Beşeri Münasebetler

Prof. Dr. Nezih Orhon’la İletişim Sohbetleri -


"Neden İletişim?" sorusunun merkezde olduğu ve buna ilişkin yanıtların arandığı buluşmaya aracılık eden bir program "Beşeri Münasebetler". Gündelik ilişkilerimiz içinde üzerinde durduğumuz farklı bir çok konunun kesişim noktası çoğu zaman iletişim; alınan kararların etkili hale gelebilmesinde ya da olası sorunların ötesine geçebilmede de yine iletişimin önemli bir rolü var. Farklı birçok alanın ve konunun olmazsa olmazı "iletişim". Bugün yeni teknolojilerin, sosyal medyanın ve farklı mecraların dünyamızı sardığı bir ortamda ya da krizler ile karşı karşıya kaldığımız süreçlerde de "iletişim" ana tartışmaların konusu.

O halde gelin, yaşadıklarımızı farkederken ve konuşurken bu konuların içinde "neden iletişim" ve "nasıl  iletişim" konularına da beraber bakalım. "Beşeri Münasebetler" bu amaçla bir buluşma noktası.

Prof. Dr. Nezih Orhon, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi öğretim üyesidir. Bu fakültede dekanlık görevinin ardından halen Sinema ve Televizyon Bölüm başkanlığını yürütüyor. İletişim ve medya alanı ile ilgili çok sayıda ulusal - uluslararası projede farklı görevlerde yer aldı; iletişim danışmanlığı görevlerinde bulundu. ABD, Fransa ve Hollanda devlet burslusu olarak yurt dışında çalışmalarda ve projelerde bulunmuştur. Alanı ile ilgili çok sayıda makale ve kitabın yazarıdır.

Prof. Dr.

Nezih Orhon ile

İletişim Sohbetleri

Her Cumartesi 18.15

Pazar 08.15’te

NTVRadyo’da


Prof. Dr.

Nezih Orhon ile

İletişim Sohbetleri

Her Cumartesi 18.15

Pazar 08.15’te

NTVRadyo’daprogram podcast listesi >>