5’te Beş

5’te Beş
5’te Beş
Deniz Kilislioğlu
Deniz Kilislioğlu

5’te Beş

HAFTALIK PROGRAM

Gazeteci Deniz Kilislioğlu her hafta bir konu seçiyor; önemli, özel, yeni, karanlıkta kalan, konuşulması gereken 5 kritik soru çıkarıyor. Ve bu sorulara, konuyu en iyi bilenlerden cevap arıyor. Çünkü biz soru sormayı önemsiyoruz.

Türkiye ve dünyada gündemde olan ya da karanlıkta kalan, önemli ya da ilginç olaylar... Her salı saat 18:30'da NTVRadyo'da yayınlanan 5'te Beş'le olan biteni bir de Deniz Kilislioğlu'nun farklı sorularıyla, bulduğu konukların anlatımıyla farklı açılardan dinleyin. Programı kaçıranlar için, NTVRadyo'da yayınlandıktan sonra tüm bölümlerin ses kayıtları bu sayfada ya da Apple, Google, Soundcloud, Spotify podcast hesaplarında.

Podcast

5’te Beş -Fenomen dizi Squid Game19 Ekim 2021

5’te Beş

Güney Kore yapımı dizi ilk 28 günde 111 milyon hanede izlendi.

Netflix tarihinde rekor kırdı.

Sosyo ekonomik sorunları çarpıcı şekilde yansıtması başarıyı getirdi.

Dizinin gerçek hayatla bağlarını

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim görevlisi Dr. Güventürk Görgülü Beşte Beş’te anlatıyor. 

5’te Beş -Öngörülemeyen kriz12 Ekim 2021

5’te Beş

Öngörülemeyen kriz


Birleşik Krallık akaryakıt ve tedarik krizini çözemiyor.

Krizin altında yatan sebep ne?

Başka hangi sektörler risk altında?

Hükümet krizi nasıl aşacak?

Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı AB Çalışmaları Merkezi Direktörü Nilgün Arısan Eralp Beşte Beş’te yanıtlıyor.

5’te Beş -Alevlerden sonra - Prof. Dr. Doğanay Tolunay03 Ağustos 2021

5’te Beş

Türkiye orman yangınlarıyla mücadele ediyor.

- Bundan sonra bizi ne bekliyor?

- Yanan ormanda ne yapılmalı, ne yapılmamalı?

- Orman kaç yılda kendini yeniler?

- Ekolojik hayat nasıl oluşur?

- Bundan sonra insanoğlu ormanlar için ne yapmalı?

Deniz Kilislioğlu soruyor, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Doğanay Tolunay yanıtlıyor.

5’te Beş -Tunus: Son kale yıkılıyor mu?27 Temmuz 2021

5’te Beş

Tunus’ta siyasi kriz var.
Arap Baharı’nın görece başarılı ülkesinde sokaklar gergin.
Ülke nasıl bu noktaya geldi?
Darbe girişimi nasıl sonuçlanacak?
Türkiye’nin bölge politikaları nasıl etkilenecek?
Deniz Kilislioğlu soruyor, ORSAM Başkan Yardımcısı İsmail Numan Telci Beşte Beş’te anlatıyor.

5’te Beş -Prof.Dr. Derya Unutmaz’dan aşı sorularına cevaplar08 Haziran 2021

5’te Beş

İki doz Sinovac aşısı olan içi, üçüncü doz aşı şart mı? Peki üçüncü doz aşı, hangi aşı olmalı? Biontech için hangi koşullarda tek doz yeterli? Hamile ve emziren kadınlar aşı olmalı mı? Deniz Kilislioğlu soruyor, ABD Jackson Laboratuvarı Baş Araştırmacısı Prof.Dr. Derya Unutmaz 5’te Beş’te yanıtlıyor.

5’te Beş -Müsilaj: 40 yıllık eserimiz01 Haziran 2021

5’te Beş

Marmara Denizi müsilaja teslim. -Deniz salyası denizin ne kadarını kapladı? -Denizi temizleme imkanı var mı, varsa ne kadar sürer? Deniz Kilislioğlu soruyor, Marmara Denizi’ne dalan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarı Gördüklerini ve göremediklerini anlatıyor.

