Cinayet Masası

Cinayet Masası
Cinayet Masası
Sevin Okyay
Sevin Okyay

Cinayet Masası

Cingöz Recai'den Sherlock Holmes'e

Caz seven polisler, kedi seven ya da kadın dedektifler... Agatha Christie'den Erol Üyepazarcı'ya... Sevin Okyay'ın 15 yıldır NTVRadyo'da süren Cinayet Masası arşivi burada. Çünkü biz polisiye romanları çok seviyoruz

Sevin Okyay’ın hazırlayıp sunduğu Cinayet Masası, sadece “Katil kim?” sorusu üzerine odaklanan kitapları değil, casusluk romanları, tarihsel ve dinsel gerilimler, fantezi ve korkuya kaçan esrarları da içine alıyor. Belki de bu sayede Cinayet Masası NTVRadyo'da 15 yıldır alanında tek ve en çok dinlenen programlardan. 

Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.


Sevin Okyay programına konuk yazarlar da alıyor. Hem yazarın yeni çıkan veya klasikleşen polisiye romanını konuşuyorlar, hem de dünyadan sevdikleri polisiye romanları, romancıları... Türkiye'de polisiye roman denince akla gelen isimler Erol Üyepazarcı, Ahmet Ümit ya da Esmahan Aykol Cinayet Masası'nın müdavimlerinden. 


15 yılda önemli bir polisiye roman arşivi oluşan Cinayet Masası programı her pazar saat 16.10'da NTVRadyo'da. Kaçıranlar ve tekrar dinlemek isteyenler için programın tüm bölümleri bu sayfada ya da Spotify, Apple, Google, Soundcloud'da podcast kayıtlarında. İyi dinlemeler


SEVİN OKYAY KİM?


Sevin Okyay çevirmen, yazar, gazeteci, sinema-caz-polisiye roman eleştirmeni, spor yazarı-yorumcusu ve radyo programcısı.

Arnavutköy Amerikan Kız Koleji’ni bitirdi. İktisadi Ticari İlimler Akademisi’nde okudu. 1964 yılında çevirmenliğe, 1975'te gazeteciliğe başladı.  Politika, Dünya, Milliyet, Hürriyet, Birgün gibi gazetelerde çalıştı. Sinema, edebiyat ve  müzik/caz üzerine yazıları Gergedan, Nokta, NeNerede, Şehir, Gösteri, Hürriyet Pazar, Milliyet Sanat, Radikal İki, Radikal Cumartesi, Birgün ve Arka Pencere gibi dergi ve gazete eklerinde yayımlandı. Radikal'de Spor Köşesi yazdı.

 

Türkiye’nin ilk kadın sinema eleştirmeni olarak 1984’te başladığı yazılarını sürdürüyor.  Aynı zamanda tiyatro tutkunu. Dramaturg olarak çalıştı (“Hamlet 2001”, “Masal Pınarı”, “Merhaba”) yaptı; “Bernarda Alba’nın Evi”, “Üç Kişilik Gezegen”, “Eski Günler”, "Othello”, "Macbeth" ile "Romeo ve Juliet" oyunlarını çevirdi.

 

YAZDIĞI KİTAPLAR

 

Tetila ile Nemne: Nemne adında küçük bir kızla Tetila adlı bir kedinin hikayesi. Nemne, Tetila’nın peşinden koşuyor, Tetila yüz vermiyor.

İlk Romanım: Babam hediye defter getirdi, her gün biraz yazdım, roman oldu. İlk romanım. Adım Sevin.

120 Filmde Seyriâlem: Altına Hücum’dan Full Metal Jacket’a, Metropolis’ten Smoke’a, Bisiklet Hırsızları’ndan Piyano’ya... Sevin Okyay’dan güzel filmler kılavuzu.

Gol Atan Kaleye: Sevin Okyay’ın sporla ilgisi de malum. Sporun hemen her dalıyla ilgili, spor yazıları yazacak, spor programı yapacak kadar bilgili. Kitabın tanıtım yazısında şöyle deniyor:

“Uzun yıllardan beri orada burada spor hakkında kalem oynatan Sevin Okyay'ın yazılarını bir araya toplamanın vakti gelmiş, geçiyordu bile. Hagi'den Maradona'ya, Michael Schumacher'den Aryton Senna'ya, Andrea Agassi'den Pascal Nouma'ya, futboldan sumoya uzanan geniş "saha"sında, Sevin Okyay bize her zamanki muhabbetşinaslığı ile doyumsuz bir sohbet sunuyor. Şimdi rahatça arkanıza yaslanın, maç başlıyor.”

Çiçek Dürbünü: Adalar'dan San Francisco'ya, Eric Clapton'dan Miles Davis'e, "kediler"den "Karakartal"a, Cyrano de Bergerac'tan Fellini'ye, Paul Auster'dan Francis Bacon'a, Woody Allen'dan İstanbul emlakçılarına, Tetris'ten Doom I'e...

Sevin Okyay'ın vakti zamanında tadı damağımızda kalan eski yazıları, nihayet yeniden elimizin altında. Yayınevi sitelerinde “Sabaha kadar sürecek keyifli bir sohbet... ve bizden söylemesi: yanında kahve farz” diye not düşmüşler.


Bu kitaplar için bir not da biz ekleyelim; Bulursanız kaçırmayın! Son kitabı Ara Sıra ve Daima’da ise yaşamında iz bırakan dostlarını, aile üyelerini anlatıyor.

Sevin Okyay’ı anlatmak elbette buraya sığmaz Pınar İlkiz’le yaptığı nehir söyleşiyi okuyarak onu daha yakından tanıyabilirsiniz. Kitabın adı, Sevin Okyay’ın çok kullandığı, güzel bir kelime: Hakikaten – Sevin Okyay Anlatıyor.


ALDIĞI ÖDÜLLER


Çevirmen, yazar, gazeteci, sinema-caz-polisiye roman eleştirmeni, spor yazarı-yorumcusu ve radyo programcısı, dedik. Ayrıca kitap, sinema, polisiye roman, ilk polisiye roman, ilk kitap, ilk film gibi özel ödüllerin kıdemli jüri üyelerinden olan Sevin Okyay’ın alırken utandığı ama gurur duyduğu ödülleri de var.

2005 yılında Uçan Süpürge Film Festivali’nde “Bilge Olgaç Özel Ödülü”ne değer görüldü. “Sinema üzerine yazan, bu alanda pekçok kadın yazara da öncülük eden, içten kalemiyle sinema yazarlığına yeni bir soluk getiren Sevin Okyay’a” deniyordu, ödül sunumunda. Sevin Okyay, ödülü Jeyan Mahfi Ayral’la paylaşmaktan gurur duyduğunu vurguluyor.

2012’de SİYAD’ın Sinema Onur Ödülü’ne değer görüldü.

Çevirmen dedik; oğlu Kutlukhan Kutlu ile “Harry Potter” dizisini çevirince imza dağıtacak kadar ünlü oldu. Yine oğluyla birlikte çevirdiği ve “gurur duyduğu” Alberto Manguel, Gianni Guadalupi’nin Hayali Yerler Sözlüğü başta olmak üzere sayısız kitap çevirdi; 2014 yılında Çeviri Derneği Onur Ödülü’ne değer görüldü.

2016 yılında FABİSAD yani Fantazya ve Bilimkurgu Sanatları Derneği’nin “Mavi Anka Ödülü”ne, aynı yıl İFSAK Sinema Emek Ödülü’ne ve polisiye edebiyatına katkısı nedeniyle Kara Hafta Ödülü’nü aldı. Bu ödüle çok şaşırdı, hatta Ahmet Ümit’e “Ben polisiye roman yazmıyorum ki!” deyince, Ahmet Ümit’in yanıtı şöyle oldu: “Sana vermeyeceğiz de kime vereceğiz!”  Erol Üyepazarcı da, NTVRadyo’daki polisiye roman programı Cinayet Masası’nı kastederek, “Sen kaç yıldır o programı yapıyorsun!” deyince, içi rahatladı.


NTVRADYO'DAKİ PROGRAMLARI


NTVRadyo’da yaklaşık 20 yıldır süren polisiye roman programı Cinayet Masası’na ödül de bir yıl sonra geldi. 2017 yılında Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin “Başarı Ödülü”ne değer görüldü.

NTVRadyo’da halen Cinayet Masası dışında, Caz ve Ötesi’ni hazırlayıp sunuyor.

