Kayıttayız

Kayıttayız
Kayıttayız
Mete Çubukçu
Mete Çubukçu

Kayıttayız

Tarihi yaşarken olaylara kayıtsız kalmayın

NTVRadyo'da her cuma saat 16.20'de Kayıttayız. Gazeteci Mete Çubukçu konuklarına bilinmesi gerekenleri soruyor, gelişmeleri aktarırken hafızaları tazeliyor. Olan biteni anlamak ve tarihe not düşmek için...

Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Podcast

Kayıttayız -Ankara, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliğine karşı 13 Mayıs 2022

Kayıttayız

Dünyada refah seviyesinin en yüksek olduğu bölge İskandinavya ısınıyor. Rusya’nın Ukrayna işgali sonrası güvenlik kaygısı yaşayan Finlandiya çareyi; NATO’ya üyelikte buldu.. Kremlin, bunun askeri sonuçları olacağını duyurdu. Üyelik için İsveç de başvuru yapmaya hazırlanıyor. Türkiye ise iki ülkenin üyeliğine soğuk bakıyor.. Kayıttayız’da bu hafta Ukrayna işgali sonrası Avrupa’da değişen dengeler, çatışma sahasının genişleme riski ve  Türkiye’nin tutumu konuşuldu.

Kayıttayız -Sığınmacı tartışması 06 Mayıs 2022

Kayıttayız

Sığınmacılar konusu Türkiye’nin önemli gündemlerinden biri olmaya devam ediyor. Bayramda başta İstanbul olmak üzere büyükşehirlerden gelen görüntüler önce sosyal medyada; ardından siyasette tartışma yarattı. Muhalefet; kentlerde kayıtsız dolaşan Suriyeli,, Afgan ve Pakistanlıların ulusal güvenlik sorunu oluşturduğunu savunarak; bu kişilerin sınır dışı edilmeleri gerektiğini söylüyor. Hükümet bir milyon Suriyeli’nin geri dönüşü için proje hazırlığında. Gazeteci Mete Çubukçu sığınmacı sorununu Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Profesör Murat Erdoğan ve Göç Araştırmaları Merkezi Başkanı Metin Çorabatır'la konuştu.

Kayıttayız -Rusya & Ukrayna & NATO15 Nisan 2022

Kayıttayız

➤Rusya neden Ukrayna'nın doğusuna yöneldi?
➤Baltık coğrafyasında tarafsızlık son mu bulacak? Rusya'nın buna tepkisi ne olacak?

Gazeteci Mete Çubukçu soruyor, eski Hava Kuvvetleri Daire Başkanı Gürsel Tokmakoğlu yanıtlıyor.

Kayıttayız -Türk – Amerikan ilişkilerinde yeni bir dönemin kapısı aralanıyor mu?08 Nisan 2022

Kayıttayız

Ukrayna Savaşı’yla birlikte jeopolitik dengeler değişiyor; Türk – Amerikan ilişkilerinde yumuşama emareleri gözleniyor. Amerikan dışişleri bakanlığı, Türkiye’ye F-16 satışına ilişkin kongreye tavsiye mektubu gönderdi; satışa yeşil ışık yakıldı. Bu adım nasıl yorumlanmalı, Türk – Amerikan ilişkilerinde yeni bir dönemin kapısı mı aralanıyor. Gazeteci Mete Çubukçu sordu; Profesör Burak Küntay yanıtladı.

Kayıttayız -Gıda fiyatlarındaki yükseliş 01 Nisan 2022

Kayıttayız

Rusya ve Ukrayna, dünyanın tahıl ambarı iki ülke. Küresel tahıl ihracatının neredeyse üçte biri bu ülkelerden yapılıyor. Savaş sonrası buğday, arpa ve ayçiçeği ihracatı aksadı; gıda fiyatları fırladı. Türkiye de bu durumdan etkileniyor. Yeme gelen zam, aynı zamanda hayvancılığı vuruyor.. Artan enerji maliyetleri de keskin fiyat artışlarını kaçınılmaz hale getiriyor. Kayıttayız’da bu hafta gıda fiyatlarındaki yükseliş ele alındı. Gazeteci Mete Çubukçu sordu; Dünya Gazetesi tarım yazarı Ali Ekber Yıldırım ve emtia piyasaları uzmanı Zafer Ergezen yanıtladı.

Kayıttayız -NATO Zirvesi'nin perde arkası, Erdoğan’ın açıklaması ve diplomasi dili25 Mart 2022

Kayıttayız

Ukrayna Savaşı’nda bir ay geride kaldı. Çatışmalar sürerken, NATO, doğu sınırlarını güçlendirme kararı aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rusya ve Ukrayna liderleriyle yeni görüşmeler yapacağını söyledi. “Putin’den onurlu bir çıkış yapmasını isteyeceğim” dedi.. Rusya,, sahadaki operasyonlarını sürdürüyor ancak ilerleme oldukça yavaş. Kremlin nükleer silah söylemini zaman zaman hatırlatıyor. Peki Rusya bu “döngüden” nasıl çıkacak, Batı; Putin’e çıkış kapısı sunacak mı? Kayıttayız’da NATO zirvesinde alınan kararlar,,, Erdoğan’ın Ukrayna mesajları ve diplomasi dili konuşuldu.

Kayıttayız -Ukrayna'ya tarafsızlık çağrısı, Ankara’nın diplomasi çabası18 Mart 2022

Kayıttayız

Ukrayna Savaşı’nda bir yanda müzakereler diğer yanda çatışmalar sürüyor. Ankara kalıcı ateşkes için var gücüyle çabalıyor. Diplomaside yoğun bir trafik yaşanıyor. Gazeteci Mete Çubukçu, Türkiye’nin barış çabalarını, Rusya’nın ateşkes için şart koştuğu tarafsızlık modelini ve Avrupa’da değişen güvenlik paradigmasını Profesör Sinem Akgül Açıkmeşe’yle konuştu.