5’te Beş -Fas'tan İspanya'ya göçmen dramı25 Mayıs 2021

5’te Beş

Tek amaçları daha iyi bir yaşama kavuşmak olan 6 bini aşkın insan yüzerek ya da şişme botlarla yolculuk yaptı. Hükümetler karşı karşıya geldi... Peki ne oldu da Fas'tan İspanya'ya göçmen akımı başladı? İddialar muhtelif... Deniz Kilislioğlu, İltica ve Göç Araştırmaları Merkezi Başkanı Metin Çorabatır ile konuştu.

5’te Beş -Gözler yine Filistin'de18 Mayıs 2021

5’te Beş

Dünyanın gözü yine Filistin’de. Şiddet sarmalının durması için “üçlü yönetim” önerisi yeniden masada... Şehri üç semavi dinin temsilcisinden oluşan komisyon yönetebilir mi? Şehrin statüsüyle ilgili son tartışmalar neler? Bu önerinin hayata geçmesi için ne yapılması gerekiyor? Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'da soruyor, Türkiye’nin Eski Tel Aviv Büyükelçisi Oğuz Çelikkol anlatıyor.

5’te Beş -Kıbrıs için yeni kavşak27 Nisan 2021

5’te Beş

Türk tarafı ilk kez "iki devletli çözümü" masaya koyacak. İngiltere'nin Eski Dışişleri Bakanı Jack Straw: "artık tek çözüm bu" diyor. -Sonunda O'nu bu fikre ulaştıran neydi? -GKRY ve Yunanistan buna ikna edilebilir mi? -Birleşik Krallık ne yapmalı? Deniz Kilislioğlu'nun bu bölüm Beşte Beş konuğu; Jack Straw. İyi dinlemeler.

5’te Beş -Futbolun ölümü mü?20 Nisan 2021

5’te Beş

Dünya futbolu sarsıldı.. Dev kulüpler Süper Lig kurma arayışında. Kavga kızışıyor, UEFA’dan yaptırım tehdidi geldi. Bu lige neden ihtiyaç duyuldu, fikre kim neden itiraz ediyor? Socrates Dergisi Almanya Koordinatörü Banu Yelkovan Beşte Beşte yanıtlıyor.

5’te Beş -Dendias'ın Türkiye temasları13 Nisan 2021

5’te Beş

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias Türkiye'ye geliyor.. Ziyaretin zamanlama açısından önemi ne? İstişari görüşmelere katkısı ne olacak? Beşte Beş’te Deniz Kilislioğlu soruyor, Türkiye'nin Eski Atina Büyükelçisi Hasan Göğüş yanıtlıyor..

5’te Beş -Donbass alevlendi06 Nisan 2021

5’te Beş

Rusya ve Ukrayna arasındaki Donbass krizi yeniden alevlendi... Washington ve Moskova arasında büyük çekişme var. Taraflar ne istiyor, krizde Türkiye ve AB nerede duruyor.. Beşte Beş’te Doçent Hakan Güneş yanıtlıyor..

5’te Beş -COVID-19 Raporu30 Mart 2021

5’te Beş

Gündem Dünya Sağlık Örgütü’nün #Covid19 raporundaki korkutan senaryolar. Yarasalardaki virüs ile Covid-19 arasındaki kayıp halka bir hayvan mı? Evcil hayvanlar da taşıyıcı olabilir mi? Neye dikkat etmeli? Deniz Kilislioğlu bugün kritik 5 soruyu Prof.Dr. Mustafa Çetiner’e soracak. Saat 18.30’da kulağınız NTVRadyo’da olsun.

5’te Beş -ABD - Rusya hattı gergin23 Mart 2021

5’te Beş

📌 İki ülke geriliminin ardındaki sebepler ne? 📌 Putin, canlı yayın teklifiyle ne yapmak istedi? 📌 ‘Katil’ gerilimi nereye varır? Küresel dosyalara nasıl yansır? Deniz Kilislioğlu sordu, Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Mustafa Aydın yanıtladı.

5’te Beş -Mısır ile yeni sayfa mı?16 Mart 2021

5’te Beş

Türkiye ilişkileri düzeltmek için istekli, Mısır ise temkinli. - Normalleşme için karşılıklı irade var mı? - Normalleşme için müzakere aşamasına geçildi mi? - İlişkiler düzelirse hangi boyuta taşınabilir? Deniz Kilisloğlu soruyor, Orsam Başkan Yardımcısı İsmail Numan Telci yanıtlıyor. İyi dinlemeler

5’te Beş -Ermenistan diken üstünde02 Mart 2021

5’te Beş

Ermenistan’da darbe girişimi oldu, Başbakan direniyor. Sahada yenildi, askeri kriz siyasi alana taşındı. -Erken seçim olur mu? -Muhalif kesim bir isim çıkarabilir mi? -Rusya’nın bundan sonraki planı ne? Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mitat Çelikpala Beşte Beşte yorumluyor.