Haftanın kültür-sanat olaylarından seçtiklerini anlattığı, sanatçıları konuk aldığı “Sevin Okyay’la Köşe Bucak” programına, Covid-19 salgını başlayınca ara vermek zorunda kaldı.

Unutmadan, başlarken spor yazarı olduğunu söylemiştik; mesela Formula 1'e, basketbola, tenise ve birçok spor dalına, daha doğrusu sporculara ve dolayısıyla yaptıkları spora öyle hakim ki, Radikal gazetesinde spor yazdığı gibi (2014 yılında kapanıncaya kadar) NTVSpor Radyo'da da spor programı yaptı.

Podcast

Cinayet Masası -Andrea Camilleri'den Tindera01 Ekim 2023

Cinayet Masası

#CinayetMasası

#Polisiye seven herkes onunla tanışmalı.
Andrea Camilleri'den Tindera Gezisi, Komiser Montalbano serisinin 5. kitabı.
Sevin Okyay seçtiği kitap, kahramanı ve yazarı hakkında bilmek isteyeceğiniz heyecanlı, ilginç, güzel notlar, bilgiler veriyor.

Cinayet Masası -Eskiden, Çok Eskiden24 Eylül 2023

Cinayet Masası

Karısıyla İstanbula turist olarak gelen bir komiser ve peş peşe işlenen cinayetler Heybeliada doğumlu Petros Markaris, ‘Eskiden Çok Eskiden’ adlı kitabıyla #CinayetMasası’nda…

Cinayet Masası -Dark Polisiye17 Eylül 2023

Cinayet Masası

5 polisiye birden…

Sevin Okyay bu hafta #CinayetMasası’nda, Dark İstanbul’dan çıkan Dark Polisiye’leri tanıtıyor.

Cinayet Masası -Ölüleri Anmak03 Eylül 2023

Cinayet Masası

“Ian Rankin ile ilgilenen yayın evlerine duyurulur.”

Sevin Okyay, çok sevdiği yazarın, çok sevdiği karakterinin bir macerasını anlatıyor.

Ölüleri Anmak #CinayetMasası’nda…

Cinayet Masası -Ölü Dağcı Oteli27 Ağustos 2023

Cinayet Masası
#polisiyeroman 
Sevin Okyay bugünkü programı için Rus bilimkurgu edebiyatının usta yazarları Arkadi ve Boris Strugatski’nin ortak romanı "Ölü Dağcı Oteli"ni seçti.
#CinayetMasası

Cinayet Masası -Kayıp Şahıslar Bürosu20 Ağustos 2023

Cinayet Masası

“Zaman zaman fantezi ve bilim kurguya kaçan bir polisiye…”

Sevin Okyay, Ercan Akbay’ı ve son kitabı ‘Kayıp Şahıslar Bürosu’nu anlatıyor.

#CinayetMasası

Cinayet Masası -Hollow Malikanesi Cinayeti13 Ağustos 2023

Cinayet Masası

Hercule Poirot emekli olmuş ama istemeye istemeye yine bir katilin peşine düşmüştür,

Polisiyenin kraliçesi Agatha Christie’den;

Hollow Malikanesi Cinayeti, #CinayetMasası’nda.

Cinayet Masası -Kanaldaki Ev30 Temmuz 2023

Cinayet Masası -Bu Kimin Cesedi25 Haziran 2023

Cinayet Masası

#polisiyeroman

Kitabın adı: Bu Kimin Cesedi
Yazarı: Dorothy L. Sayers
Çeviren: Sevin Okyay

#CinayetMasası

Cinayet Masası -13 Numaralı Oda & Cinayet Defteri04 Haziran 2023

Cinayet Masası

🔎Polisiye roman tutkunları NTVRadyo başına.

Sevin Okyay bugün İngiliz polisiye ve oyun yazarı, ünlü King Kong başta olmak üzere pek çok gerilim filminin senaristi Edgar Wallace'tan "Cinayet Defteri" ve "13 Numaralı Oda"yı seçti.

Cinayet Masası -Sevin Okyay ve Kayahan Demir07 Mayıs 2023

Cinayet Masası

#polisiyeroman🕵️‍♀️

Agatha Christie’nin başrolde olduğu yeni bir polisiye: Pera Palas’ta Gölge Oyunu.

Sevin Okyay ile kitabın yazarı Kayahan Demir polisiye roman üzerine sohbet ediyor.

#CinayetMasası🔍

Cinayet Masası -Woodstock'a Son Otobüs09 Nisan 2023

Cinayet Masası

Sevin Okyay ile #CinayetMasası'nda bu hafta; Woodstock'a Son Otobüs adlı kitap var.

Ama bu bildiğiniz Woodstock değil...

Cinayet Masası -Fare Kral05 Şubat 2023

Cinayet Masası

#CinayetMasası'nda ilk kez;

Michael Dibdin'den #FareKral...

Cinayet Masası -Eski Şehrin Gölgesinde29 Ocak 2023

Cinayet Masası

1940 İstanbul'u...

Bir tarih profesörü, Sirkeci Garı'nda Gestapo tarafından öldürülür.

Ve hadisenin peşine Cemil Arıkan düşer.

Yeni yazar Burak Akgüç, "Eski Şehrin Gölgesinde" adlı kitabıyla #CinayetMasası'nda.

Cinayet Masası -Son Hüküm22 Ocak 2023

Cinayet Masası

Lincoln’lü Avukat Mickey Haller ve Dedektif Harry Bosch Bir Araya Geliyor!

Cinayet Masası -Briç Masasında Cinayet15 Ocak 2023

Cinayet Masası

Agatha Christie tarafından yazılmış polisiye bir roman Cinayet Masası'nda.

Cinayet Masası -Bir Adım Geriden01 Ocak 2023

Cinayet Masası

Bir kuzey polisiyesi!

En sevdiklerimizden, İskandinav polisiyesinin ustası Henning Mankell ve Bir Adım Geriden...

Cinayet Masası -Kız Kardeşim18 Aralık 2022

Cinayet Masası

Verda Pars, #KızKardeşim adlı kitabı ve esin kaynağı Sevin Okyay olan karakterlerini anlatıyor.
#CinayetMasası

Cinayet Masası -Karınca Karambolü11 Aralık 2022

Cinayet Masası

SevinOkyay'ın konuğu genç yazar Alper Kaya...

Kaya, Kar Polisiyeleri adlı serisinden "Karınca Karambolü"nü anlatıyor.

#CinayetMasası

Cinayet Masası -Paylaşılamayan Cinayet & Bir Kadın Bir Cinayet04 Aralık 2022

Cinayet Masası

Sevin Okyay'ın konuğu yazar Melih Esen Cengiz 

Cinayet Masası -Karanlık Saatler27 Kasım 2022

Cinayet Masası

🔊 #polisiyeroman tutkunları NTVRadyo başına!
#CinayetMasası başlıyor

Sevin Okyay bugün Michael Connelly’nin ünlü kahramanları kadın dedektif Renée ve emekli polis Harry’nin “Karanlık Saatler” adlı macerasını seçti.

Cinayet Masası -Sandığın Kişi Değilsin02 Ekim 2022

Cinayet Masası

Avustralya'nın en çok satan kitaplarından... Travamaya, kökene ve hafızaya dair bir roman...
Christian White'ın ilk kitabı "Sandığın Kişi Değilsin" Sevin Okyay ile #CinayetMasası'nda

Cinayet Masası -Sokratis Ve Kilise Sokağı'nın Sırları25 Eylül 2022

Cinayet Masası

Sevin Okyay, ustaca yazılmış bir kitap daha tanıtıyor.

Suphi Varım imzalı "Sokratis ve Kilise Sokağı'nın Sırları" Cinayet Masası'nda. İyi dinlemeler.

Cinayet Masası -Keman Sesi18 Eylül 2022

Cinayet Masası

Andrea Camilleri'den bir komiser Salvo Montalbano macerası daha; Keman Sesi!

Cinayet Masası -Güneşin Karanlığında11 Eylül 2022

Cinayet Masası

Bir Los Angeles Polisiyesi: Mickey Haller Serisi.

“Polisiye romanın Dostoyevski’si” olarak anılan Michael Connelly imzalı "Güneşin Karanlığında" Cinayet Masası'nda..

