Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın?
Ayşe Teyze Ne Yapsın?
Güngör Uras
Güngör Uras

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze ekonomisi arşivi

Güngör Hoca son 5 yıl NTVRadyo'da her gün ekonomide olan biteni herkesin anlayacağı biçimde anlattı. Onu sevgi ve saygıyla anıyoruz. Program arşivi, Ayşe Teyze ekonomisini anlamak ve ilham almak isteyenler için bu sayfada.

“Merhaba Ayşe Hanım Teyze, merhaba Ali Rıza Bey Amca!..” 

Prof.Dr. Güngör Uras, NTVRadyo’da 5 yıl süreyle, hafta içi her gün böyle seslenerek başladı programına. Ekonomiyi sorgulayan, rakamları herkesin anlatacağı bir dille anlattı.

Programın adı: Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ev almanın zamanı mı? Döviz mi alsın altın mı? Döviz kuru ne durumda? Döviz ve faiz ne olacak? Kredi için uygun zaman mı? İthalat rakamları, Ayşe Teyze’nin bütçesini etkiler mi? Peki turizm ya da inşaat istatistiklerinin Ayşe Teyze’nin cüzdanına ne etkisi olur? Bu istatistikler ne anlama geliyor? Döviz kurlarını nasıl okumalı?

Güngör Uras’ın bir dönem Dünya Gazetesi’nde tarım yazıları yazdığını,

Hepsini Güngör Hoca’dan öğrendik. Önce gazete yazılarında, sonra TV programında, son 5 yılda ise NTVRadyo’da ekonomide olan biteni, herkesin anlayacağı dille anlattı.

Diyordu ki; “Yıllarca gazetede yazdım, televizyon programları yaptım. Ama radyo programım nedeniyle, Anadolu’da beni sesimi duyar duymaz tanıyorlar!..”

 

ÖNCE ZEHRA HANIM TEYZE

2018 yılında 19 Ağustos'ta aramızdan ayrılan Güngör Uras hayatını, “Saf ve Bakir Anadolu Çocuğu” adıyla yayınlanan nehir söyleşide Haşim Akman’a anlatmıştı. Kendisini böyle tanımlamıştı: “Saf ve bakir Anadolu çocuğu”...

İşte hem o kitaptan, hem de gazetelere verdiği söyleşilerden Güngör Hoca’nın cümleleriyle, Ayşe Teyze notları: 

“... 1982 yılında Güneş gazetesinde “Olaylarla Alaylar” isimli bir köşe hazırladım. Önce karikatürist (Rahmetli) Mıstık'ın, daha sonra (şimdilerde Milliyet'te birlikte çalıştığımız) Haslet'in çizimleriyle ekonomide güncel olayları basitleştirerek, mizaha büründürerek yazmaya başladım. İlgi gördü. Olaylarla Alaylar'da ekonomiyi sorgulayan yaşlı kadın Zehra Hanım Teyze idi. Zehra, benim annemin adıydı.

... Annem gazeteleri benden önce okur, ilginç konularda beni uyarır, anlayamadıklarını basitleştirerek anlatmamı isterdi. İşte önemli konuları önce okuyup anladıktan sonra basit olarak anlatma alışkanlığını böyle edindim. Benim yazılarımdaki bilgiler, haberler başka yazılarda da yer alabiliyor. Benim yazılarımın farkı, basitliği, kolay okunabilirliği. Her kesimi ilgilendiren bilgi ve haberler üzerinde durulması. Başkalarının önem vermediği, basit gördüğü konuların, saf ve bakir Anadolu halkının sorunlarının işlenmesi.

 

SONRA AYŞE HANIM TEYZE

... Annem vefat edince, Zehra Hanım Teyze anlatımını Ayşe Hanım Teyze'ye dönüştürdüm. Ayşe Hanım Teyzem, 60 yaşın üzerinde, okuması yazması olan, eşini kaybetmiş bir Türk kadını. Kuran okuyor, namaz kılıyor ama bunları gösteriş için değil, kendi için yapıyor. Atatürk'ü seviyor. Devrimlere yürekten bağlı. Ayşe Hanım Teyzem kocasından emekli maaşı alıyor. Devletin sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanıyor. İstanbul'da eski bir mahallede, eskiden yapılmış üç katlı bir eve sahip. Evin alt katındaki dükkanı bir bakkala kiraya vermiş. İki katında oturuyor. Kızı evli. Damadı özel sektörde çalışıyor. Geliri emekli maaşı ve dükkan kirası. Üç beş kuruş ölüm kalım parası var. Her gün 2 gazete alır. Politikayı ve ekonomiyi izler. TV kanallarında haberleri kaçırmaz. İlgi alanı geniştir. Anlamadığını, anlamadan duramaz. Şeytan tüyü vardır. Mahallede herkes onu sever. Derdi ve sorusu olan ona koşar. Ayşe Hanım Teyzem'den sonra en fazla emekli Ali Rıza Bey Amcam ilgi görüyor. İşçi Memed, bakkal Coşkun, şoför Rauf Baba, çiftçi Recep ve sekreter Sema pek ilgi görmedi.

