın Yıkılışı ve Macron'un NATO Çıkışı 08 Kasım 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Ortadoğu'dan Güney Amerika'ya Sokak Gösterileri 01 Kasım 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Soçi Mutabakatı Sonrası Suriye25 Ekim 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - ABD ile Varılan Anlaşma Ne Öngörüyor? 18 Ekim 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Irak'ta Sokaklar Neden Hareketlendi? 04 Ekim 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - 5.8'lik Depremin anlamı ne? Binalar ne kadar güvenli? 27 Eylül 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Suriye'de İnsani Durum06 Eylül 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - 30 Ağustos Zaferi Nasıl Geldi? 30 Ağustos 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - İdlib ve çevresinde son durum23 Ağustos 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - İstanbul Depreme Ne Kadar Hazır? 16 Ağustos 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Suriye'de Güvenli Bölge Kuruluyor 09 Ağustos 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Küresel Isınmanın Yakıcı Etkileri 26 Temmuz 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - S-400 Sevkiyatı Başladı, Bundan Sonra Ne Olacak? 12 Temmuz 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - İdlib'te TSK Gözlem Noktasına Saldırı 28 Haziran 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Mültecilerin Yaşadığı Zorluklar, Onlarla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar 21 Haziran 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - TSK'nın Kuzey Irak Harekatı 31 Mayıs 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Milli Mücadele Dönemi, Cumhuriyete Giden Süreç 17 Mayıs 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - İdlib'te Neler Oluyor? 10 Mayıs 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Venezuela'da Ne Oluyor?03 Mayıs 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Çocuklar Nasıl Korunmalı? 26 Nisan 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Afrika'da Neler Oluyor? 12 Nisan 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - S400 ve F35 Gerilimi 05 Nisan 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - 31 Mart'ta Nasıl Oy Kullanacağız? 29 Mart 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - 31 Mart Seçimlerinde Merak Edilenler22 Mart 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Yeni Zelanda Saldırısı ve İslamofobi 15 Mart 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Toplumsal Cinsiyet ve Kadın08 Mart 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Asya'da Nükleer Güçlerin Mücadelesi 01 Mart 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - İstanbul Olası Depreme Ne Kadar Hazır?22 Şubat 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Soçi Zirvesi'nde Alınan Kararlar 15 Şubat 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Türkiye'de Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması01 Şubat 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Hrant Dink Davası'nda Nereye Gelindi? 18 Ocak 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - İdlib'de Ne Oluyor? 11 Ocak 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Toplumda Suriyeli Mülteci Algısı 04 Ocak 2019

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - 2018'de Spor, Siyaset, Sinema ve Edebiyat28 Aralık 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - ABD'nin Suriye'den Çekilme Kararı 21 Aralık 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Sincar'a Hava Harekatı 14 Aralık 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Karadeniz'de Rusya-Ukrayna Gerilimi 30 Kasım 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -ABD'nin Suriye'nin Kuzeyinde Kuracağı Gözlem Noktaları23 Kasım 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Yazar ve Yayıncı Gözüyle TÜYAP Kitap Fuarı 16 Kasım 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - ABD'deki Ara Seçim Sonucu Etkileri09 Kasım 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Münbiç'te ABD ile Ortak Devriye 02 Kasım 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Ara Güler'i Dostları Anlatıyor 19 Ekim 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Kaşıkçı Soruşturması 12 Ekim 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - İstihbarat Savaşları 05 Ekim 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Türk - Alman İlişkileri28 Eylül 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - ABD Temaslarından Ne Bekleniyor? 21 Eylül 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - İdlib İçin Diplomatik Çabalar Sonuç Verecek Mi? 14 Eylül 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - ABD ile Kriz AB Sürecine İvme Kazandırır Mı? 17 Ağustos 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız-İdlib Operasyonu Türkiye'yi nasıl etkiler?10 Ağustos 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - ABD ve Türkiye arasında yaşanan krizler03 Ağustos 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - "Yahudi Ulus Devleti" Düzenlemesi 20 Temmuz 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - NATO Zirvesi'ne Damga Vuran Olaylar13 Temmuz 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Dera Operasyonu ve Münbiç'te Son Durum06 Temmuz 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - AB'nin Mülteci Anlaşması Ne Öngörüyor?29 Haziran 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -2018 Dünya Kupası Nasıl Başladı?22 Haziran 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kandil'e Operasyon Olacak Mı? 08 Haziran 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -ABD ile Menbiç ve F-35 Görüşmeleri 01 Haziran 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Irak Seçimleri 25 Mayıs 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Trump'ın İran Kararı ve Tel Aviv - Tahran Gerilimi 11 Mayıs 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Seçim Yarışını Ne Belirleyecek? 04 Mayıs 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Sporda Şiddetin Önüne Nasıl Geçilecek? 27 Nisan 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Uyum Yasaları 20 Nisan 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Suriye Üzerinden ABD - Rusya Restleşmesi, Ankara'nın Tavrı 13 Nisan 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -ABD Suriye'deki Rolünü Fransa'ya Mı Devrediyor? 30 Mart 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Sınırdaki Operasyonlar ve Sincar'daki PKK Varlığı 23 Mart 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Suriye Savaşı'nda 7 Yılda Neler Oldu? 16 Mart 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Türkiye'de Kadın Olmak09 Mart 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Çocuğa Yönelik Cinsel İstismar 23 Şubat 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Amerika ile İlişkilerin Geleceği 16 Şubat 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Afrin Harekatı ve Menbiç Amerika'yla İlişkileri Nasıl Etkileyecek?09 Şubat 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Afrin Harekatında Son Durum 26 Ocak 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Dink Cinayeti Davası19 Ocak 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - İdlib Operasyonu 12 Ocak 2018