Cinayet Masası -Agatha Christie'nin kitapları04 Eylül 2022

Cinayet Masası

#CinayetMasası'nda üstad Agatha Christie var.
Sevin Okyay, rekorlar kıran kitapların Altın Kitaplar'dan çıkan 3 çizgi roman uyarlamasını tanıtıyor. 

Cinayet Masası -Kurtboğan21 Ağustos 2022

Cinayet Masası

#polisiyeroman🕵️‍♀️

Benedikten keşişi Cadfael’in maceraları...

Sevin Okyay, bu hafta Ellis Peters'ın Birader Serisi'nden Kurtboğan'ı tanıtıyor.

#CinayetMasası👁

Cinayet Masası - Bay Cadmus14 Ağustos 2022

Cinayet Masası

Bir İngiliz kasabası, sakin bir hayat... Derken korkulan şey olur, kasabaya bir yabancı taşınır.

Cinayet Masası'nda bu hafta Peter Ackroyd'dan Bay Cadmus var.

Cinayet Masası -Uzun Veda31 Temmuz 2022

Cinayet Masası

Bir sokak polisiyesi!
Sevin Okyay çevirisini yaptığı bir kitabı ve yazarını tanıtıyor;
Raymond Chandler - Uzun Veda

Cinayet Masası -Bücürü Ayarla24 Temmuz 2022

Cinayet Masası

#polisiyeroman 🕵️‍♀️

Sevin Okyay, iyi diyalog yazmasıyla ünlü Elmore Leonard'ın "Bücürü Ayarla" adlı kitabını tanıtıyor.

#CinayetMasası🔍

Cinayet Masası -Kavgaz: Çantacı03 Temmuz 2022

Cinayet Masası

#polisiyeroman 📚

“Bu kitapta anlatılan kişi, kurum ve olayların bazıları gerçek!”
Sevin Okyay’ın bugün seçtiği roman: Kavgaz - Çantacı.
Algan Sezgintüredi ile suç uzmanı ve emekli emniyet müdürü Mesut Demirbilek’in romanı.

Cinayet Masası -Perinin Ölümü19 Haziran 2022

Cinayet Masası

#polisiyeroman 🕵️‍♀️

🔎 Perinin Ölümü; Bir Başkomiser Perihan Uygur polisiyesi

🕵️‍♂️ Sevin Okyay, #CinayetMasası'nda Tuna Kiremitçi'nin son kitabını tanıtıyor.

Cinayet Masası -Polisiye Yazarının Ölümü29 Mayıs 2022

Cinayet Masası

Armağan Tunaboylu, yeni kitabında okuyucuyu farklı bir kahramanla tanıştırıyor; titiz komiser Berkun İstanbullu!

'Polisiye Yazarının Ölümü' Sevin Okyay ile #CinayetMasası'nda...

Cinayet Masası -Operada Cinayet01 Mayıs 2022

Cinayet Masası

Mekanımız Venedik!

Donna Leon'un Operada Cinayet adlı kitabı, #CinayetMasası'nda...

Cinayet Masası -Evans Nerede?24 Nisan 2022

Cinayet Masası

#SevinOkyay ile bir romanın heyecanlı ama neşeli atmosferinde geziniyoruz.

Agatha Christie imzalı Evans Nerede? CinayetMasası'nda...

Cinayet Masası -Ecel Çiçekleri10 Nisan 2022

Cinayet Masası

Kadınların hakim olduğu bir kitap...
Elçin Poyrazlar, 'yılın en iyi polisiyesi' ödüllü kitabı Ecel Çiçekleri ile Cinayet Masası'nda...


Cinayet Masası - İçimdeki Katil03 Nisan 2022

Cinayet Masası

#Polisiyeroman
Jim Thompson'ın 'başkalarına benzemeyen' kitabı...
Sevin Okyay, "İçimdeki Katil"i tanıtıyor.

Cinayet Masası -Nil'de Ölüm27 Mart 2022

Cinayet Masası

#CinayetMasası
Agatha Christie'nin 'en sevilen karakteri' Hercule Poirot'nun maceralarından; Nil'de Ölüm'ü, Sevin Okyay anlatıyor.

Cinayet Masası -Yemek Hırsızı20 Şubat 2022

Cinayet Masası

#polisiyeroman
İçinde mizah olan bir polisiye; Andrea Camilleri'den Yemek Hırsızı...

Cinayet Masası -Bir Katilin Güncesi13 Şubat 2022

Cinayet Masası

Alzheimer hastası seri katil baba, kızını mahelledeki katilden koruyabilecek mi?
Güney Koreli yazar Kim Young-Ha'dan "Bir Katilin Güncesi", #CinayetMasası'nda...

Cinayet Masası -Dolapta Biri Var09 Ocak 2022

Cinayet Masası

Cinayet Masası'nda bu hafta Yaprak Öz'ün "Dolapta Biri Var" adlı yeni kitabı var.
Kitap, depremde babalarını kaybeden bir ailenin travmatik hikayesini konu alıyor.
Sevin Okyay yazarın, roman kahramanı Yıldız Alatan ve diğer kitaplarından da söz ediyor.

Cinayet Masası -Cinayet Ustası26 Aralık 2021

Cinayet Masası

1926 yılının Aralık ayında 11 gün boyunca ortadan kaybolmuştu. O sürede ne yaşamıştı?
Polisiye kraliçesi Agatha Christie bu kez bir kitabın kahramanı...
Sevin Okyay, Andrew Wilson'ın "Cinayet Ustası" adlı kitabını anlatıyor

Cinayet Masası - Ahmet Ümit'in Sis Ve Gece'si...19 Aralık 2021

Cinayet Masası

"İlk göz ağrım, ilk korkum, ilk acemiliğim..."
Sevin Okyay, Ahmet Ümit'in 25 yıl önce yazdığı "Sis ve Gece"yi anlatıyor.

Cinayet Masası -Felsefe Cinayetleri05 Aralık 2021

Cinayet Masası

🔎Kurbanların yanında şiirler bulunur. Bir filozofun şiirleri...

Sevin Okyay bu hafta Çağatay Yaşmut’tan Başkomiser Galip’in yeni macerası “Felsefe Cinayetleri”ni seçti. Yeni başlayanlar için yazarı ve kahramanı da tanıtıyor.

Cinayet Masası -Kurt Wallander macerası - Yanlış Yol28 Kasım 2021

Cinayet Masası

Önce intihar, ardından korkunç bir intikam cinayeti...

Bir Kurt Wallander macerası.

Sevin Okyay, İsveçli yazar Henning Mankell'in yeni kitabı "Yanlış Yol"u anlatıyor.

Cinayet Masası -Zarif Bir Cinayet Gecesi21 Kasım 2021

Cinayet Masası

Agatha Christie'nin "Zarif Bir Cinayet Gecesi" Sevin Okyay ile Cinayet Masası'nda.

Cinayet Masası - Bu Kimin Cesedi14 Kasım 2021

Cinayet Masası

"Hem heyecana kapılacak, hem de güleceksiniz..."

#CinayetMasası'nda bugün, Dorothy L. Sayers'ın "Bu Kimin Cesedi" adlı kitabı var. Kitabı dilimize Sevin Okyay çevirdi.

Cinayet Masası -Fazladan bir ceset31 Ekim 2021

Cinayet Masası

Tarihçi ve yazar Ellis Peters'ın 'fevkalade inandırıcı'  kitabı "Fazladan Bir Ceset"i Sevin Okyay'dan dinleyin.

Cinayet Masası -Bir Osmanlı Polisiyesi: Define ve Kan Damlası24 Ekim 2021

Cinayet Masası

Cinayet Masası'nda bugün Osmanlı polisiyesi var.
Sevin Okyay, Mehmet Rauf'u ve onun Define ve Kan Damlası adlı novellalarını anlatıyor.

Cinayet Masası -Gülümseyen Adam17 Ekim 2021

Cinayet Masası

Bir İskandinav polisiyesi...
"En usta polisiye yazarlarından" Henning Mankell, 'Gülümseyen Adam' adlı kitabıyla Cinayet Masası'nda...Cinayet Masası -Çıkmaz Sokak Çocukları10 Ekim 2021

Cinayet Masası

"Sofistike bir polisiye"
Cenk Çalışır'ın 'Çıkmaz Sokak Çocukları' adlı son romanı CinayetMasası'nda!