 

PEKİ SAF VE BAKİR ANADOLU ÇOCUĞU?

... O benim işte!.. Besim Hoca (Prof. Dr. Besim Üstünel) takılır, 'Kazık yiye yiye, senin saflığın falan kalmadı' der ama ben kendimi her zaman kazık yemeye hazır 'saf ve bakir Anadolu çocuğu' olarak görürüm. Anadolu kültürüyle yetişenler, ne kadar kazık yeseler de saflıktan kurtulamıyor.

Saf ve bakir Anadolu çocuklarının bir de kendi kendilerini avutmak için sık sık sarıldıkları özürleri vardır “Burası Türkiye abicim” derler. Sonra da eklerler “Burada olmaz, olmaz.”

Her şeye hazır olacaksın. Sonra da tevekkülle, 'Her ne ki olmuştur, vardır onda bir hayır... Her ne ki olmamıştır, vardır onda bir hayır” diyerek kaderlerine razı olurlar. Büyük Türk Büyükleri'ne hürmetleri bâkidir.

 

"AYŞE HANIMLAR BANA ULAŞIYOR"

... Telefon çalıyor, 'Ben sizin Ayşe Hanım Teyzenizim. Bankada 20 bin lira mevduatım var. Altın mı alayım, döviz mi?' diye soruyor. Bu konularda tavsiyede bulunmak çok zor. Her yatırımın olumlu veya olumsuz yanlarını anlatıyorum. Bir başka arayan 'Ben Ayşe Teyzeniz, kiracımla sorunum var, nasıl çözeceğim?' diyerek akıl soruyor. Her konuda bilgi sahibi olamayacağımı anlatmaya çalışıyorum. Genelde çok anlayışlılar. Çoğu aradığında, merak ettiği konulardan söz ediyor, 'Gazetede yazın da neyin ne olduğunu anlayalım' diyorlar.

 

"POLİTİKACILAR DA SEVİYOR"

... Çok ilginçtir, politikacılarımız Ayşe Hanım'ı seviyor. Normalde selam vermeyen, konuşmayan politikacılarımız, özellikle bakanlarımız beni gördüklerinde 'Ayşe Hanım Teyze nasıl?' diye söze giriyor sonra ekonomiyle ilgili konularda Ayşe Hanım'ın ne düşündüğünü soruyor. Ben de bu fırsatı değerlendirerek, ekonomi konularında yararlı gördüğüm bilgileri aktarmaya çalışıyorum.”

 

"EN RENKLİ, EN ÜRETKEN İKTİSATÇI"

Prof.Dr. Asaf Savaş Akat diyor ki: “Güngör Abi hepimizin büyüğü idi. Abiliği oradan. Ama aynı nesil sayılırız. Aramızdaki hem en renkli hem en üretken iktisatçı olduğu kesindi. Günde üç, bazen dört ayrı konuda yazardı. Üstüne sosyalleşmeyi de bayağı severdi. Bütün bunlara nasıl zaman bulabildiği benim için tam bir bilmecedir.”


VE ALİ RIZA KARDÜZ

Güngör Uras 1968’de köşe yazarlığına başladı. Ekonomiyi anlattığı yazıları dışında, bir dönem tarım konusunda da köşe yazarlığı yaptı; ve Türkiye'nin ilk popüler yemek yazarı. “Ali Rıza Kardüz” adıyla yazdığı yazılar nedeniyle, esrarengiz bir yazar olarak tanındı. Ama mutfak kültürü ve lokanta yazıları öyle ilgi gördü ki, gerçek kimliğini açıklamak zorunda kaldı. Neden başka bir isimle yazdığını, bir röportajında “Marka farklılaştırması yapmam gerekiyordu, bu yüzden farklı isim kullandım” diye anlatmıştı. 30 yılı aşkın bir süre “Ali Rıza Kardüz” mahlasını kullanan Güngör Uras, son yıllarında artık kendi adıyla yazdığı bu yazılar için, “Ben gurme değil, lokanta yazarıyım. Bu yazılarla iki hedefim var; dışarıda yeme kültürüne kapı açmak ve damak tadına düşkün okuyucuyu yönlendirmek.