Kayıttayız -Rusya Ukrayna savaşı nereye gidiyor?04 Mart 2022

Kayıttayız

Büyüyen şiddet sarmalı, derinleşen insani dram, nükleer felaket korkusu. Gazeteci Mete Çubukçu, Rusların Ukrayna işgalinde olası senaryoları, Türkiye’nin pozisyonunu ve Batı’nın yaptırım hamlelerini Profesör Hasan Ünal ve emekli büyükelçi Mithat Rende ile konuştu. 

Kayıttayız -Diplomasi mi, çatışma mı?18 Şubat 2022

Kayıttayız

Dünya Rusya – Ukrayna krizini endişeyle takip ediyor. Bir yanda tatbikat ve yığınaklar, bir yanda masada çözüm arayışı. Terazide hangisi ağır basacak? Mete Çubukçu uzman isimlerle krizin perde arkasını ele aldı.

Kayıttayız -Kazakistan'da neler oluyor? 07 Ocak 2022

Kayıttayız

Kazakistan’da gerilim yüksek. Akaryakıt fiyatlarındaki artış nedeniyle protestolar ayaklanmaya dönüştü. Onlarca kişi hayatını kaybetti. 3 binden fazla gözaltı var. Peki olayların arka planında ne yatıyor, Rusya askeri gücüyle bölgedeki varlığını tahkim mi ediyor. Gazeteci Mete Çubukçu sordu; gazeteci yazar Esedullah Oğuz ve dış politika analisti Aydın Sezer yanıtladı..

Kayıttayız -Yılbaşı özel 31 Aralık 2021

Kayıttayız

2021 yılını tamamlıyor; yeni bir yıla merhaba diyoruz. Pandeminin etkilerini derinden hissetmeye devam ettiğimiz süreçte kısıtlamalar, tedbirler yine hayatımızdaydı. Gazeteci Mete Çubukçu COVID gölgesindeki 2021 yılını; yeni yıldan beklentileri psikiyatrist İlker Küçükparlak'la konuştu. 

Kayıttayız -Ermenistan’la yeniden normalleşme adımları17 Aralık 2021

Kayıttayız

2009 yılında futbol diplomasisiyle tohumu atılan; protokollerin iptal edilmesiyle rafa kaldırılan Türkiye – Ermenistan ilişkilerinde normalleşme süreci 12 yıl sonra yeniden başlıyor. Haberi önce Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu duyurdu; ardından özel temsilci atandı. Önümüzdeki günlerde iki başkent arasında diyalog kanalı açılacak. Kayıttayız’da bu hafta yeniden canlandırılma sürecine girilen Türkiye – Ermenistan ilişkileri konuşuldu. Gazeteci Mete Çubukçu sordu; Profesör Mensur Akgün ve emekli büyükelçi Uluç Özülker yanıtladı.

Kayıttayız -Post covid sendromu ve aşılama takvimi 10 Aralık 2021

Kayıttayız

"Post covid sendromu ve aşılama takvimi"

Salgında yeni endişe kaynağı "omicron" varyantı.. Artık iki doz aşılı olmanın bile koruyucu olmayacağı; 3. doz aşıların da mutlaka yaptırılması gerektiği ifade ediliyor. Pfizer ceo’su bunu bir adım öteye taşıyıp dördüncü dozlara beklenenden daha erken ihtiyaç duyulabileceğini açıkladı. Covid geçirenlerin yüzde 10’unda ise virüsün yarattığı hasarın sürdüğü; bu kişilerin korona izlem merkezlerinde takibinin önemli olduğu ifade ediliyor. Gazeteci Mete Çubukçu post covid sendromu ve aşılama takvimini Profesör Alper Şener ve Profesör Bülent Ertuğrul ile konuştu.

Kayıttayız -Rusya - Ukrayna gerilimi savaşa dönüşür mü? 03 Aralık 2021

Kayıttayız

Batı ile Rusya, Ukrayna üzerinden bilek güreşine tutuştu. Rusya, Donbass yakınlarına askeri yığınak yaparken NATO'dan sert açıklamalar geldi. ABD ise “Rusya, Ukrayna’ya saldırırsa ağır bedel öder” dedi. Peki Donbass geriliminin sıcak çatışmaya dönüşme ihtimali var mı? Türkiye bu krizde arabulucu olabilir mi? Mete Çubukçu sordu; Doçent Hakan Güneş ve EDAM direktörü Sinan Ülgen yanıtladı.

Kayıttayız -Kadına şiddet neden önlenemiyor? 26 Kasım 2021

Kayıttayız

Kadına yönelik şiddet neden önlenemiyor?

Kayıttayız programında bu hafta Türkiye’nin kanayan yarası; kadına yönelik şiddet konuşuldu. Kadına şiddet, sokakta,, evde; maalesef hayatın her alanında karşımıza çıkıyor.. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu'na göre son bir yılda 280 kadın erkekler tarafından öldürüldü. Gazeteci Mete Çubukçu şiddetin neden önlenemediğini Kadın Meclisleri Genel Sekreteri Fidan Ataselim ve İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi'nden avukat Afet Gülen Büberci'yle konuştu.

Kayıttayız -Salgında yeni dalga endişesi 12 Kasım 2021

Kayıttayız

Kayıttayız programında bu hafta salgında gelinen nokta ve aşılama süreciyle ilgili merak edilenler konuşuldu. Gazeteci Mete Çubukçu sordu; Profesör Mehmet Ceyhan ve Profesör Serhat Ünal yanıtladı.

Kayıttayız -Almanya'nın seçimi 24 Eylül 2021

Kayıttayız

Avrupa’nın motor gücü Almanya’da bu haftasonu seçim var.. 16 yıllık Angela Merkel dönemi sona eriyor. Merkel sonrasında kimin başa geleceği merak ediliyor. Hristiyan Demokratlar, Sosyal Demokratlar ve Yeşiller zorlu bir yarış içinde. Son anketler ne söylüyor, Merkel sonrası dönemde Ankara ile ilişkiler nasıl olur? Almanya nasıl bir göçmen politikası izler? Mete Çubukçu sordu; Doçent Çiğdem Nas ve gazeteci Fulya Canşen yanıtladı. 