Cinayet Masası -Sokratis Ve Sisteki Gölgeler03 Ekim 2021

Cinayet Masası

Sevin Okyay’ın Cinayet Masası için seçtiği roman Suphi Varım’dan Dedektif Sokratis dizisinin 8. kitabı “Sokratis ve Sisteki Gölgeler”.

Cinayet Masası - Rosemary'nin Bebeği05 Eylül 2021

Cinayet Masası

Capote; "Modern şeytanlığın, gizem dolu, dahice öyküsü..."
Sevin Okyay bir korku klasiği olan, Ira Levin'nin Rosemary'nin Bebeği adlı kitabını tanıtıyor.Cinayet Masası -DİKKAT!!! 'Aç karnına okumak sağlığı bozabilir!'29 Ağustos 2021

Cinayet Masası

Enteresan bir soygun ve bir mağarada birbirine sarılmış halde bulunan iki ceset... Sevin Okyay, komiser Montalbano serisinin 2. kitabı "Terrakotta Köpek"i tanıtıyor. Bu polisiye romanda harikulade deniz mahsulleri tarifleri de var.

Cinayet Masası -“Yaşamın da ölümün de zamanı var”22 Ağustos 2021

Cinayet Masası

Irkçılık, vahşi bir cinayet ve büyük sır perdesi...
Gerilim dolu bir hikaye daha... Henning Mankell'in Beyaz Aslan adlı kitabı Cinayet Masası'nda...

Cinayet Masası -Dirilen İskelet08 Ağustos 2021

Cinayet Masası

Sevin Okyay, Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın, meselesi 'hayat nedir' olan kitabı "Dirilen İskelet"i tanıtıyor. Türk romanının kurucu yazarlarından Gürpınar'ın polisiye ve fantastik öğelerle bezeli trajikomik aşk hikayesi Cinayet Masası'nda.Cinayet Masası -İmkânsız görünen bir cinayeti kim çözebilir? 01 Ağustos 2021

Cinayet Masası

Şair Richard Cadogan tatil için gittiği Oxford’a gece geç saatte vardığında kendini karmaşık olayların içinde bulur. Kapısı açık oyuncak dükkânına girdiğinde yaşlı bir kadının cesediyle karşılaşır. Henüz cesedi inceleyemeden başına aldığı darbeyle bilincini kaybeder, kendine geldiğinde polise tüm detayları anlatır ancak ortada ne oyuncak dükkanı vardır ne de ceset. Peki imkansız gözüken bu cinayeti kim çözer? Usta polisiye yazarı Edmund Crispin’in klasikleşmiş dedektifi Gervase Fen’in en ünlü macerası olan “Kaybolan Oyuncak Dükkânı” Sevin Okyay'ın anlatımıyla NTVRadyo'da.

Cinayet Masası -Marazi Bir Kemik Merakı18 Temmuz 2021

Cinayet Masası

Sevin Okyay bu hafta çevirisini yaptığı bir kitabı tanıtıyor; Edith Pargeter'den, Marazi Bir Kemik Merakı... Bu Ortaçağ polisiyesini keyifle dinleyeceksiniz.

Cinayet Masası -Agatha Christie - On Kişiydiler11 Temmuz 2021

Cinayet Masası

Cinayet Masası'nda bu hafta Agatha Christie'nin On Kişiydiler kitabı var.
Kitabın yayıncısı, daha önceleri “On Küçük Zenci” adıyla yayımlanan bu romanı, kırıcı dilinden arındırarak "On Kişiydiler" adıyla okura sunmayı uygun buldu. Kitap ilk kez 1939'da çıktı, çeşitli isimler ile defalarca basıldı, bugüne kadar 100 milyon adet sattı. Sevin Okyay, Agatha Christie ve On Kişiydiler kitabını anlatıyor, herkese iyi dinlemeler.

Cinayet Masası -Bir Renée Ballard polisiyesi04 Temmuz 2021

Cinayet Masası

"Uyuşturucu satılan sokakta sorunlu bir genç öldürülmüştür. Harry Bosh ile Renée Ballard güçlerini yeniden birleştirir."
Sevin Okyay, dünyanın en önemli polisiye yazarlarından Michael Connelly'nin "Yangın Gecesi" adlı kitabını tanıtıyor.


Cinayet Masası -Kayıp Tanrılar Ülkesi27 Haziran 2021

Cinayet Masası


Cinayet Masası -Patricia Highsmith 100 yaşında13 Haziran 2021

Cinayet Masası

Psikolojik gerilim romanlarının en öncü yazarlarından biri olan Patricia Highsmith 100 yaşında! Sevin Okyay Cinayet Masası'nda Yetenekli Bay Ripley serisini anlatıyor..

Cinayet Masası -Tuna Kiremitçi, Mezun Cinayetleri06 Haziran 2021

Cinayet Masası

Tuna Kiremitçi'nin ilk polisiye romanı Mezun Cinayetleri ve vahşi cinayetleri aklı, tecrübesi, sakinliğiyle çözen Başkomiser Perihan Uygur Cinaye tMasası'nda. Sevin Okyay anlatıyor...

Cinayet Masası -Bir Ölüm Kalım Meselesi30 Mayıs 2021

Cinayet Masası

Yazar, karakteri bir parodi olarak tasarlar ama bir süre sonra ciddi hikayeler ortaya çıkmaya başlar... Beş “Hoirot” hikayesinden oluşan “Katil Kim?” polisiyesi. Gencoy Sümer’in “Bir Ölüm Kalım Meselesi” kitabı, Sevin Okyay anlatımıyla Cinayet Masası’nda

Cinayet Masası -Sahte Yüzler Topluluğu23 Mayıs 2021

Cinayet Masası

Cinayet Masası’nda bu hafta, ünlü ruh bilimci Sigmund Freud, varlıklı bir ailenin davetlisi olarak Amerika’ya geliyor ve son derece güç bir kayıp vakasını çözmeye koyulunca polisiye bir vakaya karışıyor; Xavier Maumejean ‘dan “Sahte Yüzler Topluluğu” Sevin Okyay anlatımıyla herkese iyi dinlemeler

Cinayet Masası -Aşk Ölümden Uyanıştır03 Mayıs 2021

Cinayet Masası

Cinayet Masası’nın bu bölümünde, buraya ulaşmak için alışılmadık bir yol izlemiş Amerika’nın önde gelen polisiye kurgu yazarlarından Tess Gerritsen var. Tıp fakültesinden doktora derecesi aldıktan sonra, doğum izninde polisiye yazmaya başladı ve New York Times’ın çok satanlar listesinin kıdemlilerinden oldu. Rizzoli and Isles adıyla televizyon dizisi de çekilen Aşk Ölümden Uyanıştır isimli kitabı, Cinayet Masası’nda Sevin Okyay’dan dinleyin.

Cinayet Masası -Merkez Komitesinde Cinayet25 Nisan 2021

Cinayet Masası

🕵️‍♀️ Bir toplantı esnasında ışıklar kesildiği bir anda sekreter öldürülür, katili bulması için özel dedektif Pepe Carvalho görevlendirilir 🕵️‍♂️ 🧐 Montalban'ın "Merkez Komitesinde Cinayet" kitabı Sevin Okyay anlatımıyla Cinayet Masası'nda.

Cinayet Masası -Polisiye romanların "Karanlık Yüz"ü19 Nisan 2021

Cinayet Masası

Issızlığın ortasında yan yana iki çift ve iki ev... Bir "yabancı"nın izini sürüp nerelere ulaşılabilirsiniz? Sevin Okyay Cinayet Masası'nın bu bölümünde romanları 45 dile çevrilmiş ödüllü yazar Henning Mankell'in İskandinav polisiyesi "Karanlık Yüz"ü anlatıyor.