"MESAFELİ YAKINLIK"

Tüm bunları yazınca bir başka iktisatçı Ege Cansen’in köşe yazısından bir bölümle bitirelim:

“... Güngör aramızdan ayrıldığında 85 değil, 235 yaşındaydı. Çok görmüş, çok geçirmişti. Daha 1960’lı yıllarda Japonya’da eğitime gitmişti. Hindistan ve Amerika tecrübeleri vardı. Kooperatifler ve sigorta sektörü özel ilgi alanıydı. Güngör’ün hayatı ve tecrübeleri anlatmakla bitmez. Birlikte halk içinde olduğumuz zamanlarda, onun ne kadar çok kişi tarafından tanındığına ve daha önemlisi onun ne kadar çok kişiyi tanıdığına bizzat şahit olmuşumdur. Güngör, hem Koç’larla, Sabancı’larla hem de sokak satıcılarıyla “mesafeli yakınlık” kurabilen yüksek bir duygusal zekaya sahipti...”


"AYŞE TEYZE NE YAPSIN" ARŞİVİ

Üniversitede 2001 yılına kadar ders verdiğini; Milliyet gazetesinde köşe yazarlığını, NTV’de Berfu Güven’le “Sokağın Ekonomisi” programını, NTVRadyo’da da her gün yayınlanan “Ayşe Teyze Ne Yapsın” programını sonuna kadar sürdürdüğünü vurgulayalım.

Güngör Uras’ın NTVRadyo’da 5 yıl süren programının ses kayıtlarını tutuyoruz. “Ayşe Teyze Ne Yapsın?” programında Güngör Hoca’nın üslubu, ekonomi anlamak isteyenlere ve ekonomi öğrencilerine, yeni mezunlara yol gösterebilir, ekonomiyi anlatmak isteyenlere ilham verir diye.

Podcast

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yapı İzin Belgesi01 Haziran 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İyi Tarım31 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İpek Böcekleri30 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Nüfus ve Doğum29 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İnşaat İzinlerinde Yavaşlama Var25 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Üretici Fiyatları Endeksi24 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Otomobil23 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut22 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Aile Sayısı21 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Domates18 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Sanayi Üretimi Rakamları17 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - İşsizlik Rakamları16 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık15 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gübre14 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yem11 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Et Fiyatları10 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yurt İçi Seyehatler09 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kruvaziyer Turizmi07 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon Rakamları04 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut03 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Domates02 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Emek ve Dayanışma Günü01 Mayıs 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -MB Faiz Arttırdı26 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Petrol Fiyatları25 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Pestisit20 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Et Fiyatları19 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Katma Değer Vergisi18 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik Rakamları17 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Enerji Fiyatları16 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar13 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Şubat Ayı Cari Açık12 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yatırım Teşvikleri 11 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yatırımlar10 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bakliyatta Dışa Bağımlılık09 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon04 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İthalat Ve İhracat03 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bakliyatta Dışa Bağımlılık02 Nisan 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Büyüme30 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -ABD' Nin Ekonomik Uygulamaları29 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Merkez Bankası28 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İyi Tarım27 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İş Gücü İstatistiği26 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tarımsal Üretim23 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut22 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tüketici Güven Endeksi 21 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar20 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sanayi Üretim Endeksi19 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik Rakamları 16 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Piyasalar15 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Süt Üretimi14 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık13 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Şeker Fabrikaları 12 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sertifikalı Tohum09 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kuru Yemiş Pazarı08 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bakkallar07 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Şubat Ayı Tüketici Fiyatları 06 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İthalat İhracat Rakamları05 Mart 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kongre Turizmi 26 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sektörel Güven Endeksi23 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kalkınma Planı22 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Uluslararası Sermaye21 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yapı Kullanım Belgeleri20 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tarım Ürünleri19 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İş Gücü İstatistikleri 16 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık15 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kesme Çiçek14 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cep Telefonu Pazarı13 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Perakende Satış Endeksleri12 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -2017 Yılı Üretim Rakamları09 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -E ticaret08 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Seyehatler07 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon06 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İlaç Sanayi05 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cam Ambalaj02 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kesme Çiçek01 Şubat 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kruvaziyer Turizmi31 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Varlık Yönetim Şirketleri 30 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Borsa29 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sektörel Güven Endeksi26 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar25 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Afrin Operasyonu Etkileri 24 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Afrin Operasyonu ve Ekonomi 23 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Üretimde Yüksek Teknoloji19 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Finansal Okur Yazarlık 18 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bütçe Açığı17 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik Rakamları16 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık15 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gıda Enflasyonu12 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kuraklık11 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Beslenme Alışkanlıkları10 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Birikimler09 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın08 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sanayi Üretimi05 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kaydı Yapılan Kara Taşıtları 03 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracat Rakamları 02 Ocak 2018