Kayıttayız -Türk askerinin Kabil görevi09 Temmuz 2021

Kayıttayız

ABD, Afganistan'dan neden çekildi?
Türk askeri Afganistan'da ne yapacak?
Taliban, Türk askerinin Kabil görevi için bir risk mi?
ABD sonrası Afganistan'ı ne bekliyor?

Mete Çubukçu soruyor, Dr. Murat Aslan ve Doç. Bahadır Kaynak yanıtlıyor.

Kayıttayız -Çocuğa yönelik cinsel istismarda hukuki ve psikolojik süreç02 Temmuz 2021

Kayıttayız

Gazeteci Mete Çubukçu, İstanbul Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkanı avukat Aşkın Topuzoğlu ve psikiyatrist Prof. İrem Yaluğ Ulubil ile çocuğa yönelik cinsel istismarda hukuki ve psikolojik süreç hakkında konuşuyor.

Kayıttayız -Delta Varyantı hakkında her şey25 Haziran 2021

Kayıttayız

Gazeteci Mete Çubukçu Delta Varyantı başta olmak üzere Covid-19 ile ilgili korunma, tedavi, aşı konusunda bilmeniz gerekenleri Prof.Dr. Alper Şener ile Prof.Dr. Bülent Tutluoğlu’na soruyor.

Kayıttayız -Müsilaj kabusu04 Haziran 2021

Kayıttayız

Mete Çubukçu, ODTÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü’nden Doç.Dr. Mustafa Yücel ve Deniz Biyoloğu Mert Gökalp’a müsilajla ilgili bilmeniz gerekenleri soruyor.

Kayıttayız -Belarusta'ki uçak krizi28 Mayıs 2021

Kayıttayız

Belarus, bir yolcu uçağını sahte ihbarla indirdi, uçaktaki muhalif gazeteciyi gözaltına aldı. Hafta başında yaşanan olay sonrası Batı ayağa kalktı. NATO soruşturma istedi. Krizin siyasi sonuçları ne olur? Uluslararası havacılık kuralları ne söylüyor? Gazeteci Mete Çubukçu, Doç Hakan Güneş ile emekli hava albayı Gürsel Tokmakoğlu yanıtladı.

Kayıttayız -Mısır'la normalleşme adımları07 Mayıs 2021

Kayıttayız

Türkiye - Mısır ilişkileri eskisi gibi olur mu? İlişkilerin normalleşmesi bölgeyi nasıl etkiler? Mete Çubukçu soruyor, Prof Dr. Murat Yeşiltaş ile emekli büyükelçi Uluç Özülker yanıtlıyor.

Kayıttayız -Aşılarla ilgili merak edilenler30 Nisan 2021

Kayıttayız

Kayıttayız'da haftanın başlığı Covid; Hangi aşı ne kadar koruyor? Alman aşısında iki doz arasının açılması risk yaratır mı? Gazeteci Mete Çubukçu sordu, Prof.Dr. Murat Akova ve Prof.Dr. Tufan Tükek yanıtladı.

Kayıttayız -Ankara'da gergin basın toplantısı, Kayıttayız16 Nisan 2021

Kayıttayız

Türkiye ile Yunanistan arasında sıra dışı bir basın toplantısına tanıklık edildi... Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias'ın ithamlarına Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu sert yanıt verdi. Toplantı diplomatik gerilime sahne oldu. Gazeteci Mete Çubukçu bu gerilimin arka planında neler olduğunu, Ankara - Atina ilişkilerinde sorunların kronik bir hale gelip gelmeyeceğini gazeteci Nur Batur ve emekli Büyükelçi Uluç Özülker'e sordu.

Kayıttayız -Türk SİHA'larının sahadaki başarısı09 Nisan 2021

Kayıttayız

Ünlü siyaset bilimci Francis Fukuyama son makalesinde Türk SİHA'larının yarattığı güçlü etkilerden bahsetti. Türkiye'nin bu alanda hızlı bir şekilde yeni bir aktör olarak ortaya çıktığını belirtti. Gazeteci Mete Çubukçu'nun konukları; - Savunma Sanayii ve Havacılık Uzmanı Arda Mevlütoğlu - Eski Hava Kuvvetleri İstihbarat Daire Başkanı Gürsel Tokmakoğlu

Kayıttayız -Salgında 3. dalga ve aşıda son durum02 Nisan 2021

Kayıttayız

Mete Çubukçu bugün konuklarına Türkiye'de 3. dalga #Covid19 salgını ve aşılarla ilgili son durumu, çalışmaları, merak edilenleri soruyor. Prof.Dr. Nurettin Yiyit ve Prof.Dr. Yağız Üresin anlatıyor, önemli bilgiler veriyor.

Kayıttayız -AB Zirvesinden Türkiye kararı26 Mart 2021

Kayıttayız

AB Liderler Zirvesi'nin sonuç bildirgesi ne söylüyor? Gazeteci Mete Çubukçu Dr. Nilgün Arısan Eralp ve Sinan Ülgen ile konuşuyor.

Kayıttayız -Salgında bir yılın muhasebesi12 Mart 2021

Kayıttayız

Koronavirüsle mücadelede bir yılı geride bıraktık. Salgın dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük üzüntülere yol açtı.. 30 bine yakın kişi hayatını kaybetti. Pandemiyle birlikte yaşantımızı da değiştirdik. Yeni endişemiz ise mutasyon.. Farklı varyantlar dört biryanda görülüyor. Ne yapmalı, nelere dikkat etmeliyiz? Salgında bir yılı nasıl geçirdik? Gazeteci Mete Çubukçu sordu, enfeksiyon hastalıkları uzmanı Profesör İftihar Köksal ve Profesör Bülent Ertuğrul yanıtladı.