Cinayet Masası -Dimitrios'un Maskesi04 Nisan 2021

Cinayet Masası

Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde bırakılan ayak izleri, casus romanlarının başyapıtına dönüşüyor. Charles Latimer’in Albay Hakkı’yla tanışmasıyla açılan Dimitrios'un Maskesi, İzmir'de İstiklal Savaşı sırasında başlar ve daha sonra 2. Dünya Savaşı öncesi Avrupa'nın durumunu ortaya koyacak şekilde ülkeler arası gezinir. Eric Ambler’ın başyapıtı, vatansız kalan ve bir suçluya dönüşen kahramanın hikayesini Sevin Okyay'dan dinleyin. Kapak: The Mask Of Dimitrius (1944)

Cinayet Masası -Boileau ve Narcejac'ın edebi polisiyesi28 Mart 2021

Cinayet Masası

Rochefort’ta doğan Boileau ve Narcejac 1948 yılında tanışır ve “farklı bir şeyler yazmak” için bir araya gelirler. Her iki yazarın da başarılı bireysel kariyerleri olsa da bu birliktelik polisiye türünü derinden etkiler ve birçok televizyon, sinema uyarlamaları yapılan eserleriyle gizem romanının ustaları olarak tarihe geçerler. Sevin Okyay Cinayet Masası'nda, farklı ruhlara sahip üç adet Boileau ve Narcejac kitabından söz ediyor. Şeytanca - Artık Orada Olmayan Kadın Vertigo - Ölüler Arasında ​​​​​​​Dişi Kurtlar Yazarlarının yarattığı etkiler göz önüne alındığında hem edebi hem de sinemasal yankılarıyla Hitchcock, Chechik içeren bu bölüm bir de hatırlatmada bulunuyor; İKSV Film Festivali bu yıl ölümünün 40. yıldönümünde Alfred Hitchcock’u "renkli" anıyor. İyi dinlemeler.

Cinayet Masası -Siyahlı Kadının Parfümü14 Mart 2021

Cinayet Masası

Polisiyeyi gotik bir atmosferle kurgulayan, Agatha Christie'nin "en iyilerden biri" notunu düştüğü Gaston Leroux'un başyapıtlarından Siyahlı Kadının Parfümü, Sevin Okyay ile Cinayet Masası'nda.

Cinayet Masası -Kar Körlüğü07 Mart 2021

Cinayet Masası

Başı sonu karla kaplı bir polisiye, Kara İzlanda kar serisinin ilk kitabı. “Agatha Christie tarzındaki gizeme modern bir İzlanda dokunuşu. Kitap slalomu aratmayan keskin dönüşlerle dolu.” Kalın tabakanın üzerine yağmaya devam eden kar, soğuk, karanlık ve tecrit edilmişlik duygusu. Tüm bunlar bir araya geldiğinde mekan da bir polisiye klasiği olarak ana karakter haline gelmiş. Blackwell’s tarafından tüm zamanların en iyi 100 polisiye romanından biri seçilen Kar Körlüğü’nün yazarı Ragnar Jónasson. Sevin Okyay, Cinayet Masası'nda anlatıyor. İyi dinlemeler.

Cinayet Masası -Suyun Şekli27 Şubat 2021

Cinayet Masası

Sevin Okyay anlatıyor; İtalyan polisiyesinin ustası Andrea Camilleri ile bütünleşmiş, tüm dünyada tanınan bir komiser, Salvo Montalbano. Serinin ilk kitabı; suyun şekli. İyi dinlemeler.

Cinayet Masası -Hercule Poirot21 Şubat 2021

Cinayet Masası

Hercule Poirot 100 yaşında... Belçikalı, kendini beğenmiş dedektif, ilk kez 1921'de okur karşısına çıktı meslek hayatına bir polis olarak başladı. Poirot, 20 yıl önce Cinayet Masası'nın ilk konuğuydu. Agatha Christie onu yaratırken neler düşünmüştü? Hepsi, Cinayet Masası'nda. İyi dinlemeler.

Cinayet Masası -İstanbul'da Akşam Yemeği 14 Şubat 2021

Cinayet Masası

"İstanbul'dan Gelmeyen Mektup" ile tanıdığımız Gökhan Tosun'un, Sherlock Holmes ile İstanbul'u tekrar bir araya getirip şehrimizi ziyaret ettiği, "İstanbul'da Akşam Yemeği" kitabını Sevin Okyay anlatıyor. "Ve Holmes, doktorumuza hayretle soruyor: “Gerçekten anlamıyorum, siz zekâ dışında neyi çekici buluyorsunuz?”

Cinayet Masası -Polis Katili31 Ocak 2021

Cinayet Masası

Sevin Okyay bugün İsveçli Maj Sjöwall, Per Wahlöö çiftinin Martin Beck Serisi'nden 9. kitabı seçti: Polis Katili. Yazarlar, 10 kitaplık diziye 'proje' diyor. Çünkü bu “proje” ile İsveç'in sanıldığı kadar demokratik olmadığını, işlerin yolunda gitmediğini herkese duyurmayı amaçladıklarını söylüyorlar.

Cinayet Masası -Hitchcock ve Psycho üzerine24 Ocak 2021

Cinayet Masası

Sevin Okyay bugün gerilim ustası Alfred Hitchcock hakkındaki iki belgeseli anlatıyor: Psycho filmi hakkındaki "78/52" ile 2015 yapımı "Hitchcock ve Truffaut". Hitchcock'un üslubu, Psycho'nun efsanevi duş sahnesinin dünya sinemasında yarattığı etki, kendisi için yazdığı roller, hiç Oscar almayışı ama şövalye unvanı verilmesi… İyi dinlemeler

Cinayet Masası -Rebecca17 Ocak 2021

Cinayet Masası

Sevin Okyay bugün polisiye romanın öncülerinden Daphne Du Maurier'in “Rebecca” adlı romanını seçti. 1938’de “en iyi kurgu ödülü” alan roman Hitchcock'un ilk filmi oldu ve “en iyi film oscar'ı” aldı.

Cinayet Masası -Divina'nın Bileziği10 Ocak 2021

Cinayet Masası

NTVRadyo klasiklerinden Sevin Okyay’la Cinayet Masası başlıyor. Sevin Okyay bugünkü program için bir Osmanlı polisiyesi seçti. Eşrefzade İdris Bey’in maceraları: “Divina’nın Bileziği”

Cinayet Masası -Goethe Institut Project 03 Ocak 2021

Cinayet Masası

Almanca’ya çevrilmemiş Türkçe polisiye romanlar Alman okurlarla, Türkçe’ye çevrilmemiş Almanca polisiye romanlar Türk okurlarla tanışıyor. Projeyi hazırlayanlardan Sevin Okyay ayrıntıları anlattı. İyi dinlemeler

Cinayet Masası -Çaylak27 Aralık 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay'ın Cinayet Masası dinleyicileri için bu hafta seçtiği polisiye roman, bir ilk roman. Nihal Orhan'ın ilk romanı "Çaylak". İyi dinlemeler

Cinayet Masası -Soğuktan Gelen Casus 20 Aralık 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay bugün casusluk romanlarının ustası John Le Carré'nin “Soğuktan Gelen Casus” adlı kitabını seçti. O, M15’te çalışan gerçek bir casus, takma isimle yazmaya başlamış, romanları öyle beğenilmiş ki, casusluğu bırakıp yazarlığa geçmiş. Sevin Okyay’la Cinayet Masası’nda yazarı tanıyın, romanı hakkında bilgi sahibi olun. İyi dinlemeler

Cinayet Masası -Ölümcül Beyaz13 Aralık 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay bugünkü program için JK Rowling’in Harry Potter’ın etkisinden kurtulmak için “Robert Galbraith” adıyla yazdığı romanlardan birini “Ölümcül Beyaz”ı seçti. İyi dinlemeler

Cinayet Masası -Kilitli Oda06 Aralık 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay bugün İsveçli yazarlar Maj Sjöwall ve Per Wahlöö’'nin "Kilitli Oda" adlı romanını seçti. Karı-koca yazarların 1960 ve 70’lerde yazdığı on kitaptan oluşan bir Martin Beck efsanesi.