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -2018'de Ekonomi Ne Olur?29 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Şeker, Tütün Ve Alkol Düzenleme Kurumları Kapatıldı27 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enerji Kaynakları 26 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut25 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hindi22 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tarım Ürünleri Fiyatları21 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Satın Alma Gücü20 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Şans Oyunları19 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik Rakamları 18 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Merkez Bankası Faiz Artırdı15 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık14 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Milli Gelir13 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Büyüme12 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kültür Ekonomisi11 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kendi Hesabına Çalışanlar 08 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Taşeron İşçiler 07 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gelecek Yılı Planlama06 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kasım Ayı Enflasyonu05 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kasım Ayı Geçici İhracat Ve İthalat Rakamları04 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Peynir01 Aralık 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yağışlar30 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Patates29 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kahve Makineleri28 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kuruyemiş Pazarı 27 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Rüzgar Gülleri24 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bakkal Ve Büfe Sayısı23 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Su Kaynaklarını Korumaya Mecburuz22 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bitcoin21 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın21 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Türk Parası17 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik Rakamları16 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hortumdan Zarar Gören Seralar15 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kırmızı Et 14 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Akaryakıt Zamları13 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın10 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sanayi Üretim Endeksi09 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Çalışan Ve Emekli Rakamları08 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar07 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon06 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Toplam Tüketim Harcamaları 03 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Finansal Okur Yazarlık02 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turizm İstatistik01 Kasım 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Akaryakıt Zamları31 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tarımsal Üretim Tahminleri30 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Merkez Bankası Faiz Oranları27 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İzmir Ekonomik Forumu26 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut Satışları25 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İnşaat Maliyetleri24 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Irak'a İhracat 23 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Esnaf Kredileri20 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın Tahvili19 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik Rakamları17 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -MTV16 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Motorlu Taşıt Araçları 13 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ağustos Ayı Cari Açık Rakamları12 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Davranışsal Ekonomi11 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ağustos Ayı Sanayi Üretim Endeksi10 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yaş Meyve Sebze09 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Et Üretimi06 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın Sertifikası 05 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Eylül Ayı Tüketici Fiyatları04 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın Tahvili03 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Geçici İhracat Rakamları02 Ekim 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın29 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekonomide Orta Vadeli Program28 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gelir ve Yaşam Koşulu Araştırması27 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sektör Güven Endeksleri26 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Irak İhracat25 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açığın Finansmanı22 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yurt İçi ve Yurt Dışı Üretici Fiyatları21 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın20 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gelir Eşitsizliği19 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik18 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Faiz Oranları15 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -GDO14 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar13 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Büyüme Rakamları12 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Toplu Taşıma11 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın07 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon06 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bal05 Eylül 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Fıstıklı Baklava31 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Zafer Bayramı30 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yaş Meyve Sebzede Fire Önlem Paketi29 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turizm28 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar25 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tüketici Eğilim Anketi24 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut23 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar21 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turizm18 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bütçe17 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mayıs Ayı İstihdam Rakamları16 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tarım Ürünleri Üretici Fiyatları15 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık 14 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Fındık11 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Haziran Ayı Perakende Satış Endeksi10 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Haziran Ayı Sanayi Üretimi Endeksi09 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Elektrik08 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Elektrik07 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon Rakamları04 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Satın Alma Yöneticileri Endeksi03 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Temmuz Ayı İhracat Rakamları02 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turizm01 Ağustos 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hane Halkı Tüketim Verileri 2016 31 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Şeker24 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Üzüm21 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bütçe20 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İstihdam19 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın18 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Malatya Kayısısı18 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık14 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yeni Nesil Petro-Kimya Tesisi 13 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Dünya Petrol Zirvesi12 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Eğitim Kalitesi 11 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kültürel İstihdam10 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kobi07 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Rüzgar Gülleri 06 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Haziran Ayı Tüketici Fiyatları 04 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dış Borç03 Temmuz 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kültürel İstihdam30 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekonomide Öncü