Kayıttayız -Mısır'la ilişkiler yeniden düzelir mi? 05 Mart 2021

Kayıttayız

Türkiye - Mısır ilişkileri yeniden düzelir mi? Mısır, Türkiye’nin Birleşmiş Milletler’e bildirdiği kıta sahanlığı sınırlarını dikkate aldı. Ankara'dan "deniz yetki alanları meselesini Mısır’la müzakere edip bir anlaşma imzalayabiliriz” açıklaması geldi. İstihbarat örgütleri düzeyinde süren görüşmeler siyasi diyaloga evilir mi? Gazeteci Mete Çubukçu sordu, uluslararası ilişkiler uzmanı Profesör Hasan Ünal ve eski Kahire büyükelçisi Şafak Göktürk yanıtladı.

Kayıttayız -S-400'ler için Girit Modeli12 Şubat 2021

Kayıttayız

Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar; S - 400'ler için "Girit Modeli" önerisi getirdi. Peki bu model ne öngörüyor? Ankara - Washington hattında güven yeniden tazelenecek mi? Tüm bu soruların cevabı ve çok daha fazlası Mete Çubukçu ile Kayıttayız programında. Çubukçu'nun konukları; Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Mitat Çelikpala ve eski Hava Kuvvetleri İstihbarat Daire Başkanı Gürsel Tokmakoğlu. Tarihi yaşarken olaylara kayıtsız kalmayın...

Kayıttayız -Biden'ın mesajları nasıl yorumlanmalı?05 Şubat 2021

Kayıttayız

ABD Başkanı Joe Biden dış politika üzerine ilk konuşmasını yaptı. Dış siyasetteki önceliklerini açıkladı. Diplomasiyi öne çıkaracağını söyledi; bununla birlikte Rusya'nın agresif eylemleri karşısında ülkesinin boyun eğmeyeceğini ifade etti. Peki yeni dönemde dünyada nasıl bir denge oluşacak, Türk - Amerikan ilişkilerindeki sorunlar aşılabilecek mi? Mete Çubukçu sordu; Profesör İlter Turan ve Profesör Nurşin Ateşoğlu Güney yanıtladı.

Kayıttayız -Zarif'in Türkiye temasları 29 Ocak 2021

Kayıttayız

İran dışişleri bakanı Cevad Zarif, Kafkasya turu kapsamında Azerbaycan, Rusya, Ermenistan ve Gürcistan’ı ziyaret etti; ardından rotasını istanbul’a kırdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve mevkidaşı Mevlüt Çavuşoğlu'yla görüştü. Suriye, Karabağ ve İran’ın nükleer programı ele alındı. Gazeteci Mete Çubukçu, bu kritik ziyareti Dr. Serhan Afacan ve Doçent Hakan Güneş'le konuştu.

Kayıttayız -Kayıttayız - ABD'de yeni dönem22 Ocak 2021

Kayıttayız

ABD'de yeni dönem başladı. Biden'ı Oval Ofis’te hayli zor günler bekliyor. Uzmanlar, Trump'ın Amerikan demokrasisine verdiği zararın onarılmasının zaman alacağına dikkat çekiyor. Peki bu süreçte Türk - Amerikan ilişkileri nereye evrilecek, sıkıntılı başlıklar nasıl çözülecek? Mete Çubukçu sordu, gazeteci Sedat Ergin ve Dr. Bahadır Kaynak yanıtladı.

Kayıttayız -Kendileri de aşı olan doktorlara sorduk15 Ocak 2021

Kayıttayız

Kitlesel aşılama sağlık çalışanları için başladı. Peki bundan sonrası için nasıl bir takvim öngörülüyor? Covid aşısı ne kadar etkili olacak? Gazeteci Mete Çubukçu sordu; Bilim Kurulu üyesi Doçent Afşin Emre Kayıpmaz ve Profesör Bülent Ertuğrul yanıtladı.

Kayıttayız -Kayıttayız - "Türkiye'nin Eğilimi" araştırması08 Ocak 2021

Kayıttayız

Kadir Has Üniversitesi "Türkiye'nin Eğilimleri" araştırmasıyla halkın nabzını tuttu. En önemli sorunumuz ne, en çok hangi kuruma güven duyduk, siyasi yelpazede halk kendini nerede tanımlıyor? Mete Çubukçu, halkın eğilimini, araştırmanın başında bulunan isimle; Profesör Mustafa Aydın’la konuştu.

Kayıttayız -Yeni yıl özel söyleşisi - Fatma Turgut 31 Aralık 2020

Kayıttayız

Pandemi nedeniyle zor bir yılı geride bıraktık. Öğrenciler eğitimlerini; çalışanlar da mesailerini teknoloji sayesinde evden sürdürdü. Sanatta ise "farklı" bir yöntem denendi. Konserler iptal edilince sanatçılarla hayranları "çevrimiçi" buluştu. Taraflar arasında organik bağ kurulamasa da birçok müzisyen bu sayede geçimini sağladı. Mete Çubukçu, 2020'nin sanat dünyası için nasıl geçtiğini, 2021'den beklentileri rock müziğinin önemli isimlerinden Fatma Turgut'la konuştu.

Kayıttayız -Buket Uzuner ve Ercan Kesal'la pandemi gölgesinde kültür sanat 25 Aralık 2020

Kayıttayız

Dünya acı dolu bir yılı geride bırakıyor. Kayıplar çok ve görünen o ki 2021 yılının önemli bir bölümü yine coronavirüs gölgesinde geçecek. Mete Çubukçu 2020 yılının son programında hem pandemiyi hem de salgının kültür sanat dünyasını nasıl etkilediğini ele aldı. Programın konukları yazar - gezgin Buket Uzuner ve yönetmen - doktor Ercan Kesal'dı.