5’te Beş -Rusya - AB Yaptırımları23 Şubat 2021

5’te Beş

AB-Rusya hattı gergin Rus muhalif Navalny’nin gözaltına alınmasının ardından AB yaptırım kararını açıkladı. Süreç başladı -AB bu kararı neden şimdi aldı? -Rusya’nın karşı adımı nasıl olur? -Bundan sonra AB-Rusya ilişkileri nasıl seyreder? Hürriyet Daily News Gazetesi Ankara Temsilcisi Serkan Demirtaş Beşte Beş’te yanıtlıyor.

5’te Beş -Suriye'de Yeni Anayasa Koşulları17 Şubat 2021

5’te Beş

Suriye'de yeni anayasayı yazmak için 1,5 yıldır devam eden Anayasa Komitesi görüşmeleri tıkanmıştı. Türkiye, Rusya, İran devreye girdi, 3 ülkenin yetkilileri Soçi'de buluştu. 5 tur müzakerede neden yol alınamadı? Suriye muhalefetinin bundan sonra yola devam etmek için koşulları ne? Deniz Kilislioğlu, Suriye Muhalefeti'nin Müzakere Heyeti Başkanı Hadi El-Bahra'ya sordu.

5’te Beş -Libya'da yeni dönem 09 Şubat 2021

5’te Beş

Libya’da yeni dönem Libya’yı Aralık ayında seçime götürecek yönetim belirlendi. Başkanlık Konseyi Başkanı Muhammed el-Menfi, Başbakan Abdulhamid Dibeybe oldu. Türkiye bu isimlerle yürüyebilir mi? Ankara’nın politikasına nasıl bakıyorlar? Sahadaki tablo süreci akamete uğratır mı? Libya’nın geleceği için nasıl bir anayasa? 5’te Beş’te Deniz Kilislioğlu soruyor, SWP Uygulamalı Türkiye Araştırmaları Programı misafir araştırmacısı, Libya uzmanı Nebahat Tandırverdi yanıtlıyor.

5’te Beş -Bitmeyen hikaye: İstikşafi görüşmeler 26 Ocak 2021

5’te Beş

Bitmeyen hikaye: İstikşafi görüşmeler İsmail Cem ve Yorgo Papandreu döneminde kurulmuştu. 1’inci tur onların döneminde yapıldı. Ankara-Atina dün 61. kez masadadaydı. Görüşmelerde ne konuşuluyor? Uzlaşmanın önündeki engel neydi? Hangi yıl çözüme çok yaklaşılmıştı?Deniz Kilislioğlu soruyor, Yunanistan’ın eski Başbakanı Yorgo Papandreu 5’te Beş’te anlatıyor.

5’te Beş -ABD'de eşi benzeri görülmemiş tören 19 Ocak 2021

5’te Beş

Eşi benzeri görülmemiş tören -ABD yemin töreni için geri sayıyor, bu yılın diğerlerinden farkı ne? -ABD, Washington D.C’yi Afganistan ve Irak’taki varlığından daha fazla sayıda askerle korurken, tören nasıl yapılacak? -Törenin en önemli anı ne? -Joe Biden ne mesaj verecek? Deniz Kilislioğlu soruyor, ABD Uzmanı Hakan Akbaş Beşte Beş’te anlatıyor.

5’te Beş -Dijital savaş kızıştı12 Ocak 2021

5’te Beş

-WhatsApp bu adımı neden şimdi atıyor? -Şirket hangi verilerimizi paylaşacak? -Diğer uygulamalar ne kadar güvenli? -AB ülkelerine uygulanmayan politika neden Türkiye’ye uygulanıyor? -Teknoloji devlerinin tekelleşmesi nasıl kırılacak? Deniz Kilislioğlu soruyor, İletişim Uzmanı Serdar Kuzuloğlu yanıtlıyor.