Göstergeler28 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turizm23 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tatil22 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İklim Değişikliği21 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sanayi Tesisleri20 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Borsa 19 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik Rakamları 16 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Nisan Ayı Perakende Sonuçları 15 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekonomik Büyüme14 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Büyüme13 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turist Sayısı Artıyor 12 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sanayi Üretim Endeksi09 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -TL Değer Kazanıyor08 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Büyük Sanayi Kuruluşlarına Olan İhtiyaç 07 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mayıs Ayı Tüketici Fiyatları 06 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mayıs Ayı Öncü Göstergeleri 05 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Suriyeli Sığınmacılar01 Haziran 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hurma31 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İnşaat Demiri 30 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut Sektörü29 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ramazan Ayı26 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hisse Senetleri 25 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Beyaz Eşya 24 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ramazan Ayı Gıda Fiyatları 23 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mayıs Ayı Tüketici Güven Endeksi22 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Genç İşsizler18 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kozmetik Sanayii16 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -2016 Yılı Aile Araştırması (TEPE HOME)15 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mart Ayı Döviz Dengesi Rakamları 12 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -TSK Yerli Üretim11 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Motor Üretimi10 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yurt Dışında Tarım Alanı Kiralama09 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Döviz Mevduatı08 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Domates05 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tüketici Fiyatları Endeksi04 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kıdem Tazminatı03 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Nisan Ayı İhracatı02 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -1 Mayıs İşçi Bayramı01 Mayıs 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Otomobil28 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Merkez Bankası Faiz Kararı27 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut Satışları26 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Güven Endeksleri25 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yaş Sebze Meyve24 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kırmızı Biber21 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tarım Ürünleri Gümrük Vergileri20 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tarım Ürünleri 19 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ocak Ayı İşsizlik Rakamları18 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kozmetik Sanayii17 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Çevre Dostu Deterjan14 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Doğa Dostu Plastik Torba13 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Domates12 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Meyve Suyu11 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kuyumculuk Sektörü10 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Oyuncak Pazarı 07 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mobil Bankacılık 06 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Devletin Sosyal Yardımları05 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tütün Üretimi04 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yurt Dışında Mağazalar03 Nisan 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İpek Böcekçiği 31 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sera Gazı30 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Makarna29 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tohumculuk28 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Organik Gübre27 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Güneşten Elektrik24 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Rusya Uçak Krizi23 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gıda Dışı Perakende22 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kimyasal Gübre21 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Zorunlu Sosyal Güvenlik Sigortası20 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Merkez Bankası Faiz Artırımı 17 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Aralık Ayı İşsizlik Rakamları16 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tarım Ürünleri Üretici Endeksi15 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Rusya İle Ekonomik İlişkiler14 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kuru Baklagiller10 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ocak Ayı Sanayi Üretim Endeksi09 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kadınlar Günü08 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Şubat Ayı Enflasyon06 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Krediler03 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Şubat Ayı İhracat Geliri02 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekonomik Güven Endeksi01 Mart 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turizm28 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut28 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Uluslararası Yatırım Pozisyonu23 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gıda Dışı Perakende22 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tuz21 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Su Kaynakları 20 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Esnaf Ahilik Sandığı17 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik Rakamları16 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık15 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gaz Depolama Tesisleri13 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Halkımız Beyaz Ekmeğe Alıştı10 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sanayi Üretimi Endeksi09 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yatırımlar08 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Türkiye Varlık Fonu07 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın06 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mutfak Enflasyonu03 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Beklentiler02 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Enflasyon Rakamları01 Şubat 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar Altın 31 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Kredi Notumuz30 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Çanakkale Köprüsü27 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon Hesaplama Değişti26 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Faiz Arttı25 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Para Akışı24 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Obamacare23 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Palm Yağı20 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar İniş Çıkış19 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -2016 Bütçe Gelirleri Giderleri18 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik Rakamları17 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar Önlemler16 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar Önlemler16 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Türk Vatandaşı Olma Şartları 13 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar Önlemler12 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar11 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sebze Ve Meyve Fiyatları10 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar09 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın06 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sağlık Turizmi05 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon Rakamları04 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracat Geliri03 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Beklentiler02 Ocak 2017