Cinayet Masası -Kalbim, Kimsesiz Yurdum & Ah Dehşet, Dehşet, Dehşet29 Kasım 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay bu hafta Suat Duman'ın uzun soluklu yeni polisiye serisi “1918”in ilk iki kitabıyla yayında: “Kalbim, Kimsesiz Yurdum” ve “Ah Dehşet, Dehşet Dehşet!” Kitapların içeriği ve yazarıyla ilgili bilgi veriyor, yorum yapıyor. İyi dinlemeler

Cinayet Masası -Styles'teki Esrarengiz Vaka & Nil Cinayeti22 Kasım 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay bugün yine Agatha Christie romanlarıyla yayında. Agatha’nın Hercul Poiret’yu dünyaya tanıtan ilk romanı Styles’teki Esrarengiz Vaka. Çünkü romanın yayınlanmasının 100’üncü yıldönümü. İkinci bölümde ise defalarca sinemaya uyarlanan yine bir Agatha Christie romanı Nil’de Ölüm’den (Nil Cinayeti) ve defalarca beyaz perdeye uyarlanan filmlerden bahsediyor. İyi dinlemeler

Cinayet Masası -Gece Vardiyası15 Kasım 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay NTVRadyo'daki polisiye roman programı Cinayet Masası'nda bugün Michael Connelly'nin yeni baskısıyla raflarda yerini alan Gece Vardiyası adlı romanını seçti. Kahramanımız kadın dedektif. Renée Ballard, amirinin cinsel tacizine uğramasına rağmen, yine de cezalandırılan taraf olur ve gece vardiyasıyla görevlendirilir... Sevin Okyay hem yazar, hem bugüne kadar kahramanı olan dedektiften 30 yıl sonra yarattığı kadın dedektif hakkında bilgi veriyor ve her zaman olduğu gibi kitaptan seçtiği bir bölümü okutuyor. Tabii müzik de var. İyi dinlemeler.

Cinayet Masası -Cinayet A.Ş.08 Kasım 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay bugün Ayşe Erbulak'ın 7. polisiye romanı "Cinayet A.Ş."yi seçti. Romanı, yazarını anlatıyor, kitaptan seçtiği bir bölümü okutuyor ve tabii müzik. İyi dinlemeler.

Cinayet Masası -Villa Şakayık18 Ekim 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay bu hafta yerli bir polisiye romanla yayında. Yaprak Öz'ün "Villa Şakayık" adlı romanı, kahramanı Yıldız Alatan. "Ferahnaz'ın Çiçeği"nden sonra ikinci Yıldız Alatan macerası. Dedektif Patrik, uzun bir aradan sonra işyerine dönmüştür. Eşi Erica aileye yeni katılan ikiz bebekleriyle meşgulken, kasaba bir cinayet haberiyle çalkalanır. Erica’nın liseden sınıf arkadaşı Mats Sverin, evinde ölü bulunmuştur. Patrik vakayı araştırmaya başlar.  Sevin Okyay kitaptan bir bölüm okutuyor, romana ve yazarına ilişkin yorumlar yapıyor.

Cinayet Masası -Hayalet Adası11 Ekim 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay bu hafta yabancı bir polisiye romanla yayında. Dedektif Patrik, uzun bir aradan sonra işyerine dönmüştür. Eşi Erica aileye yeni katılan ikiz bebekleriyle meşgulken, kasaba bir cinayet haberiyle çalkalanır. Erica’nın liseden sınıf arkadaşı Mats Sverin, evinde ölü bulunmuştur. Patrik vakayı araştırmaya başlar.  Sevin Okyay kitaptan bir bölüm okutuyor, romana ve yazarına ilişkin yorumlar yapıyor.

Cinayet Masası -Whyn Nehri Cinayeti 20 Eylül 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay bu hafta Çözümleme Kulubü'ne ait bir dedektif romanını seçti: Whyn Nehri Cinayeti. Romanın yazarları; Agatha Christie, Dorothy L. Sayers, Clemence Dane, Henry Wade, John Rhode, Milward Kennedy, Ronald A. Knox, Edgar Jepson, Anthony Berkeley, Gilbert K.Chesterton, Victor L.Whitechurch, Freeman Wills Crofts, George D.H.  Sevin Okyay kitaptan bir bölüm okutuyor, romana ilişkin yorum yapıyor ve yazarları hakkında bilgi veriyor. (NTVRadyo'da yayın tarihi: 20 Eylül 2020)

Cinayet Masası -Sokratis ve Yatır13 Eylül 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay bu hafta polisiye edebiyatın usta yazarı Suphi Varım'ın, Detektif Sokratis Polisiyeleri'nin yedinci kitabını "Sokratis ve Yatır"ı tanıtıyor, anlatıyor. Hem Suphi Varım hakkında bilgi veriyor, hem kitaba ilişkin yorum yapıyor.

Cinayet Masası -Sarı Odanın Esrarı06 Eylül 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay bu bölümde Fransız gazeteci ve yazar Gaston Leroux'ün kurgusal gizem romanı Sarı Odanın Esrarı'nı tanıtıyor; yazar ve kitabı hakkında bilgi veriyor, yorum yapıyor. Ve her hafta olduğu gibi, kitaptan bir bölüm okutuyor. İyi dinlemeler.

Cinayet Masası -Yağmurdan Önce 16 Ağustos 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay bu bölümde Ercan Akbay'ın "Yağmurdan Önce" adlı romanını seçti. Tilki Tilki Saat Kaç'tan Yağmurdan Önce'ye, Ercan Akbay'ın diğer romanlarından karakterlere hem bilgi veriyor, romandan bir bölüm okutuyor, hem de yazarını tanıtıyor. İyi dinlemeler

Cinayet Masası -İçimizden Biri 09 Ağustos 2020

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Mavi Kolye 02 Ağustos 2020

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Savoy Cinayeti26 Temmuz 2020

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -İki Hamlede Zafer19 Temmuz 2020

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Belşazzar'ın Kızı 12 Temmuz 2020

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kesik Baş Cinayeti05 Temmuz 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay’ın hazırlayıp sunduğu Cinayet Masası, sadece “Katil kim?” sorusu üzerine odaklanan kitapları değil, casusluk romanları, tarihsel ve dinsel gerilimler, fantezi ve korkuya kaçan esrarları da içine alıyor. Belki de bu sayede, Cinayet Masası 15 yıldır yayınlanıyor. Programda her hafta bir kitap tanıtılıyor, ya da bir yazar bütün kitapları ve özellikleriyle ele alınıyor. Bazen de polisiye türünün çeşitli bölümlerine ilişkin örnekler sunuluyor; kadın detektifler, caz seven polisler, kentler ve detektifler bağlamında cinayetler, cinayet romanı türleri. Zaman zaman programın Erol Üyepazarcı, Ahmet Ümit, Esmahan Aykol gibi konukları da oluyor. Her hafta konuyla ilgili kitap ya da kitaplardan üç bölüm okunuyor.

Cinayet Masası -Yanığı Bulmak28 Haziran 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay’ın hazırlayıp sunduğu Cinayet Masası, sadece “Katil kim?” sorusu üzerine odaklanan kitapları değil, casusluk romanları, tarihsel ve dinsel gerilimler, fantezi ve korkuya kaçan esrarları da içine alıyor. Belki de bu sayede, Cinayet Masası 15 yıldır yayınlanıyor. Programda her hafta bir kitap tanıtılıyor, ya da bir yazar bütün kitapları ve özellikleriyle ele alınıyor. Bazen de polisiye türünün çeşitli bölümlerine ilişkin örnekler sunuluyor; kadın detektifler, caz seven polisler, kentler ve detektifler bağlamında cinayetler, cinayet romanı türleri. Zaman zaman programın Erol Üyepazarcı, Ahmet Ümit, Esmahan Aykol gibi konukları da oluyor. Her hafta konuyla ilgili kitap ya da kitaplardan üç bölüm okunuyor.

Cinayet Masası -Kanaldaki Ölü 21 Haziran 2020

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Gönülçelen Hırsız 13 Haziran 2020

Cinayet Masası

Sevin Okyay’ın hazırlayıp sunduğu Cinayet Masası, sadece “Katil kim?” sorusu üzerine odaklanan kitapları değil, casusluk romanları, tarihsel ve dinsel gerilimler, fantezi ve korkuya kaçan esrarları da içine alıyor. Belki de bu sayede, Cinayet Masası 15 yıldır yayınlanıyor. Programda her hafta bir kitap tanıtılıyor, ya da bir yazar bütün kitapları ve özellikleriyle ele alınıyor. Bazen de polisiye türünün çeşitli bölümlerine ilişkin örnekler sunuluyor; kadın detektifler, caz seven polisler, kentler ve detektifler bağlamında cinayetler, cinayet romanı türleri. Zaman zaman programın Erol Üyepazarcı, Ahmet Ümit, Esmahan Aykol gibi konukları da oluyor. Her hafta konuyla ilgili kitap ya da kitaplardan üç bölüm okunuyor.