5’te Beş -Assange’ın korktuğu başına gelmedi 05 Ocak 2021

5’te Beş

Assange’ın korktuğu başına gelmedi. -İngiliz mahkemesi, ABD’ye iade talebini reddetti. -İngiliz yargısı stratejik müttefik ABD’nin talebine rağmen bu kararı nasıl aldı? -Suçluların iadesi anlaşması ne öngörüyor? -Bundan sonra ne olacak? -ABD ve Birleşik Krallık ilişkileri bu kararla bozulur mu? Deniz Kilislioğlu sordu, Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi Soli Özel yanıtladı.

5’te Beş -Yapay Zekada Cinsiyet Eşitsizliği 29 Aralık 2020

5’te Beş

Yapay zekada kadının adı yok. İş hayatı ve sosyal hayatın ardından yapay zeka alanında da cinsiyet eşitsizliği var. -Bu alandaki sorunlar neler? -Dijital öğrenme becerilerinde erkeklerin kadınlardan farkı ne? -Yapay zeka çalışmalarında kadınların oranı nedir? -Eşitsizliğin önüne geçmek için neler yapılmalı? Deniz Kilislioğlu sordu, Digital Future Society’nin “2020’de teknolojideki kadınlar” listesinde ilk 10’a giren Saniye Gülser Corat yanıtladı.

5’te Beş -Yeni virüs, 5 soru-5 cevap22 Aralık 2020

5’te Beş

Coronavirüs İngiltere'de mutasyona uğradı. Dünyada panik havası hakim. Yüzde 70 daha bulaşıcı olan mutant virüs neleri değiştirecek, aşı çalışmalarını nasıl etkileyecek? Deniz Kilislioğlu sordu, iç hastalıkları uzmanı Profesör Mustafa Çetiner yanıtladı.

5’te Beş -ABD’nin yaptırımları ve sonuçları15 Aralık 2020

5’te Beş

ABD CAATSA yaptırımlarını açıkladı. Washington sadece kişileri değil, Türk savunma sanayisini de hedef aldı. -Türkiye’nin envanterinde ABD’ye bağımlılık ne kadar? -Karar Hava, Deniz ve Kara Kuvvetleri’ndeki bakım ve modernizasyon süreçlerini etkiler mi? -İHA ve SİHA üretimi süreçten etkilenir mi? -Yerli üretimin savunma sanayindeki payı ne? -Türkiye’nin karşı adımları ne olabilir? Deniz Kilislioğlu soruyor, 5’te Beş’in konuğu savunma sanayi uzmanı Arda Mevlütoğlu.

5’te Beş -Dünyanın çöpü nereye gidiyor?09 Aralık 2020

5’te Beş

Adana’da yol kenarına dökülmüş çöplerin Alman, İngiliz ve diğer Avrupa ülkelerine ait olduğu ortaya çıktı. -Dünyanın çöpü nereye gidiyor? -Gelişmiş ülkeler çöpünü gelişmekte olan ya da az gelişmiş ülkelere mi gönderiyor? -Türkiye hangi ülkelerden çöp alıyor? -Firmaların geri dönüştürme üzerlerine düşen sorumluluk nedir? Denetim kimde? -Hangi ülkeler para için, hangileri enerji kaynağına dönüştürmek için çöp satın alıyor? Deniz Kilislioğlu dünyadaki çöp ticaretini soruyor, Çukurova Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Sedat Gündoğdu yanıtlıyor.

5’te Beş -İran'daki suikastin ardında ne var?01 Aralık 2020

5’te Beş

İran’ın nükleer programının fikir babası Muhsin Fahrizade suikast sonucu öldürüldü. -Saldırının arkasında İsrail mi var? -Bu eylem İran içinde nasıl yapılabildi? -İran istihbaratı Fahrizade’yi neden koruyamadı? -Fahrizade’nin intikamı İsrail içinde alınabilir mi? -Tahran’ın misilleme için elini koluna bağlayan ne? Deniz Kilislioğlu soruyor, İran uzmanı Arif Keskin 5'te Beş’te yanıtlıyor.

5’te Beş -Salgın nasıl bitecek? 17 Kasım 2020

5’te Beş

Bu salgın nasıl biter? Koronavirüs salgınında alarm zilleri çalıyor. Yeni önlemler kapıda. Deniz Kilislioğlu 5 kritik soru soruyor. -Salgında nerede hata yaptık? -Sağlık sistemi ne kadar daha dayanabilir? -Virüse dair bilgilerimizin hangisi doğru, hangisi yanlış? Süreçte ne değişti? -Salgının önüne nasıl geçilecek? -Aşı derde çare olacak mı? Konuğumuz, Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof.Dr. Mehmet Ceyhan.