Kayıttayız -Kuraklık tehlikesine uzmanlar ne diyor?18 Aralık 2020

Kayıttayız

Son bir asırda İstanbul’da hava sıcaklığı bir buçuk derece arttı. Kimi uzmana göre İstanbul için kuraklık artık depremden daha büyük tehlike. Yağış azlığına, pandemi döneminde su kullanımının artması da eklenince barajlardaki doluluk oranı geriledi. Mete Çubukçu kuraklık riskini, İstanbul'a neden yeteri kadar yağmur yağmadığını ve yapılması gerekenleri Profesör Mikdat Kadıoğlu ile Profesör Orhan Şen'e sordu.

Kayıttayız -Batı'yla İlişkilere Yaptırım Gölgesi 11 Aralık 2020

Kayıttayız

Türkiye'nin Batı'yla ilişkilerinde kritik bir dönemden geçiliyor. Washington ve Brüksel'den yaptırım hamleleri geliyor. Diyalog kapıları yeniden açılabilir mi? Gerginlik nasıl aşılacak? Ankara karşı hamlede bulunur mu? Mete Çubukçu sordu, TEPAV AB Çalışmaları Merkezi'nden Nilgün Arısan Eralp ve Sabancı Üniversitesi'nden Profesör Fuat Keyman yanıtladı.

Kayıttayız -Aşıların Çeşitleri, Güvenliği ve Olası Yan Etkileri 04 Aralık 2020

Kayıttayız

Dünya coronavirüse karşı geliştirilen aşılarla "nefes alacak". Peki bu aşılar nasıl üretildi, başarı oranları ne, herhangi bir yan etkileri var mı? Mete Çubukçu sordu; Profesör Mustafa Çetiner ve Profesör Yağız Üresin yanıtladı.

Kayıttayız -Salgında gidişat kötüleşti20 Kasım 2020

Kayıttayız

Koronavirüste ikinci dalga sert vurdu. Her gün binlerce yeni vaka kayda geçiyor, ölenlerin sayısı artıyor. Kısıtlamalar yeniden hayatımıza girdi. Peki neden bu noktaya geldik, neyi iyi yapamadık? Gidişat ne söylüyor, Mete Çubukçu, Bilim Kurulu üyesi Profesör Serhat Ünal ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Profesör Sıla Akhan'la konuştu.

Kayıttayız -Karabağ İçin Ateşkes Mekanizması Kuruluyor 13 Kasım 2020

Kayıttayız

Dağlık Karabağ'da anlaşmaya varıldı. Ateşkesi gözleyip denetlemek için ortak barış gücü oluşturulacak. Peki mekanizma nasıl çalışacak, kimlerden oluşacak? Kafkaslar'da yeni bir denge kuruluyor, Türkiye denklemin neresinde yer alıyor? Gazeteci Mete Çubukçu, Profesör Mitat Çelikpala ve Profesör Ragıp Kutay Karaca'yla konuştu.

Kayıttayız -ABD Başkanlık Seçiminin Muhtemel Etkileri 06 Kasım 2020

Kayıttayız

Dünyanın gözü ABD Başkanlık seçiminde. Oy sayımı sürüyor, Donald Trump ve Joe Biden arasında kıran kırana bir yarış yaşanıyor. Peki bu seçim ABD'de kutuplaşmayı derinleştirdi mi? Kimi yorumcular yeni başkanı ayrışmış bir toplum beklediğini söylüyor. Yeni başkanın Türk - Amerikan ilişkilerine nasıl bakacağı da merak ediliyor. Kayıttayız'da bu hafta Mete Çubukçu Amerikan seçimini tüm yönleriyle ele aldı. Profesör Mustafa Aydın ve emekli büyükelçi Uluç Özülker'e merak edilenleri sordu.

Kayıttayız -Dağlık Karabağ Düğümü Nasıl Çözülecek? 30 Ekim 2020

Kayıttayız

Dağlık Karabağ çevresinde çatışmalar sürüyor. Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor. Bir yandan da diplomatik temaslar hız kazandı. Rusya Devlet Başkanı Putin, "Çözüm masasında Türkiye dahil birçok ülke olmalı" dedi. Peki Türkiye bu denklemin neresinde yer alabilir, Kafkaslar'a huzur gelir mi? Gazeteci Mete Çubukçu, Profesör Mitat Çelikpala ve Dr. Bahadır Kaynak'la konuştu.

Kayıttayız -Kimler Grip Aşısı Olabilecek? 23 Ekim 2020

Kayıttayız

Coronavirüs tehdidi nedeniyle grip aşısına büyük talep var. Ancak Türkiye'ye gelen aşı miktarı sınırlı olduğundan Sağlık Bakanlığı riskli gruptakilere öncelik verdi. Peki kimler risk grubunda kabul edilecek, grip aşısına erişimde nasıl bir süreç izlenecek? Mete Çubukçu, İstanbul Aile Hekimliği Derneği Başkan Yardımcısı Doktor Mustafa Tamur ve İstanbul Eczacılar Odası Başkanı Cenap Sarıalioğlu'na sordu.

Kayıttayız -Masada ve sahada Dağlık Karabağ02 Ekim 2020

Kayıttayız

Yıllardır süregiden anlaşmazlık Ermenistan ile Azerbaycan’ı bir kez daha çatışmaya sürükledi. Dağlık Karabağ’da silahlar ateşlendi, bölgede istikrarsızlığın derinleşme ihtimali belirdi. Herkes zamanlamayı konuşurken, konvansiyonel savaş tehdidi büyüyor. Minsk grubu devrede. Çatışmalar nasıl duracak, sahada ve masada neler yaşanmakta? NTVRadyo programcısı gazeteci Mete Çubukçu sordu, Doçent Hakan Güneş ve Dr. Murat Yeşiltaş yanıtladı.