Kayıttayız

Kayıttayız -Suudi Arabistan'da neler oluyor?10 Kasım 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Dünyada Bağımsızlık Hareketleri03 Kasım 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - İklim Değişiyor, İstanbul'da neler oluyor?27 Ekim 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Kerkük neresidir, orada neler oluyor?20 Ekim 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Kuzey Irak Referandumu29 Eylül 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Barzani Ne İstiyor?22 Eylül 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Okul Servislerinde Ne Değişecek?08 Eylül 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Türkiye-İran Yakınlaşması18 Ağustos 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Türkiye ile Almanya Krizi21 Temmuz 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Adalet Yürüyüşü Sona Doğru07 Temmuz 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Dünyada 795 milyon kişi her gece aç yatıyor! 23 Haziran 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - CHP Adalet Yürüyüşü16 Haziran 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Türkiye, Katar Krizinde nerede?09 Haziran 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Trump'ın İklim Değişikliği Anlaşması Kararı02 Haziran 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Darbe Girişimi Raporu Açıklandı26 Mayıs 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Erdoğan-Trump görüşmesi - Almanya ile İncirlik gerginliği19 Mayıs 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Hrant Dink Suikasti20 Ocak 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Kıbrıs Sorunu13 Ocak 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -Terör Tramvası06 Ocak 2017

Kayıttayız

Kayıttayız -2016 Değerlendirmesi - Ahmet Ümit30 Aralık 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -El Bab'daki son durum 23 Aralık 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Yaz Saati Uygulaması 16 Aralık 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Başkanlık Sistemi - Halk ne diyor?09 Aralık 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Halep'teki Son Durum02 Aralık 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Türkiye'nin Irak ve Suriye Politikası11 Kasım 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -ABD'yi Yeni Dönemde Kim Yönetecek?03 Kasım 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Cumhuriyet'in İlk Yılları ve Musul Tartışması 28 Ekim 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Musul Operasyonunda Son Durum 21 Ekim 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Musul'a Operasyon Hazırlıkları 14 Ekim 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Başika Gerilimi ve Musul Harekatı07 Ekim 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Fırat Kalkanı Harekatı23 Eylül 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Cerablus Harekatının Geleceği09 Eylül 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Cerablus ve CHP Konvoyunun Hedef Alınması26 Ağustos 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Darbe Girişimi Sonrası Siyasi Durum05 Ağustos 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -15 Temmuz'un Ardından29 Temmuz 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -15 Temmuz Darbe Girişimi 22 Temmuz 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -İsrail ve Rusya'yla Normalleşme Dönemi01 Temmuz 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -İngiltere AB'ye "Hayır" Dedi24 Haziran 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Rusya ile İlişkiler Normalleşecek Mi? 17 Haziran 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Dokunulmazlıklar, Terör ve CHP Liderine Protesto 10 Haziran 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -1915 Kararı İkili İlişkileri Nasıl Etkileyecek? 03 Haziran 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -PKK Çatışmalarda Pozisyon mu Değiştiriyor? 27 Mayıs 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -AB Muafiyeti Görüşmeleri ve Terör Tanımında Anlaşmazlık 13 Mayıs 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Kayıttayız - Davutoğlu'nun Ayrılık Kararı ve Yeni Dönem 06 Mayıs 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -IŞİD Türkiye'ye Neden Saldırıyor? 29 Nisan 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -Çocuk ve Edebiyat İlişkisi 22 Nisan 2016

Kayıttayız