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Asgari Ücret27 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut Piyasası26 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kültür Harcamaları23 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gümrük Birliği22 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekşi Mayalı Ekmek21 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Avrasya Tüneli20 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Türk Lirası19 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik Oranları16 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Fed Faiz Arttırdı15 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tasarruf Oranları14 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Büyüme13 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Milli Gelir12 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekonomik Önlemler09 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekşi Mayalı Ekmek08 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Un İhracatı07 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bakkalın Derdi Satış06 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sağlık Turizmi05 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Arap Turizmi 02 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Organize Sanayi01 Aralık 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sigara30 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hastaneler29 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Döviz Açığı28 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mevduat ve Kredi Faizleri25 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Küresel Servet24 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Fındık23 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar21 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gümüş18 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar Fiyatı17 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik16 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kitap15 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Döviz Hareketleri14 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mazot Desteği 11 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yaş Sebze ve Meyve10 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sera Gazı08 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Zeytin Yağı07 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon Rakamları04 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Faizler03 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracat Rakamları02 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turizm Sektörü01 Kasım 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Okul Sütü31 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut Piyasası28 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Elma27 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Su Kaynakları26 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar25 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yatırımlar24 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gelinlik21 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Orman Yangınları20 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bütçe19 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik18 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar Fiyatı17 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sanayi Üretimi14 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık13 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Midye Üretimi12 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Petrol Fiyatları11 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar10 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tarım Alanları06 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hükümetin Orta Vadeli Planı 05 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon Rakamları04 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracat Rakamları03 Ekim 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekonomide Moral30 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kırmızı Et Tüketimi29 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hayvan İthalatı28 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Moody's Türkiye'nin Kredi Notu26 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Merkez Bankası Faiz Kararı23 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gelir Dağılımı22 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sendikalı İşçi Sayısı21 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik Rakamları20 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kuru Kayısı İhracatı19 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Avrupa'da Yaşayan Türk Kökenli Vatandaşlar 16 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kurbanlıklar09 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ülkenin Döviz Karnesi08 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Peynir07 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon06 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -G2005 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dış Ticaret Rakamları 02 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracat01 Eylül 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Balık Avı Mevsimi31 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -30 Ağustos Zafer Bayramı30 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Petrol Fiyatlarındaki Dalgalanmalar26 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sanayi Kuruluşları25 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Uluslararası Sermaye24 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Doğrudan Yatırımlar23 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Elektrikte Kömür Kullanımı22 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ambalajlı Su19 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cam Şişe18 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekonominin Normalleşmesi 17 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik16 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık15 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Sanayi Üretimi12 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Türkiye & Rusya İlişkileri11 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Erdoğan&Putin Görüşmesi09 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Emlak Piyasası08 Ağustos 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Finans Piyasası27 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Darbe Sonrası Kredi Notu25 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -OHAL22 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Merkez Bankası Faiz Kararı20 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Darbe Girişimi Sonrası Piyasalar19 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Klimalar15 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Su14 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Orkinos Avı12 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bioenerji11 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Fitness Sağlıklı Yaşam08 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bayram Sohbetleri - Refika BİRGÜL05 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yarın Bayram04 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bayram Öncesi Alışverişler 01 Temmuz 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Baklava30 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İsrail ve Rusya ile İlişkiler29 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Boya Sanayi 28 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Elektronik Para Ödeme Sistemleri 27 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ramazan Tatlısı Güllaç24 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Melek Yatırımcılar23 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İngiltere'de AB Oylaması22 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ayçekirdeği 21 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Melek Yatırımcılar20 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Güneş Santrali17 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik16 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sağlık Hizmetleri 15 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? - Franchising14 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Helal Turizm13 