Kayıttayız -Covid19, grip ve aşı25 Eylül 2020

Kayıttayız

Sonbaharla birlikte covid ve grip vakaları artışa geçecek. Peki Covid-19 ile grip ayrımı nasıl yapılabilir, hangi durumlarda hastaneye gidilmeli? NTVRadyo programcısı gazeteci Mete Çubukçu, Bilim Kurulu üyesi Profesör Tevfik Özlü'ye merak edilenleri sordu. Programda ayrıca Türkiye ve Dünya'daki aşı çalışmalarında son durum masaya yatırıldı. Aşıda Türkiye'ye öncelik verilip verilmeyeceğini Prof.Dr. Sıla Akhan anlattı.

Kayıttayız -Adalar krizi ve tarihçesi18 Eylül 2020

Kayıttayız

Mete Çubukçu bu hafta Adalar gündemini tarihçesiyle ele alıyor, konuklarıyla merak edilenlere cevap arıyor: Ege'de yıllardır gerilime neden olan adalar, hatta bazı yerlerde kayalıklar nasıl el değiştirdi? Bugüne nasıl gelindi? Ne bekleniyor?

Kayıttayız -Pandemi şartlarında Süper Lig11 Eylül 2020

Kayıttayız

Mete Çubukçu bu hafta yeni takımlar, yeni transferler, seyircisiz maçlarla başlayan Süper Lig'i konuşuyor. Konukları NTVSpor Müdürü Nebil Evren ile Socrates Dergisi Yayın Koordinatörü Banu Yelkovan.

Kayıttayız -Sonbaharın gelişiyle pandemi04 Eylül 2020

Kayıttayız

Kayıttayız -Büyük Taarruz'a Giden Süreç 28 Ağustos 2020

Kayıttayız

Kayıttayız -Yeni Eğitim Yılı Nasıl Geçecek?21 Ağustos 2020

Kayıttayız

Kayıttayız -25. Yılında Srebrenitsa Katliamı 10 Temmuz 2020

Kayıttayız

Kayıttayız'da 25. yılında Srebrenitsa Katliamı konuşuldu. Katliama giden süreçte neler yaşandı, Avrupa, yanıbaşındaki bu kıyıma neden seyirci kaldı? Mete Çubukçu'nun sorularını Bosna Sancak Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Akif Göğüsgeren ve gazeteci yazar Süleyman Gündüz yanıtladı

Kayıttayız -Pandeminin Turizme Etkisi ve 2020 Yılından Beklentiler03 Temmuz 2020

Kayıttayız

Türkiye’nin turizm merkezi Antalya’da yeni sezon için ne gibi hazırlıklar yapıldı, iç ve dış turizmde hareketlilik ne düzeyde? Mete Çubukçu sordu,, Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Erkan Yağcı ve NTV Antalya temsilcisi Sibel Atasoy yanıtladı...

Kayıttayız -Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı26 Haziran 2020

Kayıttayız

Üniversite sınavı arefesinde öğrencilere dönük uyarılar, sınava dönük şifreler... Mete Çubukçu sordu, eğitim uzmanı Sadık Gültekin ve psikolog Ebru Şalcıoğlu yanıtladı..

Kayıttayız -Liselere Geçiş Sınavı 19 Haziran 2020

Kayıttayız

Pandemi gölgesinde sınava hazırlık... LGS'ye girecek adaylar nelere dikkat etmeli, sınav stratejileri ne olmalı? Mete Çubukçu sordu, eğitim uzmanı Sadık Gültekin ve Profesör Bengi Semerci yanıtladı.

Kayıttayız -Vaka Sayıları Ne Söylüyor?12 Haziran 2020

Kayıttayız

Artan vaka sayıları ne söylüyor? Mete Çubukçu sordu, Profesör Kemalettin Aydın ve Profesör Serap Şimşek Yavuz yanıtladı.

Kayıttayız -Libya'da Dengeler Değişiyor 05 Haziran 2020

Kayıttayız

Türkiye'nin Libya stratejisi, işbirliğinin sahaya etkisi... Mete Çubukçu sordu Emekeli Büyükelçi Uluç Özülker ve Dr. Murat Aslan yanıtladı...

Kayıttayız -Bayram Özel22 Mayıs 2020

Kayıttayız

Bayram Özel Programı.. Oyuncu Reha Özcan ve Psikiyatrist Ejder Akgün Yıldırım bayramın kendileri açısından ne ifade ettiğini anlattı...

Kayıttayız -TBMM'in 100. Yılı24 Nisan 2020

Kayıttayız

Meclis 100 yaşında. 23 Nisan'ın ve TBMM'nin önemini tarihçi Mehmet Alkan ile Profesör Vahdettin Engin anlattı..

Kayıttayız -Koronavirüs Salgınında Son Durum10 Nisan 2020

Kayıttayız

Salgındaki son durum ve virüsün uluslararası ilişkilere etkisi.. EDAM Başkanı Sinan Ülgen ve Profesör Ateş Kara değerlendirdi...

Kayıttayız -Dünyada Koronavirüs (COVID-19) Küresel Salgını20 Mart 2020

Kayıttayız

Türkiye ve Avrupa'da salgına karşı hangi tedbirler alınıyor? Mete Çubukçu sordu, Profesör Serhat Ünal ve NTV temsilcisi Gökhan Bozkurt yanıtladı...

Kayıttayız -Virüs Karantinasında Gündelik Yaşam 13 Mart 2020

Kayıttayız

Virüs Çin'de nasıl ilerledi, Avrupa'da salgın yönetiminde zaafiyet yaşandı mı? Mete Çubukçu sordu, gazeteci Sıdal Utkucu, NTV Temsilcisi Kayhan Karaca ve yazar Gökhan Kutluer yanıtladı..

Kayıttayız -İdlib'de Çatışma Riski Büyüyor 21 Şubat 2020

Kayıttayız

İdlib'te tansiyon yüksek. Konvansiyonel çatışma riskini Doçent Murat Yeşiltaş ve gazeteci Sedat Ergin değerlendirdi..