Cinayet Masası -Sokratis Ölüler Şehrinde23 Şubat 2020

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Tindari Gezisi16 Şubat 2020

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Beria 09 Şubat 2020

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Yerin Kulağı Var & Ölüm Büyüsü19 Ocak 2020

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Duman Olan Adam12 Ocak 2020

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Huzursuz Hayaletler05 Ocak 2020

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Bir Av Dramı29 Aralık 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Berlin Apartmanı 22 Aralık 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Batık Krediler08 Aralık 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Benim Canım Ailem01 Aralık 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Bıçak24 Kasım 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Can Erol & Kara Hafta17 Kasım 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Morgue Sokağı Cinayeti 27 Ekim 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Aşkımız Eski Bir Roman29 Eylül 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Çekirge Zehra & Tilki Leman15 Eylül 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kupa Dörtlüsü01 Eylül 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Ölümcül Hedefler25 Ağustos 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kanaldaki Ev & Bellanın Ölümü11 Ağustos 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Susuzluk04 Ağustos 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kar Kokusu21 Temmuz 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Sokratis Ve Siyahlı Kadın 14 Temmuz 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Cingöz Recai & Amanvermez Avni 07 Temmuz 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Farahnaz'ın Çiçeği 16 Haziran 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Bücürü Ayarla02 Haziran 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Komiser Paşa Özel Göç Büro Amirliğinin İlk Cinayet Dosyası19 Mayıs 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kardaki Kız31 Mart 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -İstanbul'dan Gelmeyen Mektup 10 Mart 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -John Delahunt Bir Cinayetin Hikayesi 03 Mart 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Diş İzleri 24 Şubat 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Sokratis Ve Cinler17 Şubat 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Son Düşüş10 Şubat 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Yunan Karası 27 Ocak 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -On Beş Dakikada Bir06 Ocak 2019

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Köpeğin Fidyesi & Carol Tuzun Bedeli 30 Aralık 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -On Küçük Zenci & Roger Ackroyd Cinayeti 23 Aralık 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Rom Kokteyli16 Aralık 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Islak Balık09 Aralık 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Moda Cinayetleri 02 Aralık 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Bella'nın Ölümü25 Kasım 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Cingöz Recia18 Kasım 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Mantolu Kadın11 Kasım 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Düğümler Ve Haçlar28 Ekim 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Willnot Kasabası 21 Ekim 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Amsterdam'da Düello 14 Ekim 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Prusya Mavisi07 Ekim 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Siyah Dalya 30 Eylül 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kötülük Kariyeri 16 Eylül 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Derin Sular09 Eylül 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Şüpheli02 Eylül 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Son Kanıt19 Ağustos 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Polis05 Ağustos 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Bir Sırrım Var 29 Temmuz 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Bir Sırrım Var29 Temmuz 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kral Merdiveni & Dördüncü Misafir 22 Temmuz 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Örümcek Ağı 08 Temmuz 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Polisiye Öyküler01 Temmuz 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Ölüm Fısıldar Geceye02 Haziran 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Banyodaki Ceset27 Mayıs 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Macbeth06 Mayıs 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kayıp Kızlar29 Nisan 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Afrika Kaplanı22 Nisan 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Ölümcül Prag 15 Nisan 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Yüzü Olmayan Adam 25 Mart 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Yerin Kulağı Var 11 Mart 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Cinayet Sınıf Başkanı & Seni Yarın Özleyeceğim04 Mart 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Göze Göz Dişe Diş Diyen Kız21 Ocak 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kara Yankı 14 Ocak 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kara Yankı14 Ocak 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Ateş'in A'sı & Cinayet'in C'si07 Ocak 2018

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Noel'de Cinayet31 Aralık 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Mavi Liste 24 Aralık 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Doktor Ceyda'yı Kim Öldürdü 26 Kasım 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Yedi Eksi Bir12 Kasım 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Her Günün Derdi Kendine 05 Kasım 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -James Bond 29 Ekim 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kardan Adam 22 Ekim 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Ölüme Çağrı15 Ekim 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Feneryolu Cinayetleri08 Ekim 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -10 Numaralı Kamara01 Ekim 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Fındık Kabuğu 24 Eylül 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Hayalet17 Eylül 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Batık Krediler27 Ağustos 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Tek Bir Bakış20 Ağustos 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Sherlock Holmes 13 Ağustos 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Hawksmoor16 Temmuz 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Karanlığımın Kızıl Geçidi11 Haziran 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Paula Hawkins & Karanlık Sular04 Haziran 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Georges Simenon 28 Mayıs 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -İhanet24 Nisan 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Los Angeles Ağıdı 02 Nisan 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Bir Jim Qwilleran Maceras26 Mart 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Domino Cinayetleri19 Mart 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Arıcının Çırağı05 Mart 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Cinayet İlanı05 Mart 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Sessizliğin Öte Yakası 19 Şubat 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Arıcının Çırağı05 Şubat 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Hayalet Koşucu08 Ocak 2017

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kara Hafta Festivali25 Aralık 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Erol Üyepazarcı04 Aralık 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Festivalde Cinayet - James Hadley Chase27 Kasım 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Unutamayan Adam - David Baldacci13 Kasım 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Kanaldaki Ev06 Kasım 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Gece Müdürü16 Ekim 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Devre Arası11 Eylül 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Saklı Çocuk28 Ağustos 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası - Pembe Evdeki Ölü 14 Ağustos 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Cinayet Sanatı03 Temmuz 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Simirna Kızılı26 Haziran 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Rus Evi12 Haziran 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -İtiraflar 29 Mayıs 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Odds Against15 Mayıs 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası -Ripley'nin Oyunu08 Mayıs 2016

Cinayet Masası
Sevin Okyay her hafta bir polisiye romanı alıyor; neden o romanı seçtiğini, konusunu, yapılmışsa filmini, polisiye roman dünyasındaki yerini, yazarını, yazarın diğer romanlarını anlatıyor;  dinleyiciyi bir dedektif gibi yönlendiriyor. Bazen de kadın dedektifler, caz seven polisler, kentler ve dedektifler gibi bağlamlarda polisiye romanları seçip, özel programlar yapıyor.

Cinayet Masası - Leopar01 Mayıs 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Cadıbostanı Cinayeti24 Nisan 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası - Peder Brown'ın Masumiyeti17 Nisan 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası - Darmadağın03 Nisan 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Yetenekli Bay Ripley27 Mart 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Porsuk Avı 20 Mart 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Bir Ceset Bir Söz13 Mart 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Mavi Liste06 Mart 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası - Kilit Operasyonu28 Şubat 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Bir Ceset Bir Söz 21 Şubat 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Kutudaki Eller 14 Şubat 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Devrim Kunter07 Şubat 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Erol Üyepazarcı/3 Kitap31 Ocak 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Dedektif Aristoteles24 Ocak 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Öldüren Kim10 Ocak 2016

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Elveda Güzel Vatanım/Ahmet Ümit 27 Aralık 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Anne Bak Kim Geldi20 Aralık 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Ölümcül Prag13 Aralık 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Kardan Adam06 Aralık 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Cingöz Recai22 Kasım 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Cinayet Masası arşivinden - Agatha Christie 08 Kasım 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Buz Kapanı18 Ekim 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Yabancı13 Eylül 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Flamanların Evinde 26 Temmuz 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -3 Kitap19 Temmuz 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Nazik Bir Durum12 Temmuz 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -En Derinde05 Temmuz 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Diriliş28 Haziran 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Trendeki Kız 21 Haziran 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -İnsan Avı - Son Casus14 Haziran 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Operada Cinayet 07 Haziran 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Çok Gözyaşı Döküldü24 Mayıs 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Michael Connelly - Son Hüküm19 Nisan 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Parker Bilal-Kahire'de Kayıp12 Nisan 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Jo Nesbo-Kurtarıcı05 Nisan 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Bir Ceset Bir Söz22 Mart 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Nic Pizzolatto/Saklan,Kaç,Vur01 Mart 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -New Onleans Cinayetleri08 Şubat 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -M.Kemalettin25 Ocak 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -H.Brun/Danimarkalı Yem11 Ocak 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -John Le Carre/Soğuktan Gelen Casus04 Ocak 2015