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gül Üretimi10 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yararlı Bitkiler09 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Oteller08 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gelen Yabancı Sayısı Geriliyor06 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turquality 03 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Güneş Enerjisi Üretimi02 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracatta Azalma Devam Ediyor02 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Karbon Elyaf01 Haziran 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ramazan'da Fiyatlar31 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Düğün Mevsimi31 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Çilek Üretimi30 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Genç Nüfusun Eğitimi27 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Genç Nüfus26 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sığınmacı Çocukların Eğitimi 25 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dana ve Düve İthalatı 24 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Şans Oyunları23 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kömür Üretimi18 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Doğum Hızı17 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bebek Ölüm Hızı 16 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Nüfus13 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Türk Dizileri12 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Krediler11 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turizm10 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Patates Üretimi09 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracat Gelirlerinde Gerileme 06 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Uluslararası Taşımacılık05 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon04 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mazota Katkı Maddesi03 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Süs Bitkileri02 Mayıs 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Benzine Katkı Maddesi29 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Buğday Üretimi28 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yabancı Turist Girişinde Azalma27 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Çeyiz Hesabı26 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Faiz İndirimi26 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turizm Kredileri25 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tüketici Güven Endeksi22 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sigara Üretimi21 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Petrol20 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Motorlu Araçlar19 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Çay Üretimi18 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Torba Yasa18 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yaş Meyve ve Sebze15 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Solucan Gübresi14 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İyi Tarım13 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık12 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Borsa11 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Lale Soğanı11 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yaşlılık08 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kiraz Mevsimi07 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bankaların Dış Kredi Kullanma Zorunluluğu06 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon05 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekonomide Bahar Havası 04 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Temiz Su Sorunu04 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enerji Ölçüsü olarak TEB01 Nisan 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kadın Aile Reisleri 31 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Makine İmalat Sanayi 30 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Pirinç Ve Bakliyat29 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Merkez Bankasının Faiz İndirimi28 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın Rafinerilerimiz28 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Faiz Oranları25 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yurt içi Altın Üretimi24 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Uçakla Seyahat23 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ev Dışı Tüketim22 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Makine Ve Teçhizat21 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhtiyaç Kredileri18 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yıllık Nüfus Artışı17 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik16 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sanayi Atığı15 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Varlık Yönetim Şirketleri14 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık11 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Oyuncak Sektörü10 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sanayi Üretiminde Artış Var 09 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kadınlar Günü08 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bireysel Emeklilik07 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon04 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kişi Başı Servet03 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Plastik Sektörü02 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Zeytinyağında Tağşiş01 Mart 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Trafik Sigortaları29 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mobilya Pazarı26 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kredi Ve Banka Kartları25 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Petrol Daha Ne Kadar Ucuzlar?24 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekmek İsrafı23 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gıda Perakendeciliği22 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Amerika'da Et Fiyatları18 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bebek Mamaları17 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Buğday İşleme16 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Un İhracatı15 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Makarna12 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gemi Söküm Tesisleri11 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Demir Çelik10 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Perakende Ticarette Yavaşlama Var09 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Halkın Enflasyonu08 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar05 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon04 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Oto Bakım Sanayi03 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracat02 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kağıt Toplayıcıları01 Şubat 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Et Fiyatlarındaki Artış29 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -2. El Oto Satışları 28 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Birikimlerin Getirisi27 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracat26 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -2015 Yılı Tarım Üretimi25 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekmek Fiyatı22 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Davos 4.Sanayi Devrimi 21 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekonomik Güven Endeksi20 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kongre Turizmi19 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik18 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İnsani Gelişmişlik Endeksi15 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Örtü Altı Üretim14 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın13 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mali Plan12 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gıda Üretimi11 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Beyaz Eşya08 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Karayolu Taşımacılığında Sınır Kapıları07 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yumurta06 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon05 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Döviz Altın Faiz04 Ocak 2016