Kayıttayız -İdlib'de Neler Oluyor? 14 Şubat 2020

Kayıttayız

İdlib, Suriye iç savaşında kanayan yara haline geldi.. Ankara - Moskova hattındaki görüş ayrılıkları nasıl giderilecek? Mete Çubukçu sordu, Doçent Nihat Ali Özcan ve EDAM Başkanı Sinan Ülgen yanıtladı..

Kayıttayız -Dünyanın Coronavirüsle Mücadelesi 07 Şubat 2020

Kayıttayız

Dünya Coronavirüs salgınıyla mücadele ediyor.. Peki virüsle ilgili neler biliniyor, çıkış noktası olan Çin'de hangi önlemler alınıyor? Enfeksiyon hastalıkları uzmanı Profesör Alpay Azap ve Pekin'den gazeteci Emre Demir anlattı..

Kayıttayız -İngiltere - AB Ayrılığı 31 Ocak 2020

Kayıttayız

Brexit süreci nihayete eriyor. 47 yıllık ilişki sona eriyor. Brexit ne ifade ediyor,, Adayla avrupa kıtası arasına duvar mı çekiliyor? Gazeteci Gökhan Bozkurt ve Dr. Can Baydarol değerlendirdi.

Kayıttayız -13. Yılında Hrant Dink Cinayeti 17 Ocak 2020

Kayıttayız

13. yılında Hrant Dink Cinayeti. Dink ailesi avukatlarından Hakan Bakırcıoğlu ve Hrant Dink Hafıza Merkezi Koordinatörü Nayat Karaköse Mete Çubukçu'nun sorularını yanıtladı..

Kayıttayız -Avustralya Yangınlara Teslim 10 Ocak 2020

Kayıttayız

Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. Kayıttayız -Kasım Süleymani Kimdi? 03 Ocak 2020

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Libya Tezkeresi Meclis Gündemine Geliyor 27 Aralık 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -ABD Başkanı Hakkındaki Azil Süreci 20 Aralık 2019

Kayıttayız

Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 


Kayıttayız -Libya ile Yapılan Anlaşma 13 Aralık 2019

Kayıttayız

Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 


Kayıttayız -Nato Zirvesi'nde Neler Konuşuldu? 06 Aralık 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Erdoğan - Trump Buluşmasından Ne Çıktı? 15 Kasım 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Berlin Duvarı'nın Yıkılışı ve Macron'un NATO Çıkışı 08 Kasım 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Ortadoğu'dan Güney Amerika'ya Sokak Gösterileri 01 Kasım 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Soçi Mutabakatı Sonrası Suriye25 Ekim 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -ABD ile Varılan Anlaşma Ne Öngörüyor? 18 Ekim 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Irak'ta Sokaklar Neden Hareketlendi? 04 Ekim 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -5.8'lik Depremin anlamı ne? Binalar ne kadar güvenli? 27 Eylül 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Suriye'de İnsani Durum06 Eylül 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -30 Ağustos Zaferi Nasıl Geldi? 30 Ağustos 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -İdlib ve çevresinde son durum23 Ağustos 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -İstanbul Depreme Ne Kadar Hazır? 16 Ağustos 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Suriye'de Güvenli Bölge Kuruluyor 09 Ağustos 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Küresel Isınmanın Yakıcı Etkileri 26 Temmuz 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -S-400 Sevkiyatı Başladı, Bundan Sonra Ne Olacak? 12 Temmuz 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -İdlib'te TSK Gözlem Noktasına Saldırı 28 Haziran 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Mültecilerin Yaşadığı Zorluklar, Onlarla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar 21 Haziran 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -TSK'nın Kuzey Irak Harekatı 31 Mayıs 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Milli Mücadele Dönemi, Cumhuriyete Giden Süreç 17 Mayıs 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -İdlib'te Neler Oluyor? 10 Mayıs 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Venezuela'da Ne Oluyor?03 Mayıs 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Çocuklar Nasıl Korunmalı? 26 Nisan 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Afrika'da Neler Oluyor? 12 Nisan 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -S400 ve F35 Gerilimi 05 Nisan 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -31 Mart'ta Nasıl Oy Kullanacağız? 29 Mart 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -31 Mart Seçimlerinde Merak Edilenler22 Mart 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Yeni Zelanda Saldırısı ve İslamofobi 15 Mart 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Toplumsal Cinsiyet ve Kadın08 Mart 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Asya'da Nükleer Güçlerin Mücadelesi01 Mart 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -İstanbul Olası Depreme Ne Kadar Hazır?22 Şubat 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Soçi Zirvesi'nde Alınan Kararlar 15 Şubat 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Türkiye'de Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması01 Şubat 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Hrant Dink Davası'nda Nereye Gelindi? 18 Ocak 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -İdlib'de Ne Oluyor? 11 Ocak 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Toplumda Suriyeli Mülteci Algısı 04 Ocak 2019