5’te Beş -Kamala Harris'e tarihî rol10 Kasım 2020

5’te Beş

ABD’de yeni bir dönem başlıyor. İlk kez siyahi bir kadın Başkan Yardımcısı oldu. -Kamala Harris kimdir? -Zafere nasıl bir katkı yaptı? -Üstlendiği rol neden tarihi? -ABD tarihinde ilk olmanın anlamı ne? -Nasıl bir politika izleyecek? Deniz Kilislioğlu soruyor, Okan Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Zeynep Alemdar anlatıyor.

5’te Beş -Sürü Bağışıklığı Bilim Dünyasını Böldü 20 Ekim 2020

5’te Beş

Sürü bağışıklığı olmalı mı? Olmamalı mı? Dünya Sağlık Örgütü “ahlak dışı” dedi, ABD’nin önde gelen 3 büyük üniversitesinden 3 isim karşı deklarasyon yayınladı. -Sürü bağışıklığı nedir? -Sürü bağışıklığının sakıncaları nelerdir? -Sürü bağışıklığına ulaşmak kaç yıl alır? -Daha önce sürü bağışıklığına gidilen salgınlar oldu mu? -Bilim dünyasının bu konuda ikiye bölünmesi normal mi? Deniz Kilislioğlu soruyor, enfeksiyon hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Bülent Ertuğrul yanıtlıyor.

5’te Beş -Rusya'ya rağmen mi?13 Ekim 2020

5’te Beş

Azerbaycan ve Ermenistan arasında 7 saatlik müzakereden çıkan ateşkes 24 saat geçmeden bozuldu. Deniz Kilislioğlu 5 kritik soruya cevap aradı. - Rusya devreye neden geç girdi? - Ermenistan, Rusya’ya rağmen ateşkesi nasıl bozdu? - Erivan’ın arkasındaki güç kim? - Rusya ve ABD mücadelesi nerede bitecek? - Bundan sonra ateşkes için kime nasıl güvenilecek? Ata Platform Direktörü Doç.Dr. Volkan Özdemir cevapladı, Rusya’nın pozisyonunu anlattı.

5’te Beş -Trump'ın Covid-19'la imtihanı06 Ekim 2020

5’te Beş

Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'daki programında bu hafta ABD Başkanı'nın Covid-19’a yakalanmasını gündeme aldı. Hastaneye gidişi de dönüşü de "muhteşem" olan "Başkan’ın Covid-19 güncesi" büyük bir PR çalışmasıyla paylaşıldı. Deniz Kilislioğlu 5 soruya cevap arıyor: -Algı nasıl yönetildi? -Bu süreçte hata yapıldı mı? -Kampanya ekibi yeni strateji belirledi mi? -Hastalık kampanya sürecini nasıl etkileyecek? -Populist liderlerin Covid-19 ile mücadelesi ve bu liderlerin yükselişinin izahı ne? Bilgi Üniversitesi Next Akademi Öğretim Üyesi Levent Erden yanıtlıyor.

5’te Beş -Oruç Reis'te personel ne yaşadı?15 Eylül 2020

5’te Beş

Deniz Kilislioğlu bugün Doğu Akdeniz'de tırmanan navtex gerilimi, Oruç Reis Gemisi'nin "bakım" için geri çekilmesine ilişkin sorular konuşulurken, yaklaşık 1 aydır açık denizde olan Oruç Reis Gemisi personelinin neler yaşadığını, günlük rutinini gündeme aldı. 5 kritik soruya cevap arıyor; Konuğu emekli koramiral Can Erenoğlu.

5’te Beş -Sırp Lider Vucic'in Zor Anları 08 Eylül 2020

5’te Beş

5’te Beş -Barselona'nın Bayern Hezimeti 18 Ağustos 2020

5’te Beş

5’te Beş -Akdeniz'de Türk - Yunan Gerilimi 11 Ağustos 2020

5’te Beş

5’te Beş -Libya'da Neler Oluyor? 07 Temmuz 2020

5’te Beş

Bir yanda Ulusal Mutabakat Hükümeti diğer yanda gayri meşru güçlerin başındaki isim Hafter.. Libya sahası sıcak.. Deniz Kilislioğlu, merak edilenleri,, sahadaki son durumu ve bundan sonra neler yaşanabileceğini araştırmacı Nebahat Tanrıverdi'yle konuştu..