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yılbaşı31 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Beyaz Eşya30 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -2014 Yılında Çalışanların Kazançları29 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sıvı Gaz İthalatı28 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Suriyeli Göçmenler25 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Arge24 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Merkez Bankası Faizi Arttırmadı23 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Merkez Bankasının Kararı22 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Keçi Üretimi21 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Fed18 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İstanbul'da Perakende Cirosu17 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bambu İpliği16 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Margarin15 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Antibiyotik14 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Büyüme11 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Makine Sektörü10 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kobiler09 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Havuç08 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Üniversite Mezunları Neden İşsiz07 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tariş 100 Yaşında04 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Rusya Ile İhracat İlişkileri03 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracat02 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Domates Ve Çilek Neden Kokmuyor01 Aralık 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Araç Kiralama Şirketleri30 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Aflatoksin27 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tariş 100 Yaşında26 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kestane25 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut Satışları24 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ihlamur23 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kadınlar Ekonomide Etkili Oluyor 20 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Zeytin Üretimi19 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Lavanta18 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik17 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tasarruf 16 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Radyolar13 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık12 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Nar11 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İndirimli Marketler10 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Avrupa'da Yaşayan Türkler 09 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Çorap06 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracatta Gerileme05 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mücevher İhracatı04 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Pirinç Üretimi03 Kasım 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Patates-Soğan Üretimi30 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sağlık Araştırmaları29 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kısa Ve Uzun Vadeli Borçlarımız28 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turizmde Doluluk Oranları27 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut Fiyatları26 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Çin'de Büyüme23 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -16,5 Milyon Yoksulumuz Var22 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mali Plan21 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Büyüme Tl Ile Olacak20 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Büyüme19 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Nobel Ödülleri16 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık15 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bahşiş14 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sarımsak13 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tatil Alışkanlıkları 12 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tüketicilerin İhtiyaç Kredisi 09 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Çocukların Okuma Alışkanlığı08 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Zırhlı Araçlar07 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon06 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Zeytinyağında Coğrafi İşaret05 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dış Ticaret02 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tüketici Parayı Nereden Buluyor?01 Ekim 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yabancıların Gayrimenkul Alımı30 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kurslar29 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ayçiçeği Üretimi28 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kurban Kesmenin Usulü Adabı23 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kurbanlık Fiyatları22 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bayram Piyasası Cansız 21 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık 18 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bütçe17 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik ve İstihdam 16 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Linyit Üretimi Azaldı15 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Savunma Sanayi14 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Büyüme11 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İnternet Bilgi Hazinesi 10 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yünlü Kumaş09 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hayvansal Artık Yem08 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Et ve Süt Fiyatları07 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kayısı04 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Et Ve Süt Fiyatları03 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dış Ticaret02 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Av Mevsimi01 Eylül 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Meyvelerin Üzerindeki Kimyasallar31 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Havyar Ve Mersin Balığı28 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın27 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Çin Ekonomisi 26 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Zeytinyağı25 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Arkeolojik Kazılar 24 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Prina Yağı21 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar20 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Aroma19 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik18 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İncir17 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Döviz Mevduatı14 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık13 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sigorta Sektörü 12 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Fındık11 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Uber Taksi10 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Elektrik Üretimi07 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Et İthalatı06 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Genç Nüfus05 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon04 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut Satışları03 Ağustos 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Plastik Torba31 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Piyasadaki Para Miktarı30 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Şehirlerarası Göç29 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Halkın Altın Talebi28 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Doğduğu Şehirde Yaşayan Yok27 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Denizden Çıkan Balık Azaldı 24 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Altın23 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Türkiye'de Fiyatlar Ne Kadar Pahallı22 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -AB' Ye Göre Halkın Tüketim Gücü21 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Jeotermal Enerji20 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Çikolata16 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Nerede Eski Bayramlar16 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kullanılmış Lastikler15 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Antalya'ya Daha Az Rus Geliyor14 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İlaç13 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Mobilya İthalatı10 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Y Kuşağı09 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -GDO'lu Ürünler08 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konya Ovası Sulama Projesi 07 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İstanbul'a Gelen Turistler ve Otel Sayıları06 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Türkiye'de Sigara Tüketimi03 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dana Eti Fiyatları Artıyor02 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kabotaj Bayramı01 Temmuz 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bilgi ve İletişim Teknolojileri30 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Karşılıksız Çek29 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Zeytinyağı25 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut Satışları24 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Isparta'da Gül Mevsimi23 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İnşaat Ruhsatı Ve Yapı Kullanım İzni22 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bakliyat18 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik16 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Süs Bitkileri15 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık12 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Büyüme11 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Turquality10 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Döviz09 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Emekli05 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon04 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Gübreden Elektrik Üretimi03 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracat02 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cepten Alışveriş01 Haziran 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tarım Üretimi Tahmini29 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Konut Satışları 28 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hane Halkının Borçlanması27 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Perakende Satışlar26 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kahve25 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bağışlar22 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Et Ve Süt Hayvancılığı21 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Özel Güvenlik20 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik18 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hane Halkının Talebi15 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bavul Ticareti14 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yurtdışında Çalışanlardan Ülkeye Giren Döviz13 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Teknoloji Marketleri12 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hane Halkının Talebi11 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tarım Sigortası08 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Balık Avı Yasağı07 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ambalaj Sanayi06 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İnşaat Sektörü05 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Bal04 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Özel Güvenlik01 Mayıs 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Reklam Harcamaları30 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sabit Telefona İlgi Azalıyor29 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -4G Kablosuz Teknoloji28 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Serbest Ticaret Bölgeleri27 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Peynir24 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sosyal Yardımlar23 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Nano Teknoloji22 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Verimlilik21 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Küresel Rekabet Gücü20 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik17 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Dolar16 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Şeker Üretimi15 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Organize Sanayi Bölgeleri14 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık13 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Doğrudan Yatırımlar10 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Sanayi Üretimi09 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yem08 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon06 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İstihdam03 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracat02 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Milli Gelir01 Nisan 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Çağrı Merkezleri31 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Demiryolları30 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -AVM'ler27 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Esnaf ve Sanatkarlar26 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İzmir Fuarı25 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Buğday24 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Amerika Ekonomisinin Etkileri20 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İşsizlik19 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Köy Tavuğu18 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Alabalık Üretimi17 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Perakende Satışlar16 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Ekonomi Zirvesi13 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Cari Açık12 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İnşaat Sektörü Canlı11 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Tekstilde Kadın Çalışanlar10 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Yalıtımın Önemi09 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Halkın Finansal Varlığı06 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Hazır Beton05 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Enflasyon04 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -İhracat03 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?

Ayşe Teyze Ne Yapsın? -Kesme Şeker02 Mart 2015

Ayşe Teyze Ne Yapsın?