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Son Tanık28 Aralık 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Cinayet Masası - Maktülün Şansı - 21 Aralık 201421 Aralık 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Cinayet Masası - Suphi VARIM - 14 Aralık 201414 Aralık 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -''Okurun beynine kazınan imajlar yaratma uzmanı'' P.D.James07 Aralık 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Cenk ÇALIŞIR / Kan Yağmuru30 Kasım 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Cinayet Masası - Verda PARS / Kadın Cinayetleri23 Kasım 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Osman AYSU / Sınırların Ötesinde16 Kasım 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Komiser Megre - George Simenon09 Kasım 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Tess Gerritsen / Gece Yarısından Sonra26 Ekim 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Tarquin Hall / Aşk Komandoları Vakası19 Ekim 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Akif Pirinçci / Tanrılar12 Ekim 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Rita Falk / Hamur Tatlısı Cinayeti28 Eylül 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Sophie Hannah / Agatha Christie Monogram Cinayetleri21 Eylül 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -John Le Carre / Aranan Adam 14 Eylül 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Seán Moncrieff / Sokak Lambalarının Meleği31 Ağustos 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Agatha Christie / Hollow Malikhanesi Cinayeti24 Ağustos 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Mark Twain / Çift Taraflı Bir Dedektif Hikayesi10 Ağustos 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Peter Straub / Hayalet Hikayesi03 Ağustos 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Conan Doyle / Baskerville'lerin Köpeği 27 Temmuz 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Camilla Lackberg / Taş Ustası20 Temmuz 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Suphi Varım / Karanlık İki Ceset13 Temmuz 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Ayşe Erbulak / Dokuz Oda Cinayeti 29 Haziran 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Tarquin Hall / Gülmekten Ölen Adam Vakası22 Haziran 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Çağan Dikenelli / 2042 Sıfır Yılı15 Haziran 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Sibel Köklü / Aşka Vakit Yok08 Haziran 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Arne Dahl / Kötü Kan01 Haziran 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Minette Walters / Kanlı Miras25 Mayıs 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Agatha Christie / Çarpık Evdeki Cesetler27 Nisan 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Jo Nesbo / Şeytan Yıldızı20 Nisan 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Leo Malet / Lara Üçleme13 Nisan 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Yervant Odyan / Abdülhamit ve Sherlock Holmes23 Mart 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Mark Billingham / Ölüme 5 Kala16 Mart 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Tarquin Hall / Kayıp Hizmetçi Vakası09 Mart 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Carl Hiaasen / Pis Maymun23 Şubat 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Hesna Onbaşı / Süleyman'ın Kuyuları 16 Şubat 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Sherlock Holmes 09 Şubat 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -John Grisham / Vurguncu02 Şubat 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Ayşe Erbulak / Ödüllü Ölüm12 Ocak 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Agatha Christie / Mezopotamya'da Cinayet05 Ocak 2014

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Edgar Wallace29 Aralık 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Beyoğlu'nun En Güzel Abisi22 Aralık 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Erol Üyepazarcı ile 201315 Aralık 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Michael Connelly / Ejder08 Aralık 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Nora Roberts / Masum Ölüm24 Kasım 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Arnaldur Indridason / Sular Çekildiğinde 17 Kasım 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Kapalı Çarşı Cinayeti 10 Kasım 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Tess Gerritsen / Sessiz Kız03 Kasım 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Zuhal Kuyaş 27 Ekim 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Henning Mankell / Huzursuz Adam13 Ekim 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Celil Oker / Ateş Etme İstanbul 06 Ekim 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Algan Sezgintüredi 29 Eylül 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Mark Billingham / Ölüm Mesajı22 Eylül 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Agatha Christie 16 Eylül 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Suphi Varım / Simirna Cinayetleri08 Eylül 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -M. Akil / Karanlık Konakta Ne Var?01 Eylül 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Elmora Leonard / Sırlar Oteli25 Ağustos 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -John Carr - İmparatorun Enfiye Kutusu11 Ağustos 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -John Le Carre - Hain04 Ağustos 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Agatha Christie / Son Evdeki Tehlike28 Temmuz 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Raymond Chandler30 Haziran 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Arne Dahl / Ölümün Sesi23 Haziran 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Michael Connelly / Kuşkulu Delil 16 Haziran 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Fısıldayan Pencere / Tehlikeli Vazife19 Mayıs 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Açıklamalı Notlarıyla Sherlock Holmes 212 Mayıs 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Açıklamalı Notlarıyla Sherlock Holmes05 Mayıs 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -İskandinav Yazarlarlardan Seçki 28 Nisan 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Camilla Lackberg / Vaiz21 Nisan 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -J.K. Rowling / Boş Koltuk14 Nisan 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Dick Francis / Dead Cert 07 Nisan 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Ellis Peters - Marazi Biri Kemik Merakı31 Mart 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Kar İzleri Örttü24 Mart 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Martin C. Smith / Kutup Yıldızı17 Mart 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Hüseyin Çukur03 Mart 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -David Baldacci / Sadakatin Rengi24 Şubat 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Agatha Christie / Fare Kapanı10 Şubat 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Ayşe Erbulak / Limoni Ölüm03 Şubat 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Çağatay Yaşmut - Kadıköy Cinayetleri27 Ocak 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Jo Nesbo / Nemesis20 Ocak 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Lee Child / Jack Reacher13 Ocak 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Erol Üyepazarcı 206 Ocak 2013

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Erol Üyepazarcı 30 Aralık 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -John Berendt - İyiliğin ve Kötülüğün Bahçesinde Gece Yarısı16 Aralık 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Sherlock Holmes / Gerçekler Kanıt İster 09 Aralık 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Arnaldur Indriðason / Sesler 25 Kasım 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Cinai Meseleler18 Kasım 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Fred Vargas / Tersine Adam11 Kasım 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Esmahan Aykol - Tango İstanbul 04 Kasım 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Michael Connelly - Şüpheli Ölüm 28 Ekim 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Ian Rankin - Komplo21 Ekim 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Ian Rankin - Siyah ve Mavi14 Ekim 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Adonis Samarakis -Yanlış23 Eylül 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Osman Aysu - Sessiz Çığlık16 Eylül 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Barbara Nadal - Haliç'te Cinayet09 Eylül 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Barış Müstecaplıoğlu - Kardeş Kanı - Bölüm 105 Ağustos 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Barış Müstecaplıoğlu - Kardeş Kanı - Bölüm 205 Ağustos 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Stephen King - Bölüm 122 Temmuz 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Stephen King - Bölüm 222 Temmuz 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Raymond Chandler - Elveda Güzelim - Bölüm 115 Temmuz 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Raymond Chandler - Elveda Güzelim - Bölüm 215 Temmuz 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Agatha Christie - Güvercinler Arasında Bir Kedi - Bölüm 108 Temmuz 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Agatha Christie - Güvercinler Arasında Bir Kedi - Bölüm 208 Temmuz 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Jean Christophe Grange - Sisle Gelen Yolcu26 Haziran 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Emrah Serbes - Her Temas Bir İz Bırakır - Bölüm 117 Haziran 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Emrah Serbes - Her Temas Bir İz Bırakır - Bölüm 217 Haziran 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Camilla Lackberg - Buz Prenses - Bölüm 110 Haziran 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Camilla Lackberg - Buz Prenses - Bölüm 210 Haziran 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Buket Uzuner - Su - Bölüm 127 Mayıs 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Buket Uzuner - Su - Bölüm 227 Mayıs 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -A. Conan Doyle - Baskerville'lerin Köpeği - Bölüm 120 Mayıs 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -A. Conan Doyle - Baskerville'lerin Köpeği - Bölüm 220 Mayıs 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Ahmet Ümit - Sultanı Öldürmek - Bölüm 113 Mayıs 2012

Cinayet Masası

Sevin Okyay, Radyo Tiyatrosu'nda "Sultanı Öldürmek"in başlaması nedeniyle, yazarı Ahmet Ümit'le konuşuyor

Cinayet Masası -Ahmet Ümit - Sultanı Öldürmek - Bölüm 213 Mayıs 2012

Cinayet Masası

Sevin Okyay, Radyo Tiyatrosu'nda "Sultanı Öldürmek"in başlaması nedeniyle, yazarı Ahmet Ümit'le konuşuyor

Cinayet Masası -Henning Mankell - Pekin’den Gelen Adam01 Mart 2012

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Stephen King - Zifiri Karanlık08 Aralık 2011

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Lee Child - Kaybedecek Birşey Yok13 Mayıs 2011

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Sevin Okyay arşivinden: Agatha Christie09 Aralık 2010

Cinayet Masası

Cinayet Masası -Stephen King

Cinayet Masası