5’te Beş -Pandemi Süresinde Seyahat30 Haziran 2020

5’te Beş

Türkiye ve dünyada ilgi çeken, merak edilen ya da karanlıkta kaldığı için gündeme gelmeyen olaylar bu programın konusu. Gazeteci Deniz Kilislioğlu bu konularda ilginç, önemli, özel, yeni, konuşulması gereken 5 kritik soru çıkarıyor, 5 cevap arıyor. Ve her Salı saat 18:30'da o konuyu en iyi bilenlerle NTVRadyo'da gündeme taşıyor.

5’te Beş -John Bolton'ın olay kitabı23 Haziran 2020

5’te Beş

5’te Beş -Türkiye'de Yeni Normal Hayat16 Haziran 2020

5’te Beş

5’te Beş -ABD'de Irkçılığa Öfke 02 Haziran 2020

5’te Beş

5’te Beş -"Yeni normal" dönemde bizi ne bekliyor?19 Mayıs 2020

5’te Beş

5'TE BEŞ - Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'da gündemdeki konularda merak edilen, kritik 5 soruya cevap arıyor, konuyu bilenlerle konuşuyor.

5’te Beş -Covid-19 Rusya'daki son durum12 Mayıs 2020

5’te Beş

5'TE BEŞ - Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'da gündemdeki konularda merak edilen, kritik 5 soruya cevap arıyor, konuyu bilenlerle konuşuyor.

5’te Beş -Covid-19 aşısıyla ilgili merak edilenler05 Mayıs 2020

5’te Beş

5'TE BEŞ - Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'da gündemdeki konularda merak edilen, kritik 5 soruya cevap arıyor, konuyu bilenlerle konuşuyor.

5’te Beş -Afrika için coronavirüs alarmı28 Nisan 2020

5’te Beş

5'TE BEŞ - Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'da gündemdeki konularda merak edilen, kritik 5 soruya cevap arıyor, konuyu bilenlerle konuşuyor.

5’te Beş -5'te Beş - Dünyadaki Salgınlar 21 Nisan 2020

5’te Beş

5'TE BEŞ - Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'da gündemdeki konularda merak edilen, kritik 5 soruya cevap arıyor, konuyu bilenlerle konuşuyor.

5’te Beş -5'te Beş - İdlib'de Neler Oluyor? 07 Şubat 2020

5’te Beş

5'TE BEŞ - Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'da gündemdeki konularda merak edilen, kritik 5 soruya cevap arıyor, konuyu bilenlerle konuşuyor.

5’te Beş -5'te Beş - NASA'ya giren Betül Kaçar'la söyleşi21 Ocak 2020

5’te Beş

5'TE BEŞ - Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'da gündemdeki konularda merak edilen, kritik 5 soruya cevap arıyor, konuyu bilenlerle konuşuyor.

5’te Beş -İngiliz Kraliyet Ailesi'nde Çatlak14 Ocak 2020

5’te Beş

Deniz Kilislioğlu, İngiliz Kraliyet Ailesi'ndeki çalkantıları, Meghan Markle ve Prens'in ayrılma kararını, tüm dünyayı konuşturan fırtınayı gündeme aldı, merak ettiği 5 soruya cevap aradı.

5’te Beş -5'te Beş - İran'ın Hayalet Komutanı Süleymani 07 Ocak 2020

5’te Beş

5'TE BEŞ - Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'da gündemdeki konularda merak edilen, kritik 5 soruya cevap arıyor, konuyu bilenlerle konuşuyor.

5’te Beş -5'te Beş - Yerli Otomobille İlgili Merak Edilenler24 Aralık 2019

5’te Beş

5'TE BEŞ - Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'da gündemdeki konularda merak edilen, kritik 5 soruya cevap arıyor, konuyu bilenlerle konuşuyor.

5’te Beş -5'te Beş - Rusya'nın Doping Skandalı 17 Aralık 2019

5’te Beş

5'TE BEŞ - Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'da gündemdeki konularda merak edilen, kritik 5 soruya cevap arıyor, konuyu bilenlerle konuşuyor.

5’te Beş -5'te Beş - Katilin Profili 11 Aralık 2019

5’te Beş

5'TE BEŞ - Deniz Kilislioğlu NTVRadyo'da gündemdeki konularda merak edilen, kritik 5 soruya cevap arıyor, konuyu bilenlerle konuşuyor.