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -2018'de Spor, Siyaset, Sinema ve Edebiyat28 Aralık 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -ABD'nin Suriye'den Çekilme Kararı 21 Aralık 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Sincar'a Hava Harekatı 14 Aralık 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Karadeniz'de Rusya-Ukrayna Gerilimi 30 Kasım 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -ABD'nin Suriye'nin Kuzeyinde Kuracağı Gözlem Noktaları23 Kasım 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Yazar ve Yayıncı Gözüyle TÜYAP Kitap Fuarı 16 Kasım 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -ABD'deki Ara Seçim Sonucu Etkileri09 Kasım 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Münbiç'te ABD ile Ortak Devriye 02 Kasım 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Ara Güler'i Dostları Anlatıyor 19 Ekim 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Kaşıkçı Soruşturması 12 Ekim 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -İstihbarat Savaşları 05 Ekim 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Türk - Alman İlişkileri28 Eylül 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -ABD Temaslarından Ne Bekleniyor? 21 Eylül 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -İdlib İçin Diplomatik Çabalar Sonuç Verecek Mi? 14 Eylül 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -ABD ile Kriz AB Sürecine İvme Kazandırır Mı? 17 Ağustos 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -İdlib Operasyonu Türkiye'yi nasıl etkiler?10 Ağustos 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -ABD ve Türkiye arasında yaşanan krizler03 Ağustos 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -"Yahudi Ulus Devleti" Düzenlemesi 20 Temmuz 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -NATO Zirvesi'ne Damga Vuran Olaylar13 Temmuz 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Dera Operasyonu ve Münbiç'te Son Durum06 Temmuz 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -AB'nin Mülteci Anlaşması Ne Öngörüyor?29 Haziran 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -2018 Dünya Kupası Nasıl Başladı?22 Haziran 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Kandil'e Operasyon Olacak Mı? 08 Haziran 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -ABD ile Menbiç ve F-35 Görüşmeleri 01 Haziran 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Irak Seçimleri 25 Mayıs 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Trump'ın İran Kararı ve Tel Aviv - Tahran Gerilimi 11 Mayıs 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Seçim Yarışını Ne Belirleyecek? 04 Mayıs 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Sporda Şiddetin Önüne Nasıl Geçilecek? 27 Nisan 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Uyum Yasaları 20 Nisan 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Suriye Üzerinden ABD - Rusya Restleşmesi, Ankara'nın Tavrı 13 Nisan 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -ABD Suriye'deki Rolünü Fransa'ya Mı Devrediyor? 30 Mart 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Sınırdaki Operasyonlar ve Sincar'daki PKK Varlığı 23 Mart 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Suriye Savaşı'nda 7 Yılda Neler Oldu? 16 Mart 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Türkiye'de Kadın Olmak09 Mart 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Çocuğa Yönelik Cinsel İstismar 23 Şubat 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Amerika ile İlişkilerin Geleceği 16 Şubat 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Afrin Harekatı ve Menbiç Amerika'yla İlişkileri Nasıl Etkileyecek?09 Şubat 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Afrin Harekatında Son Durum 26 Ocak 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Dink Cinayeti Davası19 Ocak 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -İdlib Operasyonu 12 Ocak 2018

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Suudi Arabistan'da neler oluyor?10 Kasım 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Dünyada Bağımsızlık Hareketleri03 Kasım 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -İklim Değişiyor, İstanbul'da neler oluyor?27 Ekim 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Kerkük neresidir, orada neler oluyor?20 Ekim 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Kuzey Irak Referandumu29 Eylül 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Barzani Ne İstiyor?22 Eylül 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Okul Servislerinde Ne Değişecek?08 Eylül 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Türkiye-İran Yakınlaşması18 Ağustos 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Türkiye ile Almanya Krizi21 Temmuz 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Adalet Yürüyüşü Sona Doğru07 Temmuz 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Dünyada 795 milyon kişi her gece aç yatıyor! 23 Haziran 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -CHP Adalet Yürüyüşü16 Haziran 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Türkiye, Katar Krizinde nerede?09 Haziran 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Trump'ın İklim Değişikliği Anlaşması Kararı02 Haziran 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Darbe Girişimi Raporu Açıklandı26 Mayıs 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Erdoğan-Trump görüşmesi - Almanya ile İncirlik gerginliği19 Mayıs 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Hrant Dink Suikasti20 Ocak 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Kıbrıs Sorunu13 Ocak 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Terör Tramvası06 Ocak 2017

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -2016 Değerlendirmesi - Ahmet Ümit30 Aralık 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -El Bab'daki son durum 23 Aralık 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Yaz Saati Uygulaması 16 Aralık 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Başkanlık Sistemi - Halk ne diyor?09 Aralık 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Halep'teki Son Durum02 Aralık 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Türkiye'nin Irak ve Suriye Politikası11 Kasım 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -ABD'yi Yeni Dönemde Kim Yönetecek?03 Kasım 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Cumhuriyet'in İlk Yılları ve Musul Tartışması 28 Ekim 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Musul Operasyonunda Son Durum 21 Ekim 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Musul'a Operasyon Hazırlıkları 14 Ekim 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Başika Gerilimi ve Musul Harekatı07 Ekim 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Fırat Kalkanı Harekatı23 Eylül 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Cerablus Harekatının Geleceği09 Eylül 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Cerablus ve CHP Konvoyunun Hedef Alınması26 Ağustos 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Darbe Girişimi Sonrası Siyasi Durum05 Ağustos 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -15 Temmuz'un Ardından29 Temmuz 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -15 Temmuz Darbe Girişimi 22 Temmuz 2016

Kayıttayız

Kayıttayız -İsrail ve Rusya'yla Normalleşme Dönemi01 Temmuz 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -İngiltere AB'ye "Hayır" Dedi24 Haziran 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Rusya ile İlişkiler Normalleşecek Mi? 17 Haziran 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Dokunulmazlıklar, Terör ve CHP Liderine Protesto 10 Haziran 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -1915 Kararı İkili İlişkileri Nasıl Etkileyecek? 03 Haziran 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -PKK Çatışmalarda Pozisyon mu Değiştiriyor? 27 Mayıs 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -AB Muafiyeti Görüşmeleri ve Terör Tanımında Anlaşmazlık 13 Mayıs 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Davutoğlu'nun Ayrılık Kararı ve Yeni Dönem 06 Mayıs 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -IŞİD Türkiye'ye Neden Saldırıyor? 29 Nisan 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor. 

Kayıttayız -Çocuk ve Edebiyat İlişkisi 22 Nisan 2016

Kayıttayız
Gazeteci Mete Çubukçu NTVRadyo'da her cuma konuklarıyla haftanın en çok konuşulan konusunu ya da konuşulması gerekenleri farklı yönleriyle gündeme